Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

obvinění

chci se vyjádřit k obvinění hráče garikIoner z přístupu na jeho alianci, nikdy jsem nevlezl na jeho mrtvolky  kde se svou ancalima  hrad vydírá,krade škodí  všude 
 je to arogantní a namyšlený člověk žádám o blokaci tohoto učtu a všech dalších v této alianci
mafiozo @ cs 1

Komentáře

• mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) CZ1 Komentářů: 128
    mafiozo @ cs 1
  • piratTEK (CZ1)piratTEK (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    mychaylow (CZ1) napsal(a):
    Já jsem nikdy přístup na žádný hrady neměl (kdo by mi je asi tak dal? a proč by mi je dával?) a ten popisek je velká snůška nesmyslů.
    mí heslo si dostal a dokonce sis na zakladny posilal nejedenkrat exo surky protoze si o ne prisel
    piratTEK @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    upraveno 08.12.2019
    Nezapomeňte vyprat špinavé prádlo na veřejnosti. Jistě to pomůže.
    "Bohušu, koho sis to přivedl domů? Kdyby to máma viděla"...

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,904
    JJ. Praní špinavého prádla na veřejnosti mě vždycky baví... Jinak pokud někdo někomu ukradl hrad, tak je to trestný čin jako každý jiný, spadající pod internetovou kriminalitu a je potřeba to řeši s policií Čr a ta si viníka už najde. A pak to řešit s podporou. Každopádně pokud podpora zjistí, že máte klíče od víc jak  jednoho hradu, tak porušujete VOP (který málo kdo kdo kdy četl) a pak přijdete o víc jak ty multihrádky... :)
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• mychaylow (CZ1)mychaylow (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    upraveno 08.12.2019
    Ancalima mi tady jen dokázala, že větší lháře a podvodníky jsem v životě nepotkal. Dnes lituji toho a nejen já, že jsem kdy "pouštěl k sobě do kvartýru" Gariho na kafe (údajná návštěva měla jen zhodnotit "moje pověšení obrázků na zdi a dekoraci na chodbě) bohužel jsem nepočítal s tím, že pokud si odskočím na toaletu, tak se budou dít takovéhle věci.....Gariho jsem osobně v životě neviděl, Ancalimu rovněž ne, ale po telefonu se mi zdál být vždycky "v pohodě" a neměl jsem důvod mu nějak zvlášť nevěřit...ale to jsem se hlubuce zmýlil. Ve screenu, co tady zveřejňuje Ancalima se na první pohled zdá, že já mám mít, nebo jsem měl mít klíče od různých "kvartýrů", že jsem si díky tomu měl dát dohromady svoje základny a v neposlední řadě si to vyřídit s Apollónem a Tumulkou. No, fakt je ten, že já bych nikdy nenapsal ve zprávě Tomulka s malým t, to jen na úvod. Pokud má Ancalima dojem, a to myslím teď silně sarkasticky, že tahle zpráva je moje dílo, tak jí musím k její nelibosti zklamat (ona to stejně ví), že tohle není moje dílo, ani rukopis a ani papír. Kdybyste mi na té návštěvě u mě během mého pobytu na toaletě rozházely knížky na polici, nebo přeházely kořenky v kuchyni, nebo dokonce si i něco "půjčili" tak to snad ještě v klidu přejdu, ale že máte tu drzost mým jménem a bez mého vědomí zasahovat do mé pošty a dokonce si i vytvářet a posílat takové zprávy - jako třeba tu, co tady zveřejňujueš, to jsem fakt šokovanej. Nikdy jsem neměl problém s Apollónem a Tomulkou a nikdy bych ho ani neřešil - pakliže by byl, takovým způsobem, který je uvedený v tom screenu...."že si to ještě odnese"....vtipný. Základny, které jsem ve VVV dostal po přestupu z Triády jsem si sám bez cizí pomoci dal do fungujícího stavu, až na pár vozíků od lidí z VVV jsem si vystačil sám. Pamatuju si, jak Gari nebyl úplně "happy" z toho, že jsem nechtěl o ty původní základny z Triády s Apollónem bojovat, že jsem v podstatě "dobrovolně" základny Apollónovi vrátil a že se "nic" nedělo. Asi chtěl, aby bylo větší "vzrůšo" a nepovedlo se tak to, že bych měl jít do nějakýho konfliktu s Apollónem.....Ale i tak mi Gari pomohl, to se musí nechat....jak a kam, to je otázka. Podle toho, co se tady dozvídám, tak k obrazu majitele klíčů od spousty bytů a zároveň nevyrovnaného agresora, kterej si to chce "vyřídit" s Tomulkou a možná s Apollónem.

Slovo závěrem:
    Nic z toho screenu není pravda, protože já nemám a nikdy jsem neměl žádný přístupy k majetkům jeho veličenstva, Tomulka si nic neodnese, protože nemá za co a zároveň teď nechápe a neví, stejně jako teď nechápu a nevím já, co má tenhle screen znamenat a v neposlední řadě - respektive na prvním místě to, že já jsem tuhle zprávu NIKDY NENAPSAL.
    Po této zkušenosti se obávám, že takových "zpráv" si tahle sebranka mohla a asi i pořídila víc, protože jistě nebyla na kafi jen u mě a je velké riziko a šance, že se bude podobný hnus a lež objevovat nejen na mapě dle jejich "taktické" rozvahy nadále.

