Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Aktualizácia 25.10.2019 - Za horizontem

HorusHorus Moderator Komentářů: 361
upraveno 23.12.2019 v Oficiální oznámení

Za horizontem

Zvuky džungle jsou ohlušující, když se Vaše výprava prodírá podrostem. Je téměř nemožné udržet volnou pěšinu na delší dobu, protože nenasytné rostliny si chtějí uprostřed neprostupné divočiny zabrat každý kousek místa jen pro sebe. Přesto tu lidé nejen přežívají, ale dokonce se jim daří. Obrovská, avšak primitivní civilizace vybudovala velká města z kamene a dřeva, vysoké oltáře neznámých bohů a rouhavé oltáře zlověstných božstev. To vše může být Vaše, i přes zelenající se labyrint.

 

V této vzrušující akci budete se svou aliancí bojovat o zisk a udržení VLIVU. Vítězem se stane aliance, která bude mít na konci akce nejvyšší množství vlivu. Nebude to ovšem snadný úkol, nepřátelské aliance se jej také budou snažit získat a budou se snažit Vám ho ukrást. Pro vstup musíte být na úrovni 30 nebo více. Před začátkem akce musíte být také členem aliance. Pokud se připojíte k alianci později, nebudete se moci akce zúčastnit. 

Vliv

Každý hráč začne s počáteční hodnotou vlivu 25 000. Více získáte obsazováním městských států na mapě světa. Po obsazení městského státu se spustí časovač. Po osmi hodinách získáte veškerý vliv z městského státu a ten bude převeden zpět na Váš hrad. Vaše jednotky se také vrátí zpět. Všechny převody vlivu jsou automatické a okamžité. Nikam jej nemusíte posílat.

Při získávání vlivu z městského státu na Vás může zaútočit jiný hráč a městský stát obsadit. V takovém případě nedojde k resetu časovače. Proto před vypršením limitu na přenos vlivu z městského státu se pravděpodobně stanete terčem útoku svých rivalů.  

Po přenosu vlivu dojde k odebrání městského státu z mapy. To znamená, že během trvání akce se bude počet městských států snižovat. Získávat vliv bude postupně těžší a těžší, což Vás bude nutit se poohlédnout i po svých rivalech. 

Až budete mít vliv na svém hradě, ostatní hráči na Vás budou moci útočit a rabovat část Vašeho vlivu. To samé ovšem platí i pro Vás a pokud chcete, můžete na někoho přímo zaútočit a vyrabovat mu část jeho pracně nabytého vlivu. Každý den bude získaný vliv převáděn do skladů v hlavním městě aliance.

Je důležité rozlišovat dva druhy vlivu. První se skládá z vlivu na Vašem hradě a z vlivu, který získáváte z městských států. Takovému vlivu říkáme hráčský vliv. Druhý je uložen v hlavním městě aliance a říkáme mu alianční vliv.

Když zaútočíte na jiného hráče, vyrabujete mu část jeho vlivu a ten se stane hráčským vlivem. Když zaútočíte na hlavní město aliance, rovněž vyrabujete část uloženého vlivu. Takový vliv se rovněž stane hráčským vlivem, což znamená, že si jej musíte hlídat před jeho přenosem do hlavního města aliance. 

Vítězem se stane aliance, která bude mít na konci akce nejvyšší množství vlivu. Hráčský vliv nepřenesený v poslední den konání akce bude po konci akce převeden na alianční vliv.

Aliance

Aliance jsou základním kamenem akce. Po začátku akce Za horizontem budete zařazeni do aliance, jejíchž členové budou pocházet z aliance na vašem hlavním účtu. Maximální kapacita aliance v akci bude dvacet míst. Jakmile bude naplněna první aliance, bude otevřena druhá a následně třetí, s celkem šedesáti místy. Tyto menší aliance v akci Za horizontem budou fungovat nezávisle na sobě a získají odměny v závislosti na svých výkonech.

První hráč, který vstoupí do aliance, se stane velitelem aliance a bude zodpovědný za hlavní město aliance. Proto je dobré si rozmyslet, kdo se přidá a v jakém pořadí. Velitelem druhé a třetí aliance se stanou 21. a 41. hráč.

Pokud má Vaše aliance na hlavním účtu všech šedesát pět členů, bude zbývajících pět členů umístěno do aliance s pěti členy.

Pozorovací věže

Na mapě světa najdete pozorovací věže. Obsazení a udržení věží bude klíčovým prvkem Vaší strategie. Věže poskytují bonusy při útocích na městské státy a hlavní města aliancí. Džungle ovšem není neměnná a pozorovací věže brzy pohltí popínavé rostliny a stromy. Když se tak stane, věže zmizí z mapy.

Oltáře

V obsazených městských státech najdete oltáře. Oltáře lze vylepšovat a snižují dobu nezbytnou pro získání vlivu z městského státu. Jejich chytré využívání může zmást Vaše nepřátele a překazit jejich pokus o obsazení městského státu!

Kultistická svatyně

Na mapě světa narazíte také na kultistické svatyně. Tyto rouhavé stavby zažily mnoho obětí a smrti. Budete moci zaútočit a pobít domorodce, kteří je obývají. Za útoky na svatyně získáte odměny a zkušenosti. Svatyně se po každém útoku posunou na vyšší úroveň. Čím vyšší úroveň, tím více obránců budete muset pobít. Za vítězství získáte ovšem také větší odměny.Váš tým Empire
Post edited by Zoe on
Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.

Komentáře

 • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132


  Dnes vám chceme také oznámit dvě zcela nové a spíše exkluzivní budovy. Máme Reliktní Pekárnu a Reliktní sklad. V současné době jsou k dispozici pouze z akce Za horizontem a budete je muset vysoutěžit, abyste je získali. Nejen to, ale čím lepší umístění budete mít,  tím vyšší bude úroveň odměn. Ano, slyšeli jste mě správně! Pokud se vy a vaše posádka dokážete v této akci dokázat dostatečně dobře, nebudete je muset vůbec vylepšovat. Určitě doufáme, že se vám tento jedinečný zvrat bude líbit.
  Vsledek obrzku pro esk vodopdy
 • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132


  Ahoj námořníci! Naloďte se na palubu svých lodí a vyplujte se mnou na Shearwater za obzorem. Jsme svázáni se Spletitou divočinou. Zdvihněte kotvy, napněte plachty a drhněte paluby!

  • Akci Za horizontem zahájíme přibližně za hodinu.
  • Doporučujeme, abyste zajistili, kdo se připojí k akci a v jakém pořadí, protože hráči kteří se připojí jako 1. 21. a 41. se stanou vůdci svých aliancí
  • Podívejte se na své fórum, kde najdete podrobného průvodce, jak tato událost funguje.
  S pozdravem

  Cap'n Redbeard Drake
  Vsledek obrzku pro esk vodopdy
 • FreyaFreya Moderator Komentářů: 625
  K horizontu!
  Prosím pozor - pokud během akce opustíte alianci, případně v době jejího spuštění v alianci nejste, nebudete mít přístup k této akci (tudíž ani ikonu ve hře).
Sign In to comment.