Vyber si daň na vetřelcích!

ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator


Gold Coin

Otevřeš oči. Je ráno jako každé jiné, přesto hned po probuzení vítáš posla z královského dvora, který se tlačí přes tvoje loajální služebníky střežící komnatu. Žádost o vysvětlení jeho chování je provázena rychlým natažením ruky s listem s královskou pečetí. „Už není čas! Čti, můj pane!“ trvá na svém posel.  

Po rozlomení královské pečeti začne rozmotávat list, na kterém nalézáš psaní Kaňkala, královského písaře. Honem se pustíš do čtení: 

Můj veliteli, 

díky odemčení kosmického potenciálu reliktního vybavení nastal čas, abychom vetřelcům vrátili úder, který by měl být tvrdší než kdy předtím. Nachystej do úsvitu své vojsko, neboť volání do zbraně si žádá nejen naše povinnost bránit krb a domov, ale i zprávy našich špehů, které naznačují, že nepřítel se zmocnil pokladů, které měly být dávno ztraceny při prvních konfliktech z dávné minulosti – oči smrtelníků opět spočinuly na mytických zlatých a stříbrných mincích

Získej jich co nejvíc, to je teď tvůj nejvyšší cíl! Toho lze docílit i činností, která se doslova nabízí: Okrádáním invazních sil, například barbarských kmenů Nomádů, nelítostných legií Krkavců a další nebezpečných protivníků, které mincemi disponují! Povídá se, že ještě vzácnější zlaté mince se dají získat v rámci dlouhodobých slavností, jakou je například aktuální slavnost lotosového krále

Král již poslal svoje kameníky a kupce, aby vybudovali obchody, které ti nabídnou určité odměny. Výměnou za stříbrné a zlaté mince, samozřejmě! 


Obchod se stříbrem prodává dodatečné jednotky a nástroje pro tvoje vojsko, materiály pro syntézu – například prach, katalyzátory, syntézní dekorace a další – magické přesýpací hodiny, které ti umožní ohýbat zákony času a reality za účelem přeskočení procesu stavby budov, a mnoho dalšího! A ještě něco: budeš moct měnit stříbrné mince za zlaté! 

 Obchod se zlatem na druhou stranu dodává převážně unikátní kusy vybavení a kompletní sady unikátního vybavení. Tento obchod bude prodávat ale i stavební předměty a dekorace zvěrokruhu a bude poskytovat i další odměny, jako jsou jednotky a nástroje. 

 V rámci nabídek se bude v obou obchodech na některé odměny vztahovat určitý nákupní limit (například na jednotky), ale žádný strach: zásoby obchodu se po určité době doplňují. 

Jak jste si mohli přečíst výše, brzy proběhnou velké změny v odměnách z událostí. Jak k tomu došlo nedávno v Dlouhodobých bodových událostech, odstraníme odměny ze všech aktuální událostí a nahradíme je novou měnou: Zlatými mincemi. Ty budete moci ve speciálním obchodě vyměnit za odměny.

Také představíme stříbrné mince, které budete získávat v některých z událostí místo zlatých (tedy v některých událostech získáváte zlaté mince, v jiných stříbrné).

Desky a symboly zůstanou ve hře a nadále je budete moci směňovat v obchodech (stanech) za odměny. Všechny zbylé odměny budou odstraněny a s malými výjimkami nahrazeny zlatými a stříbrnými mincemi.

Za získané mince si můžete v obchodě koupit nové odměny. Množství jednotlivých předmětů, které si můžete koupit, bude omezeno.

Progres odměn bude lineární, narozdíl od dřívějšího chaotického vývoje. Jakmile postoupíte ze druhé reward tier, budete získávat vyšší kumulativní hodnotu odměn než dříve. 

Změny proběhnou v následujících událostech pro hráče úrovně 60+:

  • Ivaze cizí říše
  • Krkavci
  • Nomádi
  • Samurajové
  • Berimond
  • Dlouhodobá měsíční událost


Změny proběhnou 8. října. 

Komentáře

Sign In to comment.