Diskuze k aktualizaci listopad 2019

DruidDruid Komentářů: 1,133Moderator

Zde můžete diskutovat o aktualizaci
Vsledek obrzku pro esk vodopdy
«1345

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 943CZ1

Zprávy a špionáž 

Navýšili jsme kapacitu vaší poštovní schránky o patnáct zpráv. Díky tomu nepřijdete o žádnou důležitou zprávu 1. z důvodu plné schránky. Navíc jsme provedli malou, ale užitečnou změnu pro špionážní systém. Nyní budete moci zadat 2. přesný počet špiónů pro každou misi.

1. To s těma zprávama je myšleno vážně, nebo tam chybí za 15   0 a má bejt 150?
    Když vyrazím na všechny věže napříč světama, k tomu chán/nomád/cizák,a kolikrát ještě i beri, tak těch o 15zpráv bude přeplněné o 3min později. Takže si dovolím říct, zbytečnost. Radši se měli zabejvat nemožností smazat nově příchoz zprávu při mazání zbytečnejch-přečtenejch- zpráv. A jistojistě by to neměl bejt problém, když to funguje u "speciálních nabídek"

2. OK, tohle trošku pomůže. Ale... Nešlo by tohle implantovat do lautr všeho, kde se zadává počet? Ono třeba nakupovat u Nomáda/Šikmáče na počet desek, když je ve skladu třeba 100k desek, je fakt masakr...
    Strad75 @ cs 1
    Imho, Krkouni teda dorazej radši po aktualizaci? A neb je její rozptyl pomalu půldenní...
    Strad75 @ cs 1
  • WolfyCZe (CZ1)WolfyCZe (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    jak dlouho potrvá aktualizace??
    K čemu to potřebuješ vědět? Stačí, že sme se "včas" dověděli, že vůbec aktualizace nějaká bude:-) Podvakrát, minimálně, sme se to dozvěděli až když začla a ta poslední tu tuším není do teť zmíněná:-) Chtěl bys po nich už fakt moc. Buˇd skromnej, ju? :-)
    P.S. To "hanění" není na modíky:-)
    Strad75 @ cs 1
  • bursík07 (CZ1)bursík07 (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    jo připojuju se k tem 15 zprávám... to si z nas už děláte snad srandu ne??
    hráli jste nekdy vůbec svou vlastní hru???
    Nikdy jsem nic nepsal na forum ale tomuhle se nedá odolat.... to už je fakt mazec a vysměch :-D
    no a nebo si místo ve zprávách můžeme taky koupúit za 1750 třeba ne?? už bych se nedivil nicemu...

• TonikManager (CZ1)TonikManager (CZ1) Komentářů: 10CZ1

Právě mi poumírali hlady vojáci, které jste mi dali jako bonusy, protože se aktualizuje. To opravdu děkuji za "bonus".

Nejde aktualizovat např. mezi 2 - 5 hod. ráno??

TonikManager @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,356CZ1
    Tonik21 (INT3) napsal(a):

Právě mi poumírali hlady vojáci, které jste mi dali jako bonusy, protože se aktualizuje. To opravdu děkuji za "bonus".

Nejde aktualizovat např. mezi 2 - 5 hod. ráno??

mezi 2-5 hodinou v GGS chrápou. :D Jinak během aktualizace by měla být spotřeba jídla vypnutá.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• bustyfan (CZ1)bustyfan (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Tak už mi 2 a 1/2 hodiny běží posílení sezonních bodů úplně naprd, díky moc.
  • zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) Komentářů: 134CZ1
    cusky busky draci :)

predpokladam ze kdyz postavim zahradu na jidlo tak mne zase klesnou levely u sýpek nebo jak to je, a rovnou pridavam dotaz jestli neklesne trebas i sklenik ?

