Za horizontem

zdravím, nezobrazuje se mi na obrazovce truhla s dárky ani denní odměny :-)

Další odpovědi

• player591774113 (CZ1)player591774113 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Ahoj, prosim vas mam dotaz. Sbiram mince zlate a stribrne z nomadu a ve hře mi radíte at zajdu za mistrem Kovářem ze je muzu vymenit za cenne odmeny. Ale me jde o to za toho mistra Kováře nikde nemam a lidi z alince pisou ze ho tam maji pred hradem. Muzete mi to nejak opravit at ho tam mam taky at muzu mit ty cenne odmeny za ty mince? Dekuji vam a hezky den preji
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 617CZ1
    Je to až od LVL 70 
    Tak Todle je už vrchol všeho 
    Tem dementum spadl Servr na Horizontu Nebo to vypli schválne ???
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 111CZ1
    jeden dotaz, ve dvore se pise ze jde nasadit 10 reliktnich staavebnich prvku na jidlo normalnich a 10 premiovych, ale ve skutecnosti jde jich nasadit jen 10 celkem, chyba nebo je to tak spravne?
    thugdze @ cs 1
  • Buřič2 (CZ1)Buřič2 (CZ1) Komentářů: 23CZ1
    ahojky mám dotaz v akci za horizontem jsou aliance co u nich není vidět hlavní město a pokud na naší alianci jede a dostane body tak ji na město nemůžem jet protože není kam

děkuji za info
  • naty97 (CZ1)naty97 (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    ahojte,
    mám dotaz jestli bude za ten nefunkční paskvil za horizontem, plošná náhrada nebo zda si máme zažádat sami  a nebo si máme počkat až co vyjednaj na US a DE serveru.Tam jsou taky silně nespokojeni s funkčností akce.
    naty97 @ cs 1
  • psenic (CZ1)psenic (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    naty97 (CZ1) napsal(a):
    ahojte,
    mám dotaz jestli bude za ten nefunkční paskvil za horizontem, plošná náhrada nebo zda si máme zažádat sami  a nebo si máme počkat až co vyjednaj na US a DE serveru.Tam jsou taky silně nespokojeni s funkčností akce.
    Zažil som tu už dosť, ale akciu s toľkými chybami ešte nie. Vystihol si to presne, bol to paškvil. Ako ALI sme si nahrali síce nejaké odmeny, ale úplne súhlasím s tým, že by mali byť všetci zúčastnení odškodnení za to, že do takého bordelu dobrovoľne vôbec vošli.
    psenic @ cs 1
    upraveno 04.11.2019
    psenic (CZ1) napsal(a):
    naty97 (CZ1) napsal(a):
    ahojte,
    Zažil som tu už dosť, ale akciu s toľkými chybami ešte nie. Vystihol si to presne, bol to paškvil. Ako ALI sme si nahrali síce nejaké odmeny, ale úplne súhlasím s tým, že by mali byť všetci zúčastnení odškodnení za to, že do takého bordelu dobrovoľne vôbec vošl

Skončili sme kolem 500 místa mezi jínýma dostali 4 tkaniny a stačilo mi to vyrobit jeden díl urovně 2 na vylepšení na produkci na skleníku a jeden urovně 1
    Takže o ničem 
    Ale mám info z jiných Ali kterí ani neskončili mezi 1000 a dostali taky ty díli 

Takže GGS v tom má stále bordel 

Taky souhlasím s odškodnením pro všechny min  dát každému ten sklad a skleník na ur 1

Možná se dočkáme něčeho a snad si moudré hlavy uvědomí že jinak jim tam příště vleze jen pár závislákú kteří jsou ochotni ještě jim za todle platit 
  • socka (CZ1)socka (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Opet Za horizontem suprove funguje :D Prihlasil sem se tam a chci dobit stat,napisemi to jestli chci opravdu zautocit ze ztratim ochranu a kdyz to potvrdim,tak to pise ze nemuzu zautocit protoze uz stat vlastnim :)))))
  • mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) Komentářů: 100CZ1
    akce za horizontem --pokud chcet zučastnit tak připravte pořádně napěchovanou kreditku odhad muj na celou akci denně nakoupit  minimálně za 5-10 tisíc kč.rubíny a to všichni v dané 20ti členné alianci potom možná máte náději na umístění v topce  takže lovu zdar a zlodějum z ggs zvlášt :-))

mafiozo @ cs 1
  • naty97 (CZ1)naty97 (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    upraveno 15.11.2019
    tak za horizontem je  zase mimo, když jsem si projel top 100 tak jsem u hodně ali nenašel hlavní město, zase to mají vychytaný :-(
    naty97 @ cs 1
    naty97 (CZ1) napsal(a):
    tak za horizontem je  zase mimo, když jsem si projel top 100 tak jsem u hodně ali nenašel hlavní město, zase to mají vychytaný :-(
    Soudruzi z GGS na to kašlou Hlavně že jim odtud tečou peníze na učet :smiley:
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    Se vám divím, že to klikáte.. Sám se divím sobě, že ještě "klikám".

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,186CZ1
    Odeslan screenshot obrzek

Zajímalo by mě proč naskakují po každé okupaci další a další volní kasteláni....? Pak to dojde k tomu, že najednou není možné okupovat stát i přes to, že má člověk 12 volných kastelánů a stát už okupovaný nemá :D  

Sign In to comment.