Urychlovače

Zdravím nechápu o co zase běží.Mám normálně urychlovače který sem si koupil v akci.Ale včera jezdím Berimond jak blb.A za mince sem si chtěl dokoupit další urychlovače.Jak půl hodinovky tak hodinovky.To jsem učinil píše že je to vyprodáno,ale urychlovače se mi vůbec nepřipsali tolik mincí pardon v prdeli jen tak pro nic za nic?Losy se připsali normálně za mince,ale urychlovače ani náhodou.
KingDiamond2 @ cs 1

Komentáře

• kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 102CZ1
    Zase máš problém co? To už tady dlouho nebylo:-D
  • Petik (CZ1)Petik (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    Jo jo stalo se mi uplně to samé. Časovky se nepřipisují. Já to radši nejdříve zkusil. Takže v obchodě radši nic nekoupim. Je to zase pojebaný
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,589CZ1
    Nic není pojebaný, časenky se prostě z odměn nad sklad NEPŘIPISUJÍ! Bylo tomu tak doteď, z berimondu, z nomádů, samurajů i ligy se nad sklad NEPŘIPISOVALY. Tak proč se najednou divíte ??
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 223CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Nic není pojebaný, časenky se prostě z odměn nad sklad NEPŘIPISUJÍ! Bylo tomu tak doteď, z berimondu, z nomádů, samurajů i ligy se nad sklad NEPŘIPISOVALY. Tak proč se najednou divíte ??
    Protože že je to od GG prah sprostá sviňárna a zlodějina.
    KingDiamond2 @ cs 1
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    Zase máš problém co? To už tady dlouho nebylo:-D
    A co jako tobě je snad kuloví po tom ty chytráku.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Jasné Koukám že ty jsi tady odborník na všechno :-) Už ti to píšu po druhé že se mi mince odečetli a časenky nepřipsaly. To je to tak těžké pochopit že to je tak špatně? Nebo se ti to zdá fér?
  • Vallerion (CZ1)Vallerion (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Jasné Koukám že ty jsi tady odborník na všechno :-) Už ti to píšu po druhé že se mi mince odečetli a časenky nepřipsaly. To je to tak těžké pochopit že to je tak špatně? Nebo se ti to zdá fér?
    Petiku, časenky nekoupené v nabídkách za peníze se nepřipisují nad limit skladu. Limit skladu je 320 mimo pětiminutových, minutových a 24 hodinových. Tzn. že když máš např. 300 hodinových časenek a koupíš jich 100, tak se ti přičte pouze 20. A pokud bych je nakoupil já, jakožto vlastník několika tisíců časenek nad limit, tak se mi nepřičte ani jedna. Funguje to stejně, jako když jsi to dostával z akcí... já vím, je to zlodějina, ale stejná, jako předtím. :-) Všechno ostatní funguje normálně... :-) 
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Odborník na všechno určitě nejsem, ale myslím si že nejsem blbej abych pochopil tak jednoduchou věc kterou se ti tu snažím vysvětlit.
    ČASENKY se nad LIMIT NEPŘIPISUJÍÍÍ! Tudíž, když jsi je koupil a máš plnej sklad, nedostal jsi je, ale koupil jsi je.. Já furt nechápu že to nechápeš..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Nechápu proč se mi odečítá mněna :-DDD co na tom nechápeš? Něco jako kdybych si koupil ruble za prachy ale už bych měl maxumim rublí a víc se mi jich tam už nevešlo. Ale peníze jsem zaplatil? V pohodě?
    nebo jako kdybych šel do krámu si koupit rohlíky ale už jích měl plnej batoh a další by se mi tam nevešli, tak zaplatím prachy a rohlíky jím tam nechám? Takhle by jsi to udělal ty? Já bych třeba chtěl tašku na ty rohlíky....... abych si je mohl odnest když už jsem je zaplatil. Kdyby mi řekli...... ale pane my už vám další rohlíky neprodáme. Máte jích až moc. To by mi přišlo rozumnější. Tobě ne?
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,265SK1
    Nechcem byť zlá, ale oni sa nemusia starať o to, že ty máš plný sklad časov a viac sa ti ich tam už nezmestí. To si má každý ustriehnuť sám. Ale súhlasím s tým, že by tam mohli dať aspoň upozornenie, že človek kupuje viac ako má miesta.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    jde o ten princip. Mě je uplně u pr....... že jsem utratil 50 stříbrných mincí to mam za vteřinu zpět...... 
    Petik (CZ1) napsal(a):
    jde o ten princip. Mě je uplně u pr....... že jsem utratil 50 stříbrných mincí to mam za vteřinu zpět...... 
    ¨tak když je ti to u pr.... proč to furt tak řešíš ??

