Aktualizace | 29. 8. 2019

ZoeZoe Komentářů: 15,708Moderator
Vážené dámy, vážení pánové,
29. srpna mezi 8:00 a 9:30 proběhne aktualizace hry. Údržba bude probíhat zhruba 30 minut.

S pozdravem

Váš tým Empire

Komentáře

• DruidDruid Komentářů: 955Moderator

Další velký objev!

Stařec ještě neřekl své poslední slovo. Vysoko ve věži, která ční nad palácem krále Erika, blikalo světlo. Okno bylo pootevřené, chladný noční vítr proudil do místnosti a pohrával si s hromadami papírů na stole. Venku kolem prastarých cimbuří proletovali netopýři a uvnitř se Stařec skláněl nad svým stolem. Z nože, který používal jako těžítko, vycházelo chladné modré světlo. Stárnoucí vědec cítil sílu, která procházela stolem. Kdyby ji jen dokázal spoutat, byť třeba jen přeměnit, ovládal by sílu, kterou lze použít téměř na cokoliv. Pokračoval v zápisu svých propočtů na kus pergamenu. Zvuk brku klouzajícím po papíře téměř rytmicky doprovázel jeho pobrukování. Zastavil a podíval se z okna. První narůžovělé paprsky světla vycházely nad obzor. To je ono, pomyslel si, a koutky úst se pomalu roztáhly k úsměvu. Protáhl si své zdřevěnělé a unavené nohy a vydal se za králem.

Reliktn plny stavebnch dl

Reliktní stavební díly

„Můj pane, objevil jsem skutečný potenciál relikvií. Pomůže nám to více než zdvojnásobit výnosy, které získáváme od rolníků,“ pravil Stařec. „Budovy budou moci využívat výhody druhého stavebního dílu, ale ne identického jako v minulosti, ale nového a silnějšího reliktního stavebního dílu.“ 

Král Erik se rozhlédl po místnosti. Hradní pánové i paní si začali mezi sebou šeptat. Plán, který ležel před ním, se nepodobal ničemu, co předtím spatřil. Jeho tajemné symboly a zvláštní jazyk se mu téměř mihotaly před očima. „Mluv dál, Starče, jaká jsou omezení těchto nových relikvií?“ nařídil mu král.

Stařec si odkašlal a odpověděl: „Vaše Výsosti, každá budova na hradě má svou jedinečnou energii, nebo lépe řečeno rezonanci. Je proto logické, že každá z nich má svůj vlastní druh reliktních stavebních dílů, které lze použít. Když jej přidáte, navýšíte energii prostřednictvím speciální vazby a já předpokládám, že dojde k navýšení výnosů nebo alespoň k něčemu velmi podobnému. Neměl jsem příležitost je vyzkoušet tak, jak bych si přál.“ Po Starcově boku se objevil sluha s malým korbelem piva. Vědec vzal korbel, zhluboka si přihnul a pokračoval: „Ano, jak jsem říkal, tyto reliktní stavební díly nám přinesou významnou výhodu. Rolníci budou moci kombinovat běžné a reliktní stavební díly v jedné budově. Více takových by způsobilo příliš silnou vlnu a já bych důrazně doporučoval používat nanejvýše jeden v každé budově.“

A znovu započal ten čas!

Blíží se slavnost a ačkoliv ještě nezačala, proč si nepřipravit svůj hrad předem?

Tmatick budova

Hrůzostrašná pirátská kavalerie

Pirátů se musíte obávat nejen na moři. Čas od času, když je moře klidné a kořist není valná, opustí své lodě a nasednou na koňské hřbety. Pro takovou příležitost si i vy můžete postavit Pirátskou stáj.

Pirtsk stj

A než skončíme... měli byste sledovat některé z akcí, které se budou konat tento měsíc. Provedli jsme změnu, o kterou jste nás žádali opravdu dlouhou dobu... více vám prozradíme později, až se přiblíží den velkého odhalení.

Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • ZoeZoe Komentářů: 15,708Moderator

Opravené chyby

• Okna: Kvůli chybě docházelo k špatnému zobrazení náhledů
    • Kolos: Zlaťáky obdržené za prodej kolosu nebyly v poměru s cenou, za kterou jste kolos pořídili
    • Království bouřných ostrovů: Bylo možné postavit jak reliktní lom, tak reliktního dřevorubce
Sign In to comment.