Okrasné Prvky

skoro všechny Okrasné prvky jsem měl vylepšené na lvl 90.

dnes čumím na to, že některé jsou lvl 38, 40 a podobně??

nechce si v tom GGS udělat pořádek a nechat hru ustálenou??

jinak porušují pravidla hry, což je právnicky napadnutelné

občas si koupím a tím pádem chci plnohodnotný produkt a ne produkt s chybaba a ve výsledku jsem na tom daleko hůř, než tzv. rubínáci???

fakt díky chybám GGS za znepříjemnění hry :(((((((((((

díky chybě GGS m najednou zdrhlo vojsko ze základny a to jsem tam byl včera 2k v plusu
Sylikonny1 @ cs 1

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,588CZ1
    Ahoj,
    Nechci být rýpal, hnidopich ani nic podobného, ale všechny okrasy na 90?
    Já neříkám, že jsem nejlepší hráč na mapě a že mám největší syntézu, ale mám kovárnu na lvl 64, v syntéze se docela vyznám a okras co mají lvl 90+ mám fakt po skromnu, tak se chci zeeptat, jak jsi to udělal ?:))

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Sylikonny1 (CZ1)Sylikonny1 (CZ1) Komentářů: 156CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    Nechci být rýpal, hnidopich ani nic podobného, ale všechny okrasy na 90?
    Já neříkám, že jsem nejlepší hráč na mapě a že mám největší syntézu, ale mám kovárnu na lvl 64, v syntéze se docela vyznám a okras co mají lvl 90+ mám fakt po skromnu, tak se chci zeeptat, jak jsi to udělal ?:))

omluva, v rozčílení jsem nenapsal, že veškeré okrasy na HH. Pár okras se změnilo i na základnách, ale tam to není tak markartní jako na HH, jen na jedné to bylo markartní a zdrhlo mi vojsko, co mělo ještě den vydržet. Teď, po tom co to podělali, mám na lvl 90 jednu, pár lvl 83-84 a zbytek lvl 30-54, což znamená, že veškeré vylepšení je v háji :(
    Sylikonny1 @ cs 1
Sign In to comment.