Alianční skore v cizácích

Nwm nwm ale mate tam nějaký problém, 1. Všechny odměny získány 12 z 12, 2. odměny jako pro začátečníky, 3.a nejsou připsané v inventáři hradu.
bodo01 @ cs 1

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,356CZ1
    upraveno 17.12.2019
    bodo01 (CZ1) napsal(a):
    Nwm nwm ale mate tam nějaký problém, 1. Všechny odměny získány 12 z 12, 2. odměny jako pro začátečníky, 3.a nejsou připsané v inventáři hradu.
     Super, bude restaart...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 128CZ1
    To jsou osobní odměny pro  lv. 20 - 30 (?) myslím, ti mají za top umístění ruble a tak nízké odměny :)  
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,356CZ1
    A mám dojem, že chyba je i v klání šlechticů. 
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,219CZ1
    Ještě, že jsem dneska ještě nezačla, když to vidím ani nevím, jestli začnu :D  :D 

• vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,901CZ1
    Já asi úplně skončím  je to čím dál horší a horší . Ahoj  gamina  :|
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,219CZ1
    upraveno 17.12.2019
    Hoj Vonka,  :))  Tak jako mohli by alespoň oznámit, že bude hotfix.... no... neva, stejně všichni víme co se pokazilo  :D 

JInak teda bych řekla podle druhu vojáků, že se ali odměny po opravě nepřičetly.... 

Bude kompenzace?

• KlídekPohoda (CZ1)KlídekPohoda (CZ1) Komentářů: 25CZ1
    Opět soudruzi z NDR zaváleli :-)
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,901CZ1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Hoj Vonka,  :))  Tak jako mohli by alespoň oznámit, že bude hotfix.... no... neva, stejně všichni víme co se pokazilo  :D 

JInak teda bych řekla podle druhu vojáků, že se ali odměny po opravě nepřičetly.... 

Bude kompenzace?

Ahoj gamina , tak vojáci se nepřičetli tak odměny nejsou přičteny a o kompenzaci si  můžeme nechat zdát .
Sign In to comment.