Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Oficiální server Discord společnosti Goodgame

ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,417
upraveno 15.01.2020 v Oficiální oznámení


Povídejte si na novém serveru Discord

Dnes pro tebe máme něco speciálního! Právě jsme spustili oficiální server Discord společnosti Goodgame. O své oblíbené hře si na něm budeš moci povídat s tisícovkami dalších hráčů z celého světa. Pokud již máš účet Discord, stačí kliknout na odkaz níže a zapojit se do konverzací na našem serveru. Nezapomeň nasdílet odkaz na server všem přátelům z aliance! Pokud účet nemáš, instrukce k jeho vytvoření najdeš v další sekci.

Připoj se k diskuzím

Neznáš Discord?

Discord je nejoblíbenější herní komunikační nástroj na světě. Je zcela zdarma a funguje na mobilních zařízeních i na počítačích. Na jednom místě tak snadno můžeš kontaktovat své přátele i jiné hráče z celého světa. A to i na cestách! Těšit se můžeš i na přímou komunikaci s herními moderátory v živém chatu.

Jak začít

Pro začátek si nejdříve musíš vytvořit účet. Klikni na odkaz níže a zdarma si zaregistruj svůj účet Discord. Doporučujeme použít jméno tvého herního účtu. Následně si můžeš stáhnout aplikaci do mobilního zařízení nebo použít prohlížeč - volba je na tobě! 

Zaregistrovat účet

Post edited by Zoe on

Komentáře

Sign In to comment.