Technikus

Co takhle přidat položku technikus rovnou do přehledu vybavení?
Jen se rozsvítí, nebo zhasne. Dle situace, že je spuštěn?

+ pro hráče zjednodušení
- pro hráče jen další prkotina

+ pro GGS hráči budou rádi
- pro GGS otrava do hry něco přidat
Lien Rag

"Je to rebel !"
 ;-)

Komentáře

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 47CZ1
    No, upřimně... Jsou v současné době palčivější problémy, které nás tíží...

Kupříkladu - zrušení koupě VIP času u kovářského tovaryše... Popravdě, podivuji se nad tím že zde na fóru toto omezení hráči přehlížejí. Možná jim to zatím nedochází, jaké omezení to bude pro hráče znamenat.

A pak - v několika vláknech omílané nedodělky - chyby hry. Ďas aby je spral!

Donedávna jsem byl odpůrcem přidání každé další fičůry do hry. Zpravidla každé další a další "vylepčení" hry vždy vede k složitějšímu systému, pomalejší hře... a kolikrát i ke zlenivění/hloupnutí hráčů (nejsou nuceni až tak přemýšlet).

Nad GGE už jsem zlomil hůl...
    Jsou li hráči přesvědčeni že jim tato fičura zjednoduší/zpříjemní hru, inu proč ne.
    Klidně hlasuji pro.
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 885CZ1
    upraveno 11.09.2019
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    No, upřimně... Jsou v současné době palčivější problémy, které nás tíží...

Kupříkladu - zrušení koupě VIP času u kovářského tovaryše... Popravdě, podivuji se nad tím že zde na fóru toto omezení hráči přehlížejí. Možná jim to zatím nedochází, jaké omezení to bude pro hráče znamenat.

A pak - v několika vláknech omílané nedodělky - chyby hry. Ďas aby je spral!

Donedávna jsem byl odpůrcem přidání každé další fičůry do hry. Zpravidla každé další a další "vylepčení" hry vždy vede k složitějšímu systému, pomalejší hře... a kolikrát i ke zlenivění/hloupnutí hráčů (nejsou nuceni až tak přemýšlet).

Nad GGE už jsem zlomil hůl...
    Jsou li hráči přesvědčeni že jim tato fičura zjednoduší/zpříjemní hru, inu proč ne.
    Klidně hlasuji pro.
    Jak víš, že byl zrušen? Jestli si čet popis Tovaryše, když ho implantovali, jasně bylo řečeno, že odměny se budou co měsíc měnit. Něco zmizne, jiné přibude, co zmizlo, se zas třeba za měsíc, dva vrátí...
    Mě třeba osobně VIP režim u Tovaryše vůbec nechybí, víc bych žehral, kdyby zmizli třeba Syntézní parky, Děsové/Běsové:-) A co Ty víš, příští měsíc se třeba vrátí Tebou oplakávanej VIP čas a mě zmiznou parky, děsové/běsové...

Každopádně, Tovaryš je jedna z nejlepších věcí, co pro nás za poslední roky GGS udělalo!!!

P.S. Abych nebyl mimo téma. Podle mě to s tím Technikusem je zbytečnost:-)
    Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.