info k aktulce nebudu komentovat , staci mne kdyz  mne nekdo da info jak to je :)

dik za info s pozdravem a pekny den Martas
    zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
    Koukám, tydýti z vedení změnili odměny u vnějšího. Fakt bomba. Toekeny v malé míře jen do TOP15k, zato mrtě veteránskej šklebů a děsů:-( A pak ještě, u mě teda, dvě tajné odměny... Jen by mě zajímalo. S těma Děsama a šklabama je i pak jídlo?
    Strad75 @ cs 1
    Kde seženu ty losy do toho hyperkola štěstí?
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Máš to tam napsané pod ?  Budeš si je moct koupit v nějaké suprtropr luxus nabídce za rubíny :-)

Strad75 @ cs 1
  • zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) Komentářů: 134CZ1
    cusky draku ,,

jo to je otazka na telo ::)) GGS zase řádí :::)))

mozna bych byl v klidu , jestli to bude davat jako kolo štěstěny , a pak Ti jeste navršej počet losů za točení , byl bych v klidu :) a nějak si toho nevšímal ....

o:) 

Martas
    zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
  • premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) Komentářů: 134CZ1
    los koupíš u zbrojíře za lidových 8K rublů, no nekup to :))
    premysl danek @ cs 1
    upraveno 25.11.2019
    los koupíš u zbrojíře za lidových 8K rublů, no nekup to :))
    To se vyplatí, když ani nevíš co za to vlastně dostaneš a jestli ti to k něčemu bude. :D
    A Vnější se vyplatí ještě víc. :D
    Lítat jak blbej a pak dostat mraky elitních rozežranejch vojáků, který si můžu v pohodě na zelí koupit v odměnách, bez nervů, že hořím 7x za den. :D
    Edit: Osobně bych řekl, že tuhle hru programátoři nehrají, protože nemají ponětí o potřebách hráčů.
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on

• socka (CZ1)socka (CZ1) Komentářů: 19CZ1
    Pridali se do ali ctyri druhy dublonu.Bylo o tom napsano nejake info? zatim ctu jen okrasy,novy losy atd a tohle nikde. Zjistit to jde :) ale to si musi hraci dohledavat samy? 
  • RighteousPERLA (CZ1)RighteousPERLA (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Ahoj, nedá mi to ale pěkně to vylepšujete. S takovou nevydžím ani do konce roku a seknu se hrou nadobro. Liga království je paskvil k ničemu jenom pro top hráče. Mě to dává k top hráčům tak dostanu jen ty nejmenší odměny nebo nic. Dříve jsem si kupoval rubíny pravidelně, mělo to nějaký význam. Dneska už nedávám do hry nic, jelikož to ztratilo smysl. Jediné plus za tento rok je zatím změna systému odměn z akcí. Jinak nic kladného v této hře. Toť je můj názor na tuto hru, kterou už hraji pár let.
  • usvit (SK1)usvit (SK1) Komentářů: 30SK1
    Ahoj, nedá mi to ale pěkně to vylepšujete. S takovou nevydžím ani do konce roku a seknu se hrou nadobro. Liga království je paskvil k ničemu jenom pro top hráče. Mě to dává k top hráčům tak dostanu jen ty nejmenší odměny nebo nic. Dříve jsem si kupoval rubíny pravidelně, mělo to nějaký význam. Dneska už nedávám do hry nic, jelikož to ztratilo smysl. Jediné plus za tento rok je zatím změna systému odměn z akcí. Jinak nic kladného v této hře. Toť je můj názor na tuto hru, kterou už hraji pár let.
    tato hra uz nema davno klady a bude este horsie :D kym sa nezmenia majitelia v GGS 
  • socka (CZ1)socka (CZ1) Komentářů: 19CZ1
    musim pochvalit ggs za skvely napad a dobre odvedenou praci.Konecne je napadlo,ze to neustale vyskakovani nabidek hrace otravuje.A co udelali soudruzi? omezili vyskakovani oken a zahltili postu Specialnimi nabidkami.
    Takze genialni reseni-uz nemusim odklikavat specialni nabidky,ale musim se probirat haldou posty :)
Sign In to comment.