Zrušení účtu

Zdravím, potřebuji zrušit tento účet. Nápověda je k ničemu, protože se tam ani ta hra nezobrazuje a píše to samé nesrozumitelné věci
«1

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    Musíš napsat podpoře žádost o smazání, nebo prostě nehrát a hrad po čase zmizí sám.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 70CZ1
    Na podpoře Ti položí pár kontrolních otázek. Např datum Tvých posledních 3 plateb.

Posledně se mi nepovedlo domluvit se s UK podporou.
    Polská podpora byla velmi vstřícná, a účet mi smazali do týdne.
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Sorac1 (CZ1)Sorac1 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    S podporou se asi nedomluvím. To co tam je za hatmatilku je hrozné. Nic tam není česky a já ničemu nerozumím. Podpora je stejně hloupá jak ta hra samotná. Proto také chci končit
    Aj a Němčina není hatmatilka. To samé by oni mohli říct o AJ. Česká podpora byla zrušená, protože jsme malý server. Navíc naše podpora byla ještě neschopnější než ta v AJ.Ona existuje věc jménem Google překladač, nebo pokud používáš prohlížeč Chrome, tak na na konci řádku, tam se píše internetová adresa bejvá ikona,na kterou když se klikne, tak se to přeloží do CZ.

pokud tohle nestačí, tak jediná možnost je nehrát. Hrad úrovně 32 zmizí za cca. 1 měsíc, pokud se tam nebudeš přihlašovat.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Komu není rady, tomu není pomoci  :'(
    upraveno 28.10.2019
    Tak si trhni nohou... Začít hrár okupantskou hru ti evidentně nevadilo. A bacha, většina on-line her je okupantských...

Já to nepoznám. Ta banda vrahů to nikde nenapíše. Zastávat se jich může jen kolaborant. Až by ti vyvraždili půlku rodiny, také by jsi psal jinak
    Sorac1 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, potřebuji zrušit tento účet. 
    Téma je o zrušení účtu.
    Dotaz považuji za zodpovězen, poskytli jsme veškeré možné rady ke zrušení účtu.

Vše ostatní je už jen zbytečné pindání...
    -------------
    Je na zvážení zakladatele témy, zda požádá o uzavření tohoto vlákna.
    Já se tu nic nedozvěděl. Pokud účet může zrušit jen ten, kdo se paktuje s nacistama, tak je to špatné. Já ho chci zrušit okamžitě abych nefiguroval v takto pochybné hře!!! 
    Nikdo tu nic nezodpověděl a asi by se k tomu měl vyjádřit někdo, kdo to rušení má na starosti a nejen nějaký cucák
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,261SK1
    Sorac1 (CZ1) napsal(a):
    Já se tu nic nedozvěděl. Pokud účet může zrušit jen ten, kdo se paktuje s nacistama, tak je to špatné. Já ho chci zrušit okamžitě abych nefiguroval v takto pochybné hře!!! 
    Nikdo tu nic nezodpověděl a asi by se k tomu měl vyjádřit někdo, kdo to rušení má na starosti a nejen nějaký cucák
    Ako napísali chlapci predo mnou, rušenie účtu má na starosti podpora. Ak im nenapíšeš, ostáva ti len jedna možnosť: neprihlasuj sa na svoj účet a ten po čase zmizne. Ďalšie možnosti nie sú. Je na tebe čo si vyberieš.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    ty svině se se mnou nebaví. Je to banda fašounů.  Proč tu není někdo kompetentní??? Takový systém vymyslel debil
    Ať zdechnou bestie nacistický
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,261SK1
    Je takmer isté, že ti neodpíšu hneď, možno to pár dní potrvá. Pretože riešia kopec ďalších vecí, takže musíš počkať, kým sa dostaneš na rad. Okrem toho je podpora aj v ďalších jazykoch okrem angličtiny a nemčiny.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 100CZ1
    Sorac1 (CZ1) napsal(a):
    Ať zdechnou bestie nacistický
    Teda to jsou kecy... Měl ses ve škole pořádně učit a uměl bys něco. Včera jsem viděl 12ti letýho floutka jak hulí alá trafika, ten to moc nedotáhne daleko. Proč to hraješ, když jenom nadáváš? 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 694CZ1
    Sorac1 (CZ1) napsal(a):
    ty svině se se mnou nebaví. Je to banda fašounů.  Proč tu není někdo kompetentní??? Takový systém vymyslel debil
    bohužel nikdo kompetentní přímo tobě na míru tu není....tohle je hra a ne oddělení psychiatrie ;)
    Mik Mak
  • Coody (CZ1)Coody (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    no pokud se hra hraje za peníze musí komunikace probíhat v českém jazyce tak proč si to nevygooglí na německé straně pobírají za hru nemalé peníze ale myslím,že na to oddělení psychiatrie máme už všichni našlápnuto :p :p :p
    Coody @ cs 1
    Sorac1 (CZ1) napsal(a):
    Já to nepoznám. Ta banda vrahů to nikde nenapíše. Zastávat se jich může jen kolaborant. Až by ti vyvraždili půlku rodiny, také by jsi psal jinak
    1. O tom do nacisti provedli mé rodině víš lejno
    2. Fašisti byli v Itálii, doplň si vzdělání.
    3. Do kolaboranta mám daleko.
    4. Kdybys četl Všeobecné smluvní podmínky, se kterýma jsi musel kliknutím souhlasit, když jsi začal poprvé hrát tak bys zjistil, že je hra Německá.
    5. Pokud nemáš vzdělání na to psát cizím jazykem, nebo to z nějakého důvodu dělat nechceš, není to problém a vina GGS.
    6. Dostal jsi 2 způsoby jak se zbavit účtu, tak tu nebreč.
    7. Navštívit doktora by ti neuškodilo, dal by ti nějaké tabletky na uklidnění... :)

Sorac1 (CZ1) napsal(a):
    Tím cucákem jsi myslel mě?
    Anebo kolegu Sartakuse?

Tohle se už dá považovat za napadání :#
    upraveno 29.10.2019
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Sorac1 (CZ1) napsal(a):
    Tím cucákem jsi myslel mě?
    Anebo kolegu Sartakuse?

Tohle se už dá považovat za napadání :#
    Mě může urazit jen inteligent. ;) On ani neví, že tady mají nejvyšší hodnost moderátoři fora, kteří mu účet zrušit nemohou a maximálně mu poradí to samé. Jinak doufám, že doma nemá Italské, nebo nedej bože Japonské zboží a techniku. Ti byli spojenci nacistického Německa. :D

Sign In to comment.