Diskuze: Vyber si daň na vetřelcích

124

Komentáře

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,268SK1
    Nebolo by lepšie rozdeliť ten obchod na jednotlivé kategórie? Vybavenie pre kastelána, pre veliteľa, stavebné predmety, ozdobáky a podobne. Okrem toho veľmi dlho trvá, kým sa ten obchod vôbec načíta a zobrazí odmeny, a takisto aj obchod u nomádov za dosky aj medaile.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,591CZ1
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Tak já nevím. Třeba teď na to koukám a nic nepřibylo, pouze že jdou vyměnit mince v obou směrech. Tak si z nás dělaji pr......? Koupil jsem si teď na zkoušku časenky. Mám sice nad limit....... ale koupil jsem 10x 30min, mince se odečetli ale časenky se nepřipsaly. Výborně vymyšleno........
    A z odměn v nomádech dřív se ti nad limit připisovaly ?
    A jinak, změna proběhla tak jak měla, jdou měnit mince na obě strany a obchod se bude resetovat každých 7 dní, na to jsou ty limity dost velký se mi zdá..
    Jediné co mi vadí je to množství časenek, nějak nechápu úměru ggs.. normální člověk přemýšlí stylem - navýším body v akci = přidám časenky, ale u GGS to jde přesně naopak.. 
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Petik (CZ1)Petik (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Tak já nevím. Třeba teď na to koukám a nic nepřibylo, pouze že jdou vyměnit mince v obou směrech. Tak si z nás dělaji pr......? Koupil jsem si teď na zkoušku časenky. Mám sice nad limit....... ale koupil jsem 10x 30min, mince se odečetli ale časenky se nepřipsaly. Výborně vymyšleno........
    A jinak, změna proběhla tak jak měla, jdou měnit mince na obě strany a obchod se bude resetovat každých 7 dní, na to jsou ty limity dost velký se mi zdá..
    Jediné co mi vadí je to množství časenek, nějak nechápu úměru ggs.. normální člověk přemýšlí stylem - navýším body v akci = přidám časenky, ale u GGS to jde přesně naopak.. 
    No nepřijde mi normální že se mi mince odečtou a časenky nepřipíšou. Jestli se neda koupit nad limit tak by mě to správně nemělo jít vůbec koupit, ale to by jsi musel číst všechno a né jenom to co chceš :-)
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,591CZ1
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Petik (CZ1) napsal(a):
    No nepřijde mi normální že se mi mince odečtou a časenky nepřipíšou. Jestli se neda koupit nad limit tak by mě to správně nemělo jít vůbec koupit, ale to by jsi musel číst všechno a né jenom to co chceš :-)
    A co kdyby ses třeba zeptal, nebo to zkusil koupit jen jednou ? Proč hned hrrr a koupíš to 10x? kde je logika ? Já čtu vše, ale ty to asi furt nechápeš..

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Petik (CZ1)Petik (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Petik (CZ1) napsal(a):
    A co kdyby ses třeba zeptal, nebo to zkusil koupit jen jednou ? Proč hned hrrr a koupíš to 10x? kde je logika ? Já čtu vše, ale ty to asi furt nechápeš..

Je vidět že se vyznáš vždyt jsem psal že jsem koupil 10x 30min. mín toho koupit nejde :-D. To by mě taky zajímalo kde je logika? Koho bych se měl ptát? Kdo mi to asi řekne?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,310CZ1
    pokud tam nebudou nějaké slušné okrasy, tak je mi to na prd i tak. :/
    To někdo řeší okrasy ? Za prvé, máš tam ty znamení.. za druhé, v každé akci se dá X okras získat.. u nomádů můžeš zas koupit u chána.. a hlavně v době syntézy je stejně většina okras z odměn na nic...

ano skutečně někdo řeší okrasy, protože né každej jich má stovky za TOP alianční odměny, takže třeba Fontána z lebek, Zenová zahrada a spol přijdou vhod. Dříve jsem měl alespoň motivaci občas koupit bonus na body a tu zenovou zahradu vyjet. Teď už jí nemám. :D Sorry GGS Syntézou vylepším max jednu okrasu za den. A ty od kováře jsou docela drahá sranda. Bohyně přírody od Měničů jde každá z nějakého důvodu koupit jen jednou. A proč nejsou okrasy v Beri mi taky hlava nebere. Hold se budu muset spokojit s tím co koupím od nomádů, když něco zbyde po nákupu korouhví a samurajů, kteří jsou jednou za 2 měsíce.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,310CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Obávám se, že veškerá kritika je marná... Systém odměn je zmršený, stojí za jednu věc, ale stačí se podívat na skore v Beri a rychle si spočítat, kolik do toho kdo vrazil korun/euro...  Dokud budou hráči platit za šmejd, tak to šmejd bude a GGS nic k dobrému nezmění.

