Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Aktualizace listopad 2019

DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132


Urozené dámy a vážení pánové,

zatímco zima pokrývá krajinu sněhem a ledem, uhlíky pomalu vyhasínají v krbu a obyvatelé Velké říše se k sobě choulí ve svých na hrubo postavených chatrčích, my heroldi královského dvora přinášíme zprávy o změnách. Ne, mrazivé počasí nezmizí, ale můžete se těšit na něco jiného.

Už žádné další tovaryšské mince

Ti z vás, kteří ještě měli tovaryšské mince, se v nové aktualizaci dočkají automatického převodu. Dojde k převodu na zlaté mince v poměru 1 : 1, takže se nemusíte obávat, že o něco přijdete.

Památková zimní zahrada

Ti z vás, kteří mají rádi zemědělství, budou jistě nadšeni. Tento měsíc vydáme památkovou zimní zahradu, která bude svým účinkem podobná památkovému skleníku. Již brzy budete vyrábět tolik jídla, že si s ním nebudete vědět rady. Vaše jednotky budou mít velkou radost.

Zprávy a špionáž 

Navýšili jsme kapacitu vaší poštovní schránky o patnáct zpráv. Díky tomu nepřijdete o žádnou důležitou zprávu z důvodu plné schránky. Navíc jsme provedli malou, ale užitečnou změnu pro špionážní systém. Nyní budete moci zadat přesný počet špiónů pro každou misi.

Komunitní trůn

Někteří z vás již měli to štěstí a vyhráli vytoužený komunitní trůn. Rozhodli jsme se vylepšit tuto cenu, aby byla více v souladu s dalšími podobnými dekoracemi. Proto jsme vytvořili ne jednu, ale tři nové variace, všechny se svou vlastní úrovní veřejného pořádku. Nezapomeňte sledovat fórum, kde již brzy oznámíme, jak je budete moci získat.

Vyskakovací okna

Jak jsme zmiňovali minulý měsíc, naším cílem je odebrat ze hry velké množství vyskakovacích oken. Stále uvidíte ty spojené s nabídkami Prime Time a pár dalšími. Nicméně se nemusíte bát, dojde opravdu k jejich velkému omezení. Dojde k tomu po aktualizaci.

Vsledek obrzku pro esk vodopdy

Komentáře

Sign In to comment.