Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Únorová aktualizace - 27.2.

2

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 835
    JInak o všech zde nahlášených zasažených se ví a na odstranění chyby se pracuje .....
  • pavel ll (CZ1)pavel ll (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj mě to bohužel nefunguje taky:-(
  • ferm (CZ1)ferm (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Mě to taky nešlo...na žádném prohlížeči. Ale stačilo restartovat PC a funguje   :-)
  • pavel ll (CZ1)pavel ll (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    To jsem udělal bohužel to zatím nejde
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,620
    Tak to je fakt banda retardů... Nemám slov...
    Ahoj, Spartakus01,

Děkujeme, že jste si udělali čas, abyste nám mohli napsat, je mi líto, že jste narazili na technické problémy s vaší hrou. Jmenuji se Amy a dnes vám pomůžu.

Chápu, jak frustrující a znepokojující to musí být. Mohli byste prosím postupovat podle těchto kroků, protože by vám měly pomoci vyřešit všechny problémy, se kterými se setkáváte v první instanci:

• Zkontrolujte, zda jste také nainstalovali nejnovější verzi internetového prohlížeče.
    • Vyprázdněte mezipaměť prohlížeče a znovu načtěte stránku (F5 nebo CTRL + R). Obecně to můžete udělat tak, že v prohlížeči přejdete do nabídky nastavení (vyhledejte „smazat historii“ nebo „smazat data prohlížeče“ a poté zvolit mezipaměť).

Pokud máte stále problémy, zkuste hrát hru pomocí jiného prohlížeče, např. Chrome, Firefox, Opera (https://www.opera.com/gx) atd. Také byste mohli tuto stránku spustit a sdělit nám, jaké je skóre vašeho prohlížeče? https://html5test.com/

Pokud vám to stále nepomůže, dejte nám vědět, abychom viděli, jak vám nejlépe pomoci!

Pokud máte nějaké snímky obrazovky, které upozorňují na chybové zprávy nebo jiné důležité podrobnosti týkající se probíhajícího problému, uveďte je prosím také do své odpovědi. Děkujeme za spolupráci!

S přátelským pozdravem,
    Amy
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• LegendaryAlice (CZ1)LegendaryAlice (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Proč nechávat něco  tak jak to vyhovuje hráčům,když to můžeme nastavit tak abchom jim to znechutili co nejvíc............ Tak si říkám ,o co vlastně GGE jde? Je to zaslepenost a tlak na co nejvyšší výdělky bez ohledu na to , jak se hra przní ? Postupně se dalšími a dalšími aktualizacemi ukazuje ,že hra se cíleně směřuje a upravuje jen pro tzv "rublové" hráče ,kteří GGE v podstatě živí . Hra se stane jednostrannou záležitostí a pro ostatní nudou . Toto je krátkozraký přístup a povede jen k dalšímu úpadku a hru opustí další řady hráčů. Už teď to má tuto tendenci. Na ploše zůstanou mohutně zadotované hrady ,kde si budou zakomplexovaní zbohatlíci navzájem ukazovat ,kdo má větší ego. Kdo hraje jen pro zábavu tak tomu se vám úspěšně daří těmito zásahy hru zprotivit.Jakmile něco funguje a hráči vám na to naskočí a osvědčí se to , tak hned přijde aktualizace ve stylu " My z vás ty prachy dostaneme ! " Nedostanete , jen vám to většina soudných lidí přestane hrát a na "Vnější "se prostě vykašle. Čím dál,tím hůř .....
    upraveno 27.02.2020
    Tak to je fakt banda retardů... Nemám slov...
    Ahoj, Spartakus01,

Děkujeme, že jste si udělali čas, abyste nám mohli napsat, je mi líto, že jste narazili na technické problémy s vaší hrou. Jmenuji se Amy a dnes vám pomůžu.

Chápu, jak frustrující a znepokojující to musí být. Mohli byste prosím postupovat podle těchto kroků, protože by vám měly pomoci vyřešit všechny problémy, se kterými se setkáváte v první instanci:

• Zkontrolujte, zda jste také nainstalovali nejnovější verzi internetového prohlížeče.
    • Vyprázdněte mezipaměť prohlížeče a znovu načtěte stránku (F5 nebo CTRL + R). Obecně to můžete udělat tak, že v prohlížeči přejdete do nabídky nastavení (vyhledejte „smazat historii“ nebo „smazat data prohlížeče“ a poté zvolit mezipaměť).