Třeba to v jejích očích šmejd není, nebo je jim to jedno a nebo, to že to je šmejd nepoznají. Až platit nebudou nebude GGE.
    Tak chápu, že platící hráči GGS živý, jen mi nejde do hlavy, že někdo platí za něco co nefunguje na první a často ani na druhý pokus. Kdybych takhle fušoval svojí práci já, tak jsem dávno na dlažbě a to jsem jen zahradník. asi mají platiči dost peněz a s platy to v ČR není tak zlé, jak se tvrdí. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Josefko (SK1)Josefko (SK1) Komentářů: 5SK1
    Ahoj,
    neviem, či sa to už dakto pýtal, ako áno, skúste napísať, kde to nájdem.
    Mám otázku ohľadom skracovačov. Je tu písané, že ich bude podstatne menej.
    Nepamätám si presne ako boli predtým všetky tie skracovače, ale viem že za 21 tis chánových dosiek bolo 65 ks 30 minutových skracovačov a za 19 tis dosiek bolo 55 ks skracovačov. Neviem presne ako to bolo nižšie, ale už tu je to spolu 120 skracovačov 30 minutových ( + tie čo boli za menej dosak, možno to bolo spolu cca 200 ks skracovačov). Teraz je to 5 ks za 250 minci - http://prntscr.com/pi82z2 a keďže sa to má resetnúť každých 7 dní, tak to vychádza na 5 ks 30 minutových skracovačov na nomádov.
    Nepísalo sa náhodou predtým, než sa mal spustiť ten nový tovariš, že sa nás to nedotkne čo sa týka odmien ?
    Nástroje neviem ako sú, ale ak je to podobne ako aj tu, tak sa nás to celé riadne dotkne :-(.
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 67
    upraveno 12.10.2019
    filipad (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    O5 Nějakej chytrák v GGS vymyslel další blbost a ted si myslí že když sebrali všechny prostředky a preskakováky  Tak jim to hráči budou kupovat za rubíny a v jejich spešl nabídkách 
    Za takovej nápad  Nasrat tomu chytrákovi do ruky a nepustit ho měsíc k vodě 
    Přeskakováky co se daly koupit jsem vyjel dnes ráno, světe div se stačily mi na 5 vláčků (Vždy je vyjedu do mrtě). Akce má trvat dalších 3,8 dne. Místo toho aby zlepšovali hratelnost a snažili se tu lidi udržet, tak dělaj všechno pro to aby odsud hráče vyhnali. A ti "kreditkáři" až nebudou mět na koho útočit jim odsud zdrhnou taky. Hlavně že furt posílaj ankety o férovosti ve hře ale co je na tomhle férového? Z mýho pohledu když bude někdo chtít koupit aby udělal víc a rychleji, je to jeho věc. Ten druhej co nekoupí by měl mít možnost si to prostě odmakat ale s 5 vláčky? Ti co nekupujou, stejně nekoupěj a radši se na to vys...... :-)
    Dobre si to napisal, kupujuci si budu hrat dalej svoju ligu a ti co uz nemaju zaujem platit, alebo neplatili pomalicky skoncia, lebo ono je to vcelku logicke - na nomadoch kazdy kupuje vlajky, na cudzich ich potom minie a ide sa dalej, No a kedze si ich teraz nekupi, nebude mat za co, nebude hrat cudzich, lebo slavu bez vlajok moc neuhra a kruh sa uzavrel. Samuraji velmi podobne, bez casovacov nebude nic no a a uz potom sa neoplati hrat ani Beri :-).
    Koniec hry :-D.
    RReennyy @ sk 1
  • Lenule (CZ1)Lenule (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    Ahojky ....Tak ty časovače to je katastrofa.....Mám dotaz i na dárky, které jsme mohli posílat spoluhráčům ...ty zmizí také???? Nebo  dárky budou dál ????Z odměn už asi žádné nespadnou :D Děkuji :)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    filipad (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    O5 Nějakej chytrák v GGS vymyslel další blbost a ted si myslí že když sebrali všechny prostředky a preskakováky  Tak jim to hráči budou kupovat za rubíny a v jejich spešl nabídkách 
    Za takovej nápad  Nasrat tomu chytrákovi do ruky a nepustit ho měsíc k vodě 
    Přeskakováky co se daly koupit jsem vyjel dnes ráno, světe div se stačily mi na 5 vláčků (Vždy je vyjedu do mrtě). Akce má trvat dalších 3,8 dne. Místo toho aby zlepšovali hratelnost a snažili se tu lidi udržet, tak dělaj všechno pro to aby odsud hráče vyhnali. A ti "kreditkáři" až nebudou mět na koho útočit jim odsud zdrhnou taky. Hlavně že furt posílaj ankety o férovosti ve hře ale co je na tomhle férového? Z mýho pohledu když bude někdo chtít koupit aby udělal víc a rychleji, je to jeho věc. Ten druhej co nekoupí by měl mít možnost si to prostě odmakat ale s 5 vláčky? Ti co nekupujou, stejně nekoupěj a radši se na to vys...... :-)

