Domů Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

HLEDÁNÍ HRÁČŮ ALIANCI OLYMP

Vojtěch z Brna (CZ1)Vojtěch z Brna (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
upraveno 16.02.2020 v Hledání členů & aliance

Takže, hledám různé hráče, různé úrovně, různých bodů sil. Je mi jedno kdo se k nám připojí ale něco by o nás mohl vědět:

Aliance OLYMP kterou jsem nezaložil já, ale dostal jsem velení zničehonic, když bývalý velitel odešel do - OČISTY - tak tato aliance měla úroveň 13, pořád má, nemáme sice moc silné hráče, ale něco dokážeme, nejezdime na živé hráče jen když se jedná o HÚ nebo válku, být aktivní aspoň 2 do týdne, jinak bude mozna degradace, jezdíme akce jako je Cizáci, Krkavčí, Nomádi, Samurajové.

Děkuji za přečtení a i když nejsem v alianci OLYMP, tak mám dobře srdce a napsal jsem to sem. Text mi zaslal velitel aliance U.R.U.S.

Komentáře

• kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 128
    to je good velitel, když do týdne zdrhnul do jiné ali... sen každého hráče být v ali OLYMP, kde to drží tak poctivý skvělý velitel.
  • U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 26.03.2020

Až teď jsem našel tento příspěvěk, opravdu musíš si Vojtěchu tak vymýšlet ? Text jsem ti nezaslal, v pravidlech bylo něco úplně jiného, teď tam má Husita něco jiného,jeden dobrý hráč mi napsal že Husita (velitel OLYMPU) útočí na berimondu a sám měl v pravidlech že se neútočí na berimondu, tak jsem znovu odešel, protože u někoho kdo sjel velitele silnější aliance v berimondu tak u něho nebudu. Jak popisuješ že máš dobré srdce, opravdu nemáš, jezdil jsi jenom ruiny v silnějších aliancích a hořící hrady,do chatu si nic nepsal, i když o tobě byla řeč, radši si sjel znovu ruiny, a teď jde OLYMP stejně ke konci jako každá jiná meší aliance, velitel hned přejde do - OČISTY - která ty hráče střídá jako fakt hodně, divím se že tam ještě nějací hráči jsou, že je nevyhodily. No nic Vojtěchu vyklubal se z tebe hezký hajzl*k.

U.R.U.S.

Sign In to comment.