Pokud máte stále problémy, zkuste hrát hru pomocí jiného prohlížeče, např. Chrome, Firefox, Opera (https://www.opera.com/gx) atd. Také byste mohli tuto stránku spustit a sdělit nám, jaké je skóre vašeho prohlížeče? https://html5test.com/

Pokud vám to stále nepomůže, dejte nám vědět, abychom viděli, jak vám nejlépe pomoci!

Pokud máte nějaké snímky obrazovky, které upozorňují na chybové zprávy nebo jiné důležité podrobnosti týkající se probíhajícího problému, uveďte je prosím také do své odpovědi. Děkujeme za spolupráci!

S přátelským pozdravem,
    Amy

Dobře.... takže pokud jsi vyzkoušel ty varianty a nic nepomohlo, tak tam je ta věta, že jim máš dát vědět... 
    Chce to bohužel znova napsat, že nic nepomohlo, problém stále trvá.
    Normálně odepiš na ten mail.

upraveno 28.02.2020
    Napsal jsem jim jestli si dělají srandu a že to bylo první co jsem udělal a taky, že už ode mně nedostanou ani euro. 
    Ono totiž zkopírovat univerzální text a poslat ho e-mailem dokáže dneska i 10 leté dítě. To bych na podpoře taky mohl dělat.
    Taky jsem zjistil, že jde sundat vybavení z velitele, ale jiné už tam nedám, takže pokud to neopraví, tak případní cizáci/krkavci pro mě skončili dříve než začali. Velitele na NPC na ně posílat nehodlám. :D
    Mluvil jsem se známou z jiné aliance. Jí to funguje, ale jejímu partnerovi co má PC o pár metrů dál to dělá to samé co mě a lidem u nich v alianci taky
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,017
    upraveno 28.02.2020
    Mluvil jsem se známou z jiné aliance. Jí to funguje, ale jejímu partnerovi co má PC o pár metrů dál to dělá to samé co mě a lidem u nich v alianci taky

At ten partner když sedí vedle ní spustí hru s jejím nickem a uvidí jestly je problém v PC nebo na druhé strane 

• skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    Máme v alianci stejný problém.Je to nehratelné.:-((
    skokanka (CZ1) napsal(a):
    Máme v alianci stejný problém.Je to nehratelné.:-((
    Ahoj, předpokládám že také hraješ v HTML5?

Zkus nouzově přejít do flashe, než to bude vyřešeno.
    https://empire.goodgamestudios.com/flash/
  • socka (CZ1)socka (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    misto aby hru poradne rozjeli v HTML5 a vychytali chyby,tak vymysli jen novy kraviny kde budou urcite jen dalsi chyby
  • Jirka V (CZ1)Jirka V (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Tak jsem se nakonec přestěhoval na Flasch hru. Tady sice to funguje, ale člověk se nedostane ani na vnější, ani na ostrovy. No alespoň někam. Vše co je mimo hlavní hru už je v htlm, Takže je to skutečně jen provizorium
    Tak.... zkuste relog a obnovení, už by to snad mělo vše fungovat.
    Už fo funguje, ale zlatá medaile v háji no...

• SuperHugo (CZ1)SuperHugo (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Hezké, ale to téma na vnějším království s nákazou je fakt  v dnešní době dost silně uhozený, a to sem slušnej  !!!!!!
  • SuperHugo (CZ1)SuperHugo (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    ta nákaza je výborné téma,  to už není ani černý humor ale....    GGS   exelujete !
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 651
    SuperHugo (CZ1) napsal(a):
    ta nákaza je výborné téma,  to už není ani černý humor ale....    GGS   exelujete !
    Pokud vím, tak GGS vymyslelo měniče dřív než vznikl ten nový korona virus, takže bych v tom problém neviděl. A mimochodem, budeš kamenovat každého kdo zmíní slovo nákaza v kontextu s nějakou hrou, protože si podle tebe dělá srandu z téhle lehčí chřipky? 
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,017
    Dělá- nedělá Nákaza Nenákaza  Každopádne další totál nesmysl od GGS aby se ještě víc nahrabali 
    Nereší problémy s HTML 
    po vyhodnocení zisku z Horizontu došli na to že jim už na to hráči kašlou 
    Tak vymysleli další nesmysl kde spojili obě akce dokopy 
    Tadle akce se podobá horizontu kde mužou tak akorát do toho cpát prachy nemci a jim podobní
     jezdit  20h denne a výsledek je stejně nejistej 
    Na to vám soudruzi kašlu 
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    SuperHugo (CZ1) napsal(a):
    to jsou teda napady od GGS :D:D:D
Sign In to comment.