Nefunkčnost serveru a její následky

Dobrý den, proto, že server ted ráno nefungoval, jsem přišel o polovinu armády kvůli jídlu. Hodinu před tím jsem si jídlo zajistil, server vypadl a nešlo se k němu připojit, po připojení dezerce. Žádám náhradu, pokud jí nedostanu končím. Nemám  už na Vás nervy, místo toho aby jste udělali něco pořádného hru jen mrvíte.

Komentáře

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 696CZ1
    pjindras (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, proto, že server ted ráno nefungoval, jsem přišel o polovinu armády kvůli jídlu. Hodinu před tím jsem si jídlo zajistil, server vypadl a nešlo se k němu připojit, po připojení dezerce. Žádám náhradu, pokud jí nedostanu končím. Nemám  už na Vás nervy, místo toho aby jste udělali něco pořádného hru jen mrvíte.
    no panečku...ti se tě ale lekli...zřejmě ta představa že bys skončil je úplně rozklepala a dali dáreček pro jistotu všem :D :D :D
    Mik Mak
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 617CZ1
    Takovou štedrost jsem už dávno nezažil 
    už jezdím nomáda  supr vláčkem :D 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,297CZ1
    Celkem to potěšilo.  Co šlo jsem si hold poslal na světy a na základnách základní běsy vyměním za lepší. A zbytek zruším na nomádech. Jen mi to zaplo velkej dortík, tak trochu blbí no.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.