Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Prosincová aktualizace

DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
upraveno 12.12.2019 v Oficiální oznámení

Věštkyně 

Věštkyně se dnes vydala na svou cestu po hradech v říši a vy budete mít možnost pohlédnout do budoucnosti, která je zatím skryta v mlze. 

Takže co jsou tyto tajemné věštby?

Díky věštbám si budete moci vybrat odměny přímo z palety odměn.
Jakmile věštkyni zaplatíte, nahlédne do vaší budoucnosti a vy obdržíte odměnu ve formě spotřebních položek, rubínů nebo něčeho vzácnějšího. Počet věšteb na den bude omezen. Po dosažení limitu musíte počkat na vypršení doby prodlevy věštkyně.

Ovšem pozor: každá věštba vám sdělí jinou část vaší budoucnosti, takže cena za věštbu, obsah/předměty a množství odměn se může výrazně lišit při každé věštbě. 


Dodatečné účinky vzhledových předmětů


V této aktualizaci přinášíme změny týkající se dočasných vzhledových předmětů. Dojde k navýšení kapacity vašeho středu a křídel. Zároveň dojde i k navýšení počtu vln, které můžete poslat proti nepříteli.

Nehořlavost: nový globální účinek 

Přinášíme vám nový globální účinek, který mnoho z vás ocení. Tato změna deaktivuje možnost zapálení a vypálení nepřátelských budov. Takže po probuzení už nenajdete svůj hrad v plamenech.

 Císařova šachová souprava:

Nachystali jsme pro vás také nový vzhled pro váš hrad na mapě světa:Císařova šachová souprava vám poskytne strategickou výhodu a zastraší vaše nepřátele, kterým budete čelit v epických bitvách! 

Vsledek obrzku pro esk vodopdy

Komentáře

 • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
  Vážení, dámy a pánové, 

  již jsme od vás obdrželi první zpětnou vazbu ohledně tohoto plánovaného účinku. Chceme zdůraznit, že  to nebude v dohledné době fungovat  -  tedy v tomto měsíci  - a že chceme  tento účinek vyzkoušet během  víkendu v příštím roce 2020 . Jakmile určíme,  jaký víkend bude zvolen,  samozřejmě vám to oznámíme a požádáme vás také o vaši zpětnou vazbu v daném časovém rámci (o kterém se ještě musí rozhodnout).  

  To znamená, že mechanika hry „vypálit a zničit“ bude fungovat tak, jak je prozatím určeno.

  Prosím, omluvte nás, pokud by vás to mělo nějak rozzlobit a chceme Vás ujistit, že tento efekt nenabude účinku, dokud nebude oznámen dalším upozorněním - jak bylo uvedeno výše.  

  Děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. 

  S pozdravem, 

  Váš tým Říše
  Vsledek obrzku pro esk vodopdy
 • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132

  Vánoční dárek

  Bez dárků by to nebyly ty správné Vánoce, že? Letos pro vás máme něco pěkného. Trpaslouni znovu zavítali mezi nás a již brzy je budete moci přidat do své armády. Nebude chybět ani Louskáčkova jeskyně a dostatek jídla, které je dokáže nasytit.

  Vsledek obrzku pro esk vodopdy
Sign In to comment.