Okrasné prvky mi nejdou vykovat

Ahojky prosím o radu nejde mi vylepšení v syntézni kovárně když chci vylepšit okr prvek a potřebuji železnou rudu a na hradě ji mám plný sklad píše mi to že nemám potřebnou surovinu k vylepšení co s tím ?
Dělá mi to všude jak na zeleném tak i na světech.

Další odpovědi

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    Suroviny sa spotrebujú z hlavného hradu. Skontroluj si či ich tam máš dostatok.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,402
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Píše, že má plný sklad, takže problém bude možná jinde. Občas mi to hlásí,že mám málo surovin, tak na ten hrad surky pošlu, pořád mi tvrdí že jich je málo, tak musím dát relog a pak to teprve jde,
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    Aha no ja som to pochopila tak, že ten plný sklad má napríklad na svetoch a nejde mu/jej okrasu vylepšiť. Ak má plný sklad na hlavnom hrade, tak potom beriem späť čo som napísala.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 742
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Píše, že má plný sklad, takže problém bude možná jinde. Občas mi to hlásí,že mám málo surovin, tak na ten hrad surky pošlu, pořád mi tvrdí že jich je málo, tak musím dát relog a pak to teprve jde,
    píše že má na hradě plný sklad a né na Hlavním hradě....ale je možné že tam má chybičku, nicméně si myslím že je to v tom co psala Panthera
    Mik Mak
Sign In to comment.