Diskuze: Vyber si daň na vetřelcích

245

Komentáře

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 717CZ1
    upraveno 08.10.2019
    vlad6 (SK1) napsal(a):
    to by musela ta akcia njskor zacat :)
    jsme nedočkaví co??? :D

mě trošku překvapilo že jsem nenašel v obchodě štíty pobité hřeby ...nebo jak se to jmenuje...to jako budeme měsíc bez štítů???

áááá....beru zpět...pán je totiž slepý :D:D:D  jsem myslel že to je rozdělené ale nevadí hlavně že tam jsou
    Mik Mak
  • pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) Komentářů: 100CZ1
    Mám dotaz:To jako,že už neposkladám artefakty Krkavčího Caesara.????
    Tak zrušily odměny.pro mě je to velké minus.    :-(((((( 
    A jim dávám minus.
  • DruidDruid Komentářů: 1,064Moderator
    vlad6 (SK1) napsal(a):
    to by musela ta akcia njskor zacat :)
    když se to dá o chvilku dřív, tak je zle, když se zpozdíme, tak taky... holt, nemůžeš mít v životě všechno přesně....
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    upraveno 08.10.2019
    A co velitele co nemame doskladane.Vše v ***  Pro mě je to hooodně minus .A to určitě nejsem sám.Zas velka ***   Jsem zvědavi co zas ***
  • beton1 (CZ1)beton1 (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Kde máme teď brát přeskakovačky? V obchodě je jich 50 a 50, s tím nejde vyžít. Za mě jedno velké mínus. :'(
    nasadili jsme nesprávnou verzi obchodu se zlatem a stříbrem. Spíše než nasazení verze s vylepšeními, které jsme včera oznámili, jsme nechtěně nasadili testovací verzi bez vylepšení. Doba běhu je 23 dní. Jelikož je to vlastně spojeno se všemi událostmi v tomto období, nemůžeme jej vypnout, aniž bychom v příštích několika dnech způsobili chaos na aktuálně provozovaných událostech a naplánovaných událostech. Proto jsme se rozhodli nechat jej běžet tak, jak je. 

Omlouváme se hluboce za chybu, která se dnes stala.

A je to tady.Jsou to .....
  • kraluvdvur (CZ1)kraluvdvur (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    To jste zas neco posr....Musim rict ze mi hra prijde cim dal horsi.
    Docela mne to uz prestava bavit,kdyz kouknu na svety,tak nez aby hraci pribyvali,tak je jich cim dal min.Ani se nedivim.
  • Xeris (INT3)Xeris (INT3) Komentářů: 11INT3
    pulelf (CZ1) napsal(a):
    nasadili jsme nesprávnou verzi obchodu se zlatem a stříbrem. Spíše než nasazení verze s vylepšeními, které jsme včera oznámili, jsme nechtěně nasadili testovací verzi bez vylepšení. Doba běhu je 23 dní. Jelikož je to vlastně spojeno se všemi událostmi v tomto období, nemůžeme jej vypnout, aniž bychom v příštích několika dnech způsobili chaos na aktuálně provozovaných událostech a naplánovaných událostech. Proto jsme se rozhodli nechat jej běžet tak, jak je. 

Soudruzi v NDR udělali chybu o))))
    Meni to co je zabehle,a skoro vzdy je to k nicemu,a horsi.
  • Xeris (INT3)Xeris (INT3) Komentářů: 11INT3
    Jen se chci ujistit... chybí mi ještě nějaké věci  do souprav, třeba do soupravy Klenoty nomádského nájezdníka, které se daly získat v Berimondu. Ty už asi nebude šance získat nebo ano ?
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ale k té změně. Zůstanou v odměnách i časenky ve stejné míře, jako byli v odměnách? Mám takovej divnej pocit, že ne... Každopádně, jestli tam zůstanou, pak tuhle změnu kvituju a beru jako jednu z těch lepších změn, stejně, jako je Tovaryš...
    Urychlovačů prý bude celkově méně, nicméně celkově byste měli mít možnost získat o 20% víc odměn.

Je to dobrý překlad? Nemá tam být kurevsky méně v podstatě nebudou oproti minulosti k mání žádné? :-)
    Dal by se tak jako 20% víc vyjádřit v procentech o kolik méně jich bude? :-)

Akce budou v 3dnním rytmu trvale? Hráli to lidi moc pomalu? :-)
    Balík4 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,311CZ1
    upraveno 08.10.2019
    Okrasy z Beri taky nikde... Super akce. Hned mám motivaci se snažit. A z cizáků taky nic??? Tak bezva. Jediné v čem se můžu zlepšovat je VP a tím počet vojáků a ty smažky z GGS mi o seberou. Asi fakt nastal čas to zabalit...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 637CZ1
    Xeris (INT3) napsal(a):
    pulelf (CZ1) napsal(a):

Nevím jakej je ta nesprávná verze obchodu Ale když tam mužu koupit max 100 štítu anebo 7 vlajek tak At to soudruzi raději celé vypnoun a jdou do prdele 
    V Beri  si svoje mince taky mužou strčit někam když za ně nemužu koupit prostředky 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 637CZ1
    O5 Nějakej chytrák v GGS vymyslel další blbost a ted si myslí že když sebrali všechny prostředky a preskakováky  Tak jim to hráči budou kupovat za rubíny a v jejich spešl nabídkách 
    Za takovej nápad  Nasrat tomu chytrákovi do ruky a nepustit ho měsíc k vodě 
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 82CZ1

pmiki (CZ1) napsal(a):
    O5 Nějakej chytrák v GGS vymyslel další blbost a ted si myslí že když sebrali všechny prostředky a preskakováky  Tak jim to hráči budou kupovat za rubíny a v jejich spešl nabídkách 
    Za takovej nápad  Nasrat tomu chytrákovi do ruky a nepustit ho měsíc k vodě 
    sHpIpng 804602

Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,271SK1
    Len taká malá pripomienka do budúcna. Pri výmene žetónov za groše sa dalo naraz zmeniť len 1000. Pri vyše 20k žetónoch som si skoro vyklikala prsty. Čo takto dať možnosť zmeniť všetko naraz? Jeden klik a vybavené.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Xeris (INT3) napsal(a):
    pulelf (CZ1) napsal(a):

Nevím jakej je ta nesprávná verze obchodu Ale když tam mužu koupit max 100 štítu anebo 7 vlajek tak At to soudruzi raději celé vypnoun a jdou do prdele 
    V Beri  si svoje mince taky mužou strčit někam když za ně nemužu koupit prostředky 

To není 7 vlajek, ale 7x 100ks vlajek
    Balík4 @ cs 1
  • Neapol (CZ1)Neapol (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Myslím, že ten matroš, co v GGS hulej, by měli rozdávat zdarma všem hráčům...
Sign In to comment.