MATY2000, CZ1

50 mincí bych neřešil.Konec konců co za 50 mincí koupíš?Já psal na podporu dneska a všechny mince mi vrátili zpátky.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
    Petik (CZ1) napsal(a):
    nebo jako kdybych šel do krámu si koupit rohlíky ale už jích měl plnej batoh a další by se mi tam nevešli, tak zaplatím prachy a rohlíky jím tam nechám? Takhle by jsi to udělal ty? Já bych třeba chtěl tašku na ty rohlíky....... abych si je mohl odnest když už jsem je zaplatil. Kdyby mi řekli...... ale pane my už vám další rohlíky neprodáme. Máte jích až moc. To by mi přišlo rozumnější. Tobě ne?
    omylem jsem zadal tlačítko to se mi líbí místo citovat...

ale chtěl jsem především říct to že to je moc hezký příklad........ já bych si třeba s plným batohem rohlíků pro další nešel :D
    nicméně kdybych to přece jen udělal, asi bych neočekával že mi dotyčný obchodník řekne: "už si další nekupujte, máte plný batoh" ;) :D :D

:-DD A jak by to fungovalo s klobásama místo rohlíků?

Každopádně kdejakou jinou pičovinu koupit nejde, když už splňuješ nějaká omezení .. plný sklad vybavení, prémiový čas, malá kapacita skladu jídla např. a podobně. Navíc nenašel jsem nikde napsáno, že se to nad limit nepřipíše. Když to zkrouhnou a nepůjde to připsat nepřipsat, tak se zase najde jiný šťoura, kterému bude vadit že měl skoro plno a nemohl si doplnit i za cenu nějaké ztráty.
    Balík4 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 697CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Petik (CZ1) napsal(a):
    omylem jsem zadal tlačítko to se mi líbí místo citovat...

ale chtěl jsem především říct to že to je moc hezký příklad........ já bych si třeba s plným batohem rohlíků pro další nešel :D
    nicméně kdybych to přece jen udělal, asi bych neočekával že mi dotyčný obchodník řekne: "už si další nekupujte, máte plný batoh" ;) :D :D

:-DD A jak by to fungovalo s klobásama místo rohlíků?

Každopádně kdejakou jinou pičovinu koupit nejde, když už splňuješ nějaká omezení .. plný sklad vybavení, prémiový čas, malá kapacita skladu jídla např. a podobně. Navíc nenašel jsem nikde napsáno, že se to nad limit nepřipíše. Když to zkrouhnou a nepůjde to připsat nepřipsat, tak se zase najde jiný šťoura, kterému bude vadit že měl skoro plno a nemohl si doplnit i za cenu nějaké ztráty.
    no pořád to jsou odměny které byly a předpokládám že o tom že sklad přeskoků má limity(mimo 1 a 5ti minutovek) dávno víš...ostatně když sis vyjel odměnu 30ti minutovek a měl jsi plno taky ti nepsali že ti nebylo nic připsáno z důvodu plného skladu....ani tě před tím nevarovali že si vyjedeš odměnu která se ti nepřipíše...

nevím jak dlouho ty limity jsou ale jsou dost dlouho na to aby o tom hráči věděli. Připouštím že to mohlo být matoucí ale všude jinde kde získáš přeskoky a máš plno tak se ti taky nepřipíšou nad limit. Jediná vyjímka vždy byl nákup. A vždy sis určo hlídal aby se ti přeskoky připsaly efektivně...tak proč né tady? Proč hned bezhlavě koupit s plným skladem?

a mimochodem s těma klobásama by to dopadlo stejně...jen by ses více pronesl  :D
    Mik Mak
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,045CZ1
    ...ale chtěl jsem především říct to že to je moc hezký příklad........ já bych si třeba s plným batohem rohlíků pro další nešel :D 
    Moc hezký a trefný koment :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.