Jen pro zajímavost .. kolik sad útoků jsi od nějakého kreditkáře v letošním roce odbránil? Alespoň odhad.
    Díky.
    Balík4 @ cs 1
  • filipad (CZ1)filipad (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    upraveno 14.10.2019
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Jen pro zajímavost .. kolik sad útoků jsi od nějakého kreditkáře v letošním roce odbránil? Alespoň odhad.
    Díky.
    Pár jo a letošní léto bylo hodně výživný, ale o tom asi víš

Tu nejde o to jestli někdo koupí a nebo nekoupí - někdo chlastá, jinej běhá za babama a někdo si hraje tady. Otázka koupit a nebo nekoupit je na každým, to jen GGE ti tu volbu bere. Za chvíli když nekoupíš tak seš v pytli, protože tu budeš moct max pokecat na chatu a nebo jezdit barony. 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,064CZ1
    upraveno 19.10.2019
    Když nebudu velký škarohlíd, řeknu "dá se". Otázka na jiné eventy. Co Beri invaze? Robí se na tom? Nebo to bude jen jako náhodný svátek? Bo nomádi a pokřivení vietnamci jsou už známí. Nomádi imrvére dokola.

Po nějaké chvilce hraní musím uznat, že ten tovaryš s mincemi není až tak špatná varianta. Je to trošku flexibilnější. Ale možná, že už sem tak otupělý, že mi nevadí skoro nic.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 913CZ1
    Kdepak soudruzi udělali chybu? Nějak nám po aktualizaci oznáměj, že dnes proběhne aktualizace?
    Strad75 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 715CZ1
    spíš jsem si nevšiml ani upozornění že se servr za minutu vypne...
    Mik Mak
  • HorusHorus Komentářů: 331Moderator
    Ahojte. 

Prave som pridal oznamenie. Viem neskoro ale skor sa nedalo. Oznamenie : o 1minutu vypiname server. bolo zobrazene. 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 913CZ1
    Oprava tech. problému se srvrama? A náhodou tam přitom nic nehráli, nezměnili? Já, že se musí mazat kvůli staré verzi mezipaměť...
    Strad75 @ cs 1
  • HorusHorus Komentářů: 331Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Oprava tech. problému se srvrama? A náhodou tam přitom nic nehráli, nezměnili? Já, že se musí mazat kvůli staré verzi mezipaměť...
    Mám presne také informacie aké som zverejnil. Neviem ani o ake problémy sa jednalo, ani či niečo menili.  :-( ale snad nic nepokazili.
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • player591774113 (CZ1)player591774113 (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    ahoj lidi, mam dotaz prosim vas. Ten kovař na vymenu minci se nachazi pred hradem predpokladam? Ptam se proto ze ho tam nemam porad a nevim kde ho mam hledat
Sign In to comment.