Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Problém s připojením

Ahoj, nemohu se připojit do hry.
Vždy mi to při načítaní zobrazí : Spojení s hracím serverem bylo přerušeno. Prosím, zkus to za chvíli ještě jednou.
Vyzkoušel jsem vše,od vymazání cache až po změnu prohlížeče.

Komentáře

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 140
    Zkusil si obě verze hry (HTML5, flash) ?
  • Farmář John (CZ1)Farmář John (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Hele, díky přes flash mi to jde, ale předtím jsem to měl vždy přes HTML5, tak nevím no.

• Lighter (CZ1)Lighter (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 25.02.2020
    Proč mi hra rychle padá, když hraji v HTML5? Do minuty se zablokuje a zůstane zelená plocha....Flash funguje spolehlivě. Mám aktualizovaný Mozila Firefox, výkon notebooku bych řekl že taky slušný. V podstatě už nemůžu hrát Berimond ani Ostrovy.
  • Lighter (CZ1)Lighter (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Tak jsem začal používat Microsoft Edge a HTML5 jede už konečně dobře, jen mi hra občas spadne celá a zůstane jen smutný smajlík. :-( Ale v podstatě už spokojenost.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,514
    Ono teď můžeme být vůbec rádi, že nám hra a internet nějak jde. Vzhledem ke karanténě je doma prý miliarda lidí  a místo 4% pracuje na internetu 40% obyvatel. Youtube a Netflix jsou tak přetížené, že museli snížit kvalitu, aby nezkolabovali.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.