Po údržbových pracech spadla produkce

Třetí den mám produkci o cca 2,5K dole a nejsem sama.Stalo se mi to již po několikáté a nikdo mi na dotazy nereaguje.Dokáže mě to dost znechutit hru.Snažím se jako každý tady to pracně zvedat a po jednom zásahu "údržby" to mám zas dole a můžu začínat znovu? Jakmile jsem použila premiové reliktní díly,stalo se  následující den to samé - hned klesla produkce.To je takový problém si to ohlídat? Alice

Komentáře

• AGRESOR (CZ1)AGRESOR (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    jsou to magoři to je pokaždé a napíšeš jim a oni se tváří že nerozumí a to i anglicky
  • LegendaryAlice (CZ1)LegendaryAlice (CZ1) Komentářů: 28CZ1
    JJ,napsala jsem anglicky a jako retardované mi sdělili,že to bude VIP nebo titulem......tak blbá opravdu nejsem a tyhle základní věci si umím pohlídat. Prostě udělali údržby a jejich bordel to rouhodil ale neuznají to a budou mlít ty svoje nesmysly. Navíc nová perlička : Ve chvíli,kdy jsem dala reliktní díl tak produkce nejdřív zareagovala přičtením a po další přihlášení skok dolů o cca 3K všude . Už jim ani nepíšu .
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,364CZ1
    Jsem rád, že tyhle problémy naštěstí zatím nemám.:/ Dělat z nás blbce to GGD jde. Mě včera tvrdili, že neumím vymazat paměť prohlížeče a nebo zkusit jinej. Jediné co podpora umí je vrátit nedopatřením prodané vybavení, ale to je všechno.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 108CZ1
    Má poslední zkušenost s podporou, asi před půlrokem.
    Anglická podpora mě slušně poslala do p*dele.

Obrátil jsem se na polskou podporu. Ozvala se mi od nich Beata. Komunikovali jsme anglicky a česky. Pomáhal Google translator.
    Beata bez cavyků vyřídila mou žádost do 2 dnů.
    Velmi vstřícné jednání.
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
Sign In to comment.