vnější svět

nedostal sem žádné odměny a skončil sem 1825 místo
«1

Komentáře

• Petik (CZ1)Petik (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    Jo jo byl jsem přibližně do 2000 místa a mám ten samí problém

• likantrop (CZ1)likantrop (CZ1) Komentářů: 114CZ1
    dobry den
    na vnějším světě jsem skončil kolem 1800 pozice a slibované odměny a přepsání rubínu jsem se nedočkal.
    Tak se ptám co se stalo a má vubec vízna chodit na vnější když se nedostávají odměny?????????
    likantrop @ cs 1
  • psenic (CZ1)psenic (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Mám ten istý problém, skončil som okolo 1900 a nemám ani odmeny, ani kúpené rubíny...  Ale jedno viem iste, ak mi ich nepripíšu, s touto hrou končím.... 
    psenic @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,183CZ1
    Zdravím, bude potřeba se obrátit na podporu. 

Zoe vypracovala dobrý návod jak na to:   https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/284141/support-podpora-hry#latest

• psenic (CZ1)psenic (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Ja som im písal hneď na druhý deň. Odpísali, že sa všetko rieši.... Ale zaujímavé je, že akcia ešte nie je vysporiadaná (stále nič neprišlo) a oni už začínajú ďalší vonkajší svet.... 
    psenic @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 989Moderator
    psenic (CZ1) napsal(a):
    Ja som im písal hneď na druhý deň. Odpísali, že sa všetko rieši.... Ale zaujímavé je, že akcia ešte nie je vysporiadaná (stále nič neprišlo) a oni už začínajú ďalší vonkajší svet.... 
    protože programátoři tohle neřeší, ti mají svůj plán, podle kterého jedou, nepřipsané odměny - od toho je podpora
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • smajli (CZ1)smajli (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Koukam, ze nejsem sam komu neprisla odmena za vnejsi, jak ctu tak jsme vsici do 2000 mista. Ostatnim v nasi alianci odmeny prisly.  :/
    Je to stále dokola. Nějaký čas jsem nehrál. Přibližně rok. Před rokem to bylo na GGS v katastrofálním stavu. A koukám že to je pořád stejné. Na to že za to berou prachy tak žádná snaha v poměru. Člověk by řek že za ten rok by se mohli dát do kupy ale když se nechce..........
  • smajli (CZ1)smajli (CZ1) Komentářů: 13CZ1
    Mozna by mohli moderatori vznest dotaz na GGE co se deje?
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    smajli (CZ1) napsal(a):
    Jak už psal @Druid, ohledně odměn je třeba obrátit se na podporu a požádat o dodatečné připsání - to je vše, co nám k tomu bylo řečeno...
  • DruidDruid Komentářů: 989Moderator
    smajli (CZ1) napsal(a):
    kdo se na podporu obrátil, odměny připsané měl
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Decimus Meridiu (CZ1)Decimus Meridiu (CZ1) Komentářů: 31CZ1
    Druid napsal(a):
    psenic (CZ1) napsal(a):
    protože programátoři tohle neřeší, ti mají svůj plán, podle kterého jedou, nepřipsané odměny - od toho je podpora
    Předpokládám, že nefunkční systém odměn neřeší podpora ( tak byl i komentář veden - že není vyřešená jedna akce a už jde další ) . Ta řeší až následky a ne příčinu problému. Bylo by možná lepší jim napsat, aby si programátoři změnili " svůj plán " a začali řešit chyby, které ve hře jsou.V opačném případě, pokud si budou po každé akci hráči psát o své odměny, tak by měla být podpora daleko efektivnější a přibrat pár lidí na výpomoc wink:
    Decimus Meridiu @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,890CZ1
    Zoe napsal(a):
    smajli (CZ1) napsal(a):
    Jak už psal @Druid, ohledně odměn je třeba obrátit se na podporu a požádat o dodatečné připsání - to je vše, co nám k tomu bylo řečeno...
    Ahoj , napiš na podporu  ,tak ať první vrátí GGS zpět češtinu . Ne každý ovládá cizí jazyky .
    Kdysi tam čeština byla a vyřizovala jsem to i pro druhé hráče . Napsat bych jim to mohla tak  slovensky , polsky a nebo rusky , ale proč ? Čeština je náš národní jazyk  a slovensky se také psát nedá tu také zrušili .
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    upraveno 22.09.2019
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    smajli (CZ1) napsal(a):
    Ahoj , napiš na podporu  ,tak ať první vrátí GGS zpět češtinu . Ne každý ovládá cizí jazyky .
    Kdysi tam čeština byla a vyřizovala jsem to i pro druhé hráče . Napsat bych jim to mohla tak  slovensky , polsky a nebo rusky , ale proč ? Čeština je náš národní jazyk  a slovensky se také psát nedá tu také zrušili .
    já jsem na jazyky marnej tak do vždycky hodím do google překladače a zatím to vždycky vyšlo.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    smajli (CZ1) napsal(a):
    Bohužel, na tohle my žádný vliv nemáme, česká/slovenská podpora bude až/když se pro to GGS rozhodne. Pokud použiješ jednoduché věty, měl by stačit překladač, pokud potřebuješ něco složitějšího, já i ostatní BM jme tu několikrát nabízeli pomoc s překlady :) 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313
    Druid napsal(a):
    smajli (CZ1) napsal(a):

