Aktualizace 29.10.2019

Zdravým po dnešní aktualizaci přestali fungovat špionáže .Je to docela velkej problém jak uživit vojsko

Komentáře

• arcivévoda (CZ1)arcivévoda (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Nefungující špionáže prakticky znemožňují hru a tím také zcela ruší celou řadu akcí. Posílat útoky naslepo se hodně prodraží a hlavně to není z herního hlediska žádoucí. Je to podobné, jako kdyby někdo hrál mariáš a nemohl přebíjet a neznal trumfy. 
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,261SK1
    Akože síce nikde nepísali, kedy má byť to zníženie počtu vyskakovacích okien, ale veľmi by som ocenila, keby začali už v tomto desaťročí...
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,748CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Akože síce nikde nepísali, kedy má byť to zníženie počtu vyskakovacích okien, ale veľmi by som ocenila, keby začali už v tomto desaťročí...
    Jsem na hře asi půl roku skoro nebyl a přijde mi, že teď těch nabídek chodí ještě víc najednou než předtím. Sice nechodí tak často, ale když přijdou, tak minimálně 5 najednou + minimálně jedna s pár vteřinovým odstupem aby nebyla nuda :D  O "speciálních nabídkách", které bůh ví proč zaplňují složku zpráv od hráčů a kromě zavření si je člověk ještě musí nejdřív několikrát denně rozkliknout, i když je tam stejně furt to samý, nemluvě.

Ale zas musím uznat, že některé slevy fakt stojí za to :-)
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,261SK1
    Najprv ich postupne nenápadne o polovicu zvýšia a potom s veľkým nadšením ich zase o polovicu znížia a hráči budú šťastní :smiley:  Ako súhlasím, niektoré sú naozaj dobré, ale to je tak jedna zo sto.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Maplenda 2. (CZ1)Maplenda 2. (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Po aktualizaci na zimní design mi na domácím notebooku hra nejde spustit (google chrom - načte se úvodní obrázek "unášejte princezny" a tím to končí, iexplorer - nenačte se vůbec nic, firefox - načte se úvodní stránka s mým hradem a všemi okny s nabídkou, nic se ale nedá odkliknout a vše totálně zatuhne - musí se noťas úplně vypnout). V práci se případně připojit dokážu zdá se normálně (chrome i firefox). Netuší někdo v čem je problém a jak to zprovoznit?
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    Po aktualizaci na zimní design mi na domácím notebooku hra nejde spustit (google chrom - načte se úvodní obrázek "unášejte princezny" a tím to končí, iexplorer - nenačte se vůbec nic, firefox - načte se úvodní stránka s mým hradem a všemi okny s nabídkou, nic se ale nedá odkliknout a vše totálně zatuhne - musí se noťas úplně vypnout). V práci se případně připojit dokážu zdá se normálně (chrome i firefox). Netuší někdo v čem je problém a jak to zprovoznit?
    Zkoušela si přepnout mezi HTML5 a Flashem ??
  • Maplenda 2. (CZ1)Maplenda 2. (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    No, nakonec jsem se k tomu dopracoval. Flash funguje. Ale předtím fungoval html. Nechápu, co tam změnili. 

Sign In to comment.