Zlaté a stříbrné mince

Ahoj všem. Mám Ú - 56. Za nomády jsem dostal mnoho stříbrných mincí, ale nemám na svém hradě žluté stany, takže je nemohu za nic vyměnit. Šlo by to nějak jinak. Moji kamarádi z ali mají Ú přes 70 a na HH mají 2 žluté stany, mohou za mince
dostat např. vojáky. Za odpovědi předem děkuji

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    To budeš asi muset napsat na podporu hry.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    Vlasta05 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem. Mám Ú - 56. Za nomády jsem dostal mnoho stříbrných mincí, ale nemám na svém hradě žluté stany, takže je nemohu za nic vyměnit. Šlo by to nějak jinak. Moji kamarádi z ali mají Ú přes 70 a na HH mají 2 žluté stany, mohou za mince
    dostat např. vojáky. Za odpovědi předem děkuji

Ty stany jsou od úrovně 70.. vzhledem k tomu, že tam můžeš koupit věci do syntézní kovárny apod.., která se taky otvírá na úrovni 70
  • Vlasta05 (CZ1)Vlasta05 (CZ1) Komentářů: 8CZ1
    No proč je dostávám teď, když jsou mně na h......  Ú 70 budu mít za dlouho. Zatím mám cca 140 zlatých a 400 stříbrných mincí. To o ně přijdu?
    No nerad píšu germánsky. To je radši oželím. Vzdejte se nic se Vám nestane. No a už je tu máme zase.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    O ty mince nepřijdeš, zůstanou ti až do úrovně 70. Za to kolik jich máš zatím stejně nic extra nekoupíš, vzhledem k tomu, jaké tam jsou ceny. Když tak nad tím uvažuju, tak tenhle systém úrovním pod 70 hru pěkně zmršil, pokud to nemůžou využívat.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Za 80 stříbrných koupím 100 běsů, dálkařů, plete se mě to z děsi. Za zlatý dostanu 3 stříbrné. Mě už to dělá armádu tak cca 1 300 vojáků.
Sign In to comment.