Domů Tým fóra

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Představení Freya

13»

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,189

Náhodou československý vlčák je supr plemeno xD  

A při nejhorším, bych si mohla vyzkoušet přesouvání příspěvků do nového vlákna na ostro :D:D

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    Je to bezva plemeno.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• DarkČarodějka (CZ1)DarkČarodějka (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    boužel utoči na nás elitni veterani  diplomacie selhala podminkou pro uzavřeni miru je abychom uznali
    inperatora scorpion666 za sveho vladce nemame penize na obranu ani utok nečekame že nam někdo pomuže ale je třeba aby všichni věděli co se u děje tohle je diktatura a mi na to nikdy neřistoupime raději zaniknem 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,062
    boužel utoči na nás elitni veterani  diplomacie selhala podminkou pro uzavřeni miru je abychom uznali
    inperatora scorpion666 za sveho vladce nemame penize na obranu ani utok nečekame že nam někdo pomuže ale je třeba aby všichni věděli co se u děje tohle je diktatura a mi na to nikdy neřistoupime raději zaniknem 
    Spojte se s Aliancema co měli v minulosti konflikt se škorpíkem :-) 

uřčitě vám pomužou 
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 264
    jsou to blázni no....
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Spojte se s Aliancema co měli v minulosti konflikt se škorpíkem :-) 

uřčitě vám pomužou 
    Si uhodil na hlavičku. Jasně že jo. Ikdyž ted si s ním chvilku píšu a je celkem vstřícný. Tak nevím, jak moc to hrotí jinak. A docela bezva pokec.
    Když tak zkuste diplomatické řešení. Já to s ním probírat nebudu. Jen tlacháme. A nejsem jeho kámoš, aby nevznikly nějaké konspirace. Stál sem na opačné straně.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.