Označení útoku měničů

Zdravíčko,
napište mi klidně, co si o tom myslíte vy ostatní, ale nebylo by dobré útoky měničů nějak odlišit od útoků hráčských? Myslím, že nebudu mluvit pouze za sebe, když řeknu, že opomineme-li situace, kdy se přihlásíte na hru a mozek vám zbytečně naskočí z červeného rohu, tak je otravné například být maten červenými rohy navíc v případě, že v daný moment zrovna bráníte hráčské útoky. Nedávno jsem si při bránění menšího koberce spletl měničské útoky za shozy a jak jelito jsem opakovaně sundaval a zas nandaval prostředky, aniž by to bylo potřeba.

Útoky měničů stejně nikdo nebrání, se ubrání samo, takže když už tu teda jsou, mohly by se alespoň odlišit od hráčských útoků například barvou, umístěním (třeba v pravém rohu) nebo je ani vůbec nehlásit, stejně to nikoho nezajímá a nikdo to neřeší... :-)

David

Komentáře

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,261SK1
    Súhlasím, bolo y to super riešenie. A takisto ak môžem doplniť ohľadne chána. Prečo sa tie útoky automaticky zobrazujú a je potrené ich ručne skrývať? Prečo to nie je naopak?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Vallerion (CZ1)Vallerion (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Súhlasím, bolo y to super riešenie. A takisto ak môžem doplniť ohľadne chána. Prečo sa tie útoky automaticky zobrazujú a je potrené ich ručne skrývať? Prečo to nie je naopak?
    Jop, taky dobrej nápad, když se pak chán drandí řadu hodin v kuse, tak při každým útoku ten čtvereček odklikávat je bláznivina... :-)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    Taky by bylo super, když už člověk brání městečko u samuraje, tak by měl vidět co vlastně jede, aby to mohl nastavit a né to pracně překlikávat...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 70CZ1
    No, a já jsem proti.
    Proti dalšímu kosmetickému "vylepčení".
    Zajedno, užitek pro hráče není až tak veliký. No, nějaký ano. Ale ne zásadní.
    A zadalší - už takhle je Empire nafouklý balík složený i ze zbytečných (nevyužívaných) dat. Díky tomu se někteří hráči perou se zasekávaním hry, přehříváním PC - onehdá dokonce kolega nenastavil obranu.
    Jsem tedy proti dalšímu "kosmetickému" vylepčení, které by zas nafouklo tenhle objemnej balík dat.
    No a - v neposlední řadě - známe tu partičku odborníků. Nasekají tam zas další chyby. Nasekají, a né že ne!
    Myslím že už takhle jich máme dost...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
Sign In to comment.