"peníze nikdy nespí"
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    A máme všecky informace. Vidíte jak to je kontraproduktivní? Hromada lidí, co je jim po tom hovno si čte, jak se někdo hádá. No jak kdo chce..
    Někdy to zvažte, jestli to je vhodné probírat na  fóru...
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

žádné hrady jsem nenaboural a nikomu neukradl - žádné hesla nemám a neměl jsem k dispozici. Pokud ano, vyzývám k předložení důkazů, kde jsem je měl získat. Pokud ne, budu tuto antipropagandu, která je vedena proti mému jménu považovat za jasnou provokaci--Toto jsou slova hráče GarikIoner a platí i pro mne
    viz skreen na začátku  kde jsem uveden  jako ten kdo se naboural do aliance the legens, což není pravda.Žádám o odstranění názvu mého hradu a veřejnou omluvu ,jedná se o lživé informace.Pokud nebudou uvedeny jasné důkazy o tom že jsem měl přístup na hrady v této alianci, budu nucen vše nahlásit na podporu GGS
    mafiozo @ cs 1
  • DruidDruid CZ1 Komentářů: 1,132
    no, podpora jako první, pokud vůbec, bude řešit jak je možné, že někdo má přístupy na jiné hrady, když je to jasné porušení VOP, které jste všichni potvrdili... je mi jasné, že přístupy mezi hráči jsou, ale, když už to děláte, měl by ho mít jen člověk, kterému plně důvěřujete... nevím, jestli s něčím takovým podpora a ggs všeobecně pomůže, můžu se zeptat, ale nevím nevím.. a hlavně, není to první případ, kdy někdo takovýmhle způsobem zasáhl do nějaké aliance a vím jen o jednom případě, kdy ggs něco napravovalo
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
     tvrdím že jsem se nenaboural do aliance the legends a žádný z těh hradu jsem nikdy  nenavštívil a chci proto důkaz obvinění že jsem tak učinil, je to hanobení mé osoby které je dle VOP proti pravidlum této hry.
    mafiozo @ cs 1
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) CZ1 Komentářů: 340
    Jakýkoliv správce serveru a stránek je pomocí kvalitní statistiky a nástrojů analýzy provozu schopen s cca 95-99% pravděbodobností identifikovat kdo se v tu kterou chvíli přihlásil a odlišit ho od jiného uživatele. Pomocí kombinace IP adresy, přístupového bodu, ale i třeba zařízení, typu prohlížeče, rozlišení obrazovky a dalších údajů které získává pomocí cookies a dalších dat. Jistě že se lze připojovat z noťasu, počítače v práci, z tabletu mobilu atd. přes wifi, pevnou síť data, různé prohlížeče, vše kombinovat atd. Ale vše zanechává stopu a stejný člověk používá opakovaně stejné vzorce chování a stejná zařízení.
    Není to úplně přesné, dá se to zfalšovat a skrývat ale upřímě kdo z běžných uživatelů to umí a dělá.
    i když se mění IP adresa, či poloha  tak málokdo má desítky různých zařízení ze kterých se připojuje,
    ze desítek a stovek  připojení na stejný hrad lze určite vyhodnocením všech parametrů  tak na minimálně 95% odhadnout, která připojení jsou majitele a které od někoho jiného. Ale do toho ggs jít nechce a nikdy nechtěla. 
    Takže zůstáváme zase u toho že nejslabší článek počítače  a tedy i jakéhokoliv zabezpečení je lidský faktor.

Nkteří lidi jsou zkrátka svině. A někdy je ta svině převlečená i za kamaráda či kolegu v alianci.
    Tím že perete špinavé prádlo tady na fóru tak stejně absolutně nic nezměníte a nikoho neusvědčíte. Jen z velmi vysokou pravděpodobností budou napadeni nevinní pomocí zmanipulovaných důkazů( a to ti co ty důkay prezentují vůbec nemusí vědět)

Kdo má hrad co si opravdu založil na vlastním mailu ke kterému má přístup jen on sám tak i po několika letech může resetnout heslo, vyhodit z hradu zloděje, heslo změnit případně hrad odpojit do cizího facebooku. A příště si dát hodně velký pozor aby se to heslo nedostalo do nesprávných rukou. A nemusí to být zrovna spoluhráč ale třeba i zhrzená partnerka či naštvaná manželka..
    Chce to klid. Hrajeme přece pro zábavu ne?  :-))))
    P.S.:   Někde když jsem před mnoha lety začínal jsem četl že Empire je "bezplatná hra"  :-)))))))))))))))))
    Luculus @ cs 1
    ano máte pravdu nemá smysl zde řešit problémy proto jsem se rozhodl vše řešit přes podporu ggs.
    víc zde nepíšu 
    mafiozo @ cs 1
    jen pro informaci a zajímavost,je co nedávno napsal (hráč) garikIoner že prodal  hrad a z hrou končí,najednou jsou všichni ostatní (hráči) v ruinách asi je zřejmé kdo tyto hrady ovládá a má nebo měl na ně přístupové hesla.Přeji hodně uspěchů všem aktivním a právoplatným majitelům hradů.
    mafiozo @ cs 1
Sign In to comment.