Týká se to i nepřipisovaných odměn za denní úkoly? Vždy na hradě přistane pouze ta nejvýše dosažená výbava a ostatní ne. Je možno požadovat ty odměny i zpětně? Třeba za 10 vnějších? Aby se nemuselo na podporu psát každých 8 dní stejný požadavek.
    Balík4 @ cs 1
    Zoe napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    smajli (CZ1) napsal(a):
    Bohužel, na tohle my žádný vliv nemáme, česká/slovenská podpora bude až/když se pro to GGS rozhodne. Pokud použiješ jednoduché věty, měl by stačit překladač, pokud potřebuješ něco složitějšího, já i ostatní BM jme tu několikrát nabízeli pomoc s překlady :) 
    Třeba konkrétně já jsem ti Zoe psal ale nepřišlo od tebe ani věta" promiň, nemám na tebe čas" :-)
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 694CZ1
    Petik (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    smajli (CZ1) napsal(a):
    Třeba konkrétně já jsem ti Zoe psal ale nepřišlo od tebe ani věta" promiň, nemám na tebe čas" :-)
    no...pokud někdo skutečně nemá čas, tak ti těžko bude psát že nemá čas :D
    Mik Mak
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    smajli (CZ1) napsal(a):

Týká se to i nepřipisovaných odměn za denní úkoly? Vždy na hradě přistane pouze ta nejvýše dosažená výbava a ostatní ne. Je možno požadovat ty odměny i zpětně? Třeba za 10 vnějších? Aby se nemuselo na podporu psát každých 8 dní stejný požadavek.
    Podpora má možnost se na věci podívat max 18 dní zpětně - po týhle době už nemůžou (prý) ověřit, jestli se něco stalo, takže je potřeba psát tak, aby to stihli...

Petik (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    smajli (CZ1) napsal(a):
    Poslední dobou jsem fakt neměla čas (stručně: maturita, brigáda - po tom, co je člověk od 8 rána do 0 večer s dětmi večer moc síla na fórum nemá, stěhování), což šlo vidět i tím, že jsem na fóru prakticky vůbec nebyla. A psát zpětně všem stejnou zprávu ve stylu "omlouvám se", někomu i po dvou měsících, mi přijde, že už moc nedává smysl - každopádně se tedy omlouvám alespoň teď :sweat_smile:
    Pořád jsou tu ale ostatní modi, byli tu pomocníci a i někteří hráči psali, že s překladem klidně pomůžou, takže v nejhorším by neměl být problém založit téma "potřebuju přeložit tohle" a někdo by určitě pomohl :) 
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,890CZ1
    Ahoj ,Zoe Vám to dobře napsala a jsou tu i jiní moderátoři stačí  jim napsat a jistě  Vám pomohou jako pomohli i my. I gamina pomáhá  jen je třeba jim napsat . Všichni moderátoři se snaží všem pomoct ,ale poděkování se asi nedočkají. A já  Vám všem děkuji že se o nás staráte ve svém volném časem . Vy co jste nespokojení zkuste si dělat moderátory a domlouvat se GGS .
Sign In to comment.