Kastíci/velitelé

Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
upraveno 07.10.2019 v Otázky k Empire
Jsem sám komu nejde přeskládat kastíky a velitele? (hraju v Chrome)
Edit: V Opeře to jde, ale horko, těžko.

Edit2: Proč jde dekorace z insignie Bohyně přírody koupit jen 1x a pak už nikdy??
Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Post edited by Spartakus01 (CZ1) on

Komentáře

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 70CZ1
    upraveno 07.10.2019
    Specielně, sklad vybavení a osobní kovárna byl kdysi majstrštyk GGE.
    No a - taky - žere nejvíc systémových prostředků....

Jak se nám program GGE nafukuje a rozrůstá, mám tento sklad suverénně nejpomalejší část hry.
    Prodat jeden kousek zeleného kšuntu mi trvá 1-2 vteřiny...
    Častokrát volím možnost vykovat novej kousek zbroje (ubyde 5 ks zbroje), než bych je po jednom prodával. Je to k vzteku!

Dost dlouho jsem upozorňoval na rozežranost hry, a u návrhů hráčů připomínal, že drobná úprava povede k ještě větčímu balíku dat...

Předpokládám, že vývojáři hry v Hamburgu sedí u velmi výkonných mašin, s velmi rychlým připojením. A tak tuto rozežranost nevnímají...
    ------------
    Onehdá na nás jelo pár útočků - na mapě pár čar útočníků a několik čar podporovatelů - a jeden kolega psal do chatu že nemůže nastavit obranu/převléct kastelány.
    Holt, i to je důsledek tohohle molochu :-(
    -----------
    Má konfigurace:
    Čtyřjádro Celeron 1,38 Ghz (vím, není to žádné žihadlo)
    8GB RAM
    Integrovaná grafická karta
    Integrovaná síťová karta
    Win 8.1
    Opera
    Post edited by Janko 65 (CZ1) on
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    Tak už to chodí i na Chrome,pomalu, ale chodí. Kdyby na mě jeli předtím útoky, měl bych možná problém. Naštěstí mám kastíky celkem slušný, ale nemožnost přeházet velitele (ksichty) je na palici. Jezdit vláčkem samíky s velitelema na slávu by byla sranda, ale nemám na to náladu.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.