Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskusia na aktualizáciu 25.10.2019

124

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,016
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    teď si čtu na anglickým .. vám něco z toho vytáhnu

+ Bonus k předplatnému - mince do studny přání (aby zase něco vydělali :DD)
    + Nový tutoriál pro nové hráče a nová postava (to se nás vysokých levelů netýká)
    + Upravili počet časovek u Mistra Kováře za stříbrné mince
    + Snížili počet vyskakovacích oken během hry (tak uvidíme.. snad jsme se konečně dočkali klidu :D)
    + Přidány změny do stanu architekta a výzkumníka
    No, na 25" monitoru to jde přežít, ale na 12" noťasu se fakt nyní moc nedá hrát. Vlevo i v pravo čtyř sloupečky kdečeho. Přitom by stačilo, kdyby to dali nahoru do řádku jako to maj na Farmě.
    A změny u archouše. Že by ty další lvl hradu? Sic teda nevím k čemu:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Lenule (CZ1)Lenule (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Prestoje aktualizace proběhnou zítra 29. října mezi 9:00 a 12:00 , s dobou trvání přibližně 15–30 minut . 
    Během tohoto krátkého prostoje jsou jako vždy zmrazeny potraviny a posilovače! 
     Na německém....
  • SAURON DRTIVÝ (CZ1)SAURON DRTIVÝ (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    Doufám , že zastavili spotřebu jídla jinak u mě vypukne brzo hladomor

• Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    Prestoje aktualizace proběhne zítra 29. října mezi 9:00 a 12:00 , s dobou trvání přibližně 15–30 minut . 
    Během tohoto krátkého prostoje jsou jako vždy zmrazeny potraviny a posilovače! 

z německého fora
  • e.r.k.o (CZ1)e.r.k.o (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,085
    Díky. Aspon někdo dá inf
  • pepan70 (CZ1)pepan70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Tak nevím.
    30minut je dávno pryč a hra stále nejede
    pepan70 @ cs 1
    už to frčí hihi
  • vladimirN (SK1)vladimirN (SK1) SK1 Komentářů: 23
    majsti kazisveti :-D spionaze ste dodrbali, nacitava to do nekonecna a aj tak to nenacita........
    cim dalej tym viac len kazite a nic neopravujete, len zvyhodnujete novych hracov, aby ste si vrecka namazali :-D
    vladimirN @ sk 1
  • pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) CZ1 Komentářů: 105
    Tak a zas to dokur......,  chcu poslat špiona a ono se to sekne.
    malý tip, ve verzi Flash, špioni stále fungují, ale pravděpodobně ne v HTML ^ ^
    By mě zajímalo, co přesně znamená to Omezení vysk. nabídek. Furt dva mega sloupky, vyskakujou stejně jako předtím...
    Strad75 @ cs 1
  • player591774113 (CZ1)player591774113 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Nejde mi prosim vas spionaz nomadu na 79 levelu, porad jen bezi kolecka ze to nabehne ale nic. Ostatni dva tabory který maji mensi level jdou abych vyslal spionaz. 
    Nejde mi prosim vas spionaz nomadu na 79 levelu, porad jen bezi kolecka ze to nabehne ale nic. Ostatni dva tabory který maji mensi level jdou abych vyslal spionaz. 
    malý tip, ve verzi Flash, špioni stále fungují, ale pravděpodobně ne v HTML ^ ^
  • Jaru2 (CZ1)Jaru2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Ahoj, jsem ráda, že ten kiks není u mě,špio se sekne do nekonečna,musím restartovat. Ty umělci neumí dotahnout nikdy nic do plusu.
  • enzo (CZ1)enzo (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    napodobně taky mi nejde špio  hra se u špia sekne :_(((     jinak nic nového pod slunce každá aktulka vždy nějaký problém umělci v DDR  !!!!!!!!  
    enzo @ cs 1
    Koukám, info už se ani nedá. Stejně se tu +- prokeclo o co se jednalo. Jen by mě teda zajímalo, jak si vyložit : Snížili počet vyskakovacích oken během hry. Mě skáčou furt stejně...

Každopádně dotaz. Kdy konečně opravěj nemožnost psát, když přijde cokoli geniálního na plochu!!! Když sou odpadlíci, tak se nedá nic napsat, neb chodí kvůli každýtmu infu o kousku mapy dementní info:-(

Strad75 @ cs 1
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 180
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Koukám, info už se ani nedá. Stejně se tu +- prokeclo o co se jednalo. Jen by mě teda zajímalo, jak si vyložit : Snížili počet vyskakovacích oken během hry. Mě skáčou furt stejně...

Každopádně dotaz. Kdy konečně opravěj nemožnost psát, když přijde cokoli geniálního na plochu!!! Když sou odpadlíci, tak se nedá nic napsat, neb chodí kvůli každýtmu infu o kousku mapy dementní info:-(

Mě to taky připadá, že se to vůbec nezměnilo.. dokonce jich je i víc :D 

Na anglickém fórku stálo, že vyskakovací okna se budou zobrazovat jako do teď, akorát nebudou rušit průběh hry a jediné, co se ti ukáže, jsou prime time (150%, 200% a tyhle blbosti....)

• IGIMAN (CZ1)IGIMAN (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    tak ted už to běží, ale ... větší p... by člověk pohledal, války bez pravidel, typy útoků vichni najednoho a kdo má větší peněženku, tak vyhrál. Utopíš tam výplatu a stejně podnikatelé mají víc, takže zjistíš, že i když jsi se držel skoro celou akci a pak tě vyberou všichni po domluvě - aliance Rawside, takže pak nemáš nic, dílčí výsledky se nepočítají, takže shrnuto, pokud nechceš vyhodit peníze, tak tam ani nechod a peníze pošli mně, uděláš aspoň dobrý skutek a vyhneš se zklamání  a ušetříč i čas pro rodinu
    IGIMAN @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    IGIMAN (CZ1) napsal(a):
    tak ted už to běží, ale ... větší p... by člověk pohledal, války bez pravidel, typy útoků vichni najednoho a kdo má větší peněženku, tak vyhrál. Utopíš tam výplatu a stejně podnikatelé mají víc, takže zjistíš, že i když jsi se držel skoro celou akci a pak tě vyberou všichni po domluvě - aliance Rawside, takže pak nemáš nic, dílčí výsledky se nepočítají, takže shrnuto, pokud nechceš vyhodit peníze, tak tam ani nechod a peníze pošli mně, uděláš aspoň dobrý skutek a vyhneš se zklamání  a ušetříč i čas pro rodinu
    Vnejší jim už nevynášelo Každej už má postavené skleníky tak museli vymyslet něco lepšího (relik skleníky a sklad )  aby donutili hráče utrácet peníze 

To že to udělali nebo spíš nedodělali po svém (samej bug a nefunkční hra ) jich zrejme netrápí když není ani žádná odpověd na stížnosti hráču 

Nová Akce ala GGS : Dáme akci budeme si hrát na mrtvého brouka a pak to vyhodnotíme 
    Další horizont preděláme a nalákáme tam další blbce co nám za to budou platit 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,193
    Sem tam něco není špatné, abych jim furt jen nekřivdil. Ale chybí tam zřejmě guru, co by tomu dal směr..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.