Radek Gamer 3

lotraksicht (CZ1)lotraksicht (CZ1) Komentářů: 4CZ1
Zdravím.
Jeden den bez ali,protože jsem odešel,když se tam nic nedělo  - nuda a hned mi hráč Radek Gamer 3 z Legionářů sjel všechny hrady na všech světech,základny,ukradl mi i vesnice a když jsem psal veliteli stížnost,odpověděl mi :Pojď k nám a nebude na tebe moct.
Takže končím,nebudu hasit měsíc všechno a všude,když nemám čas denně sedět u hry.

//Edit: *** porušení VOP
Post edited by Zoe on

Komentáře

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 694CZ1
    Zdravím.
    Jeden den bez ali,protože jsem odešel,když se tam nic nedělo  - nuda a hned mi hráč Radek Gamer 3 z Legionářů sjel všechny hrady na všech světech,základny,ukradl mi i vesnice a když jsem psal veliteli stížnost,odpověděl mi :Pojď k nám a nebude na tebe moct.
    Takže končím,nebudu hasit měsíc všechno a všude,když nemám čas denně sedět u hry.

//Edit: *** porušení VOP
    tak všichni považujeme hrady bez ali za volné k útoku ...hrad na zelí je jasný nehrající který byl vyloučen z aliance pro delší nepřítomnost nebo vyskočil sám z důvodu ukončení hry....proto se nediv že jsi byl takhle obrán...ten hráč se nedopustil ničeho co by nedovolovala pravidla hry
    Mik Mak
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 70CZ1
    A nakonec - to že Tě následně zvali k Legionářům - je to nejlepší co pro Tebe mohli udělat...
    Co jiného by sis představoval?
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    Útočení v bojové hře by mělo být normální, jak už je napsáno vejš, Navíc je celkem dobrej nápad,než jednu alianci opustím, tak si  najít nějakou, kde mě vezmou a skočit rovnou z aliance do aliance, nebo si založit vlastní...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 70CZ1
    upraveno 03.10.2019
    LOL - Laughing Out Loud/Lot Of Laughing - hlasitě se směju/hodně se směju (často myšleno ironicky)

Tak jsme s Kájou a Spartakusem za naše komenty schytali posměšné hodnocení.
    Tímto chci požádat toho, co nám dal toto hodnocení, aby se vyjádřil co směšného jsme napsali...

Opravdu, v této bojové hře je normální útočit na protihráče/bránit útoky protihráčů.
    Složit dobrý útok/nastavit dobře obranu je ctí každého dobrého bojovníka.
    Stát se členem dobré aliance je také čest pro každého dobrého hráče....
    Myslím...
    Post edited by Janko 65 (CZ1) on
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 100CZ1
    no jo, bez ali to jde těžko
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 694CZ1
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    LOL - Laughing Out Loud/Lot Of Laughing - hlasitě se směju/hodně se směju (často myšleno ironicky)

Tak jsme s Kájou a Spartakusem za naše komenty schytali posměšné hodnocení.
    Tímto chci požádat toho, co nám dal toto hodnocení, aby se vyjádřil co směšného jsme napsali...

Opravdu, v této bojové hře je normální útočit na protihráče/bránit útoky protihráčů.
    Složit dobrý útok/nastavit dobře obranu je ctí každého dobrého bojovníka.
    Stát se členem dobré aliance je také čest pro každého dobrého hráče....
    Myslím...
    tak asi mají lotrové a ksichti jiný názor :D :D :D
    Mik Mak
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,033CZ1
    upraveno 05.10.2019
    Někdy je těžké, pochopit pohnutky některých. Většinou se ti to asi nepřihodí. Ale taky nikdo neví, co tomu předcházelo.

Dle pravidel GGS je vše cajk. Kodex se tu kolikrát zmiňuje, ale je jen na hráčích, zda ho budou dodržovat. Nemusí.

Obyčejně se zřejmě většina snaží dodržet popisky ali. +/- i ne. Ale pokud se tě nemá kdo zastat, je těžké si na něco stěžovat.

Jediná obrana proti tomu je, snažit se dosáhnout možnosti i efektivně něco vrátit. Všechno nejde vracet, proti ali se silou, že tě rozšlápne.
    Spíše zvážit, co lze a co nelze.

*Jen dovětek. Úplně asi poslední možnost, je to řešit tady. Jen všecky ještě víc naštveš. Do toho se připletou s komentáři lidi, co o tom vůbec nic neví. A budeš ten nejhorší nakonec ty.
    Prostě špinavé prádlo na veřejnosti neprat. Jedině ve chvíli zoufalství. Zas pravda. Dej o tom vědět, že tě to moc žere a bereš to osobně.. Tím prozradíš slabost, které soupeři proti tobě využijí. Páč jsou inteligentní ;-)
    "Myslete politicky Halík" ;)
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.