Zustanou skleniky po opusteni zakladny?

Ahoj,
Zustane sklenik po opusteni zakladny ve skladu?Nebo se automaticky prevede na nove zabranou zakladnu?

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 549CZ1

Ahoj,skleník by se ti měl uložit a při vrácení na jinou základnu nebo hrad i s vylepšením. Alespon mně se tak stalo

odpověd z jiného vlákna
    ale nevím jestly se to týká opuštění základny nebo zabrání jiným hráčem 

• Ramirez911 (CZ1)Ramirez911 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    A da se zjistit od gge jestli to tak slutecne je,ze opustim zakladnu a pri zabrani nove se mi sklenik zustane?
    To ze by to tak melo byt,neznamena ze to tak bude,rad bych mel jistotu nez opustim zakladnu.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 549CZ1
    Tak jedine napsat na podporu ale pochybuji že ti odpoví do 2 týdnu nebo vubec :-)
  • Ramirez911 (CZ1)Ramirez911 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Mel jsem zato ze zdejsi pomocnici ci administratori maji informace o techto pravidlech nebo jak to rict.
    Tak to nez odepisou budu cekat tak mesic,ale diky za snahu.
  • trdlomakovo (CZ1)trdlomakovo (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Z vlastní zkušenosti vím, že po opuštění základny o stojící skleníky přijdeš. 
    Po dobytí základny skleníky zůstanou původnímu majiteli. Uloží se do skladu budov. Jejich úroveň zůstane a na nové základně jen vybereš místo a je to :)

V citovaném vláknu se psalo o bourání skleníků. To jsem nezkoušel.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    Z vlastní zkušenosti vím, že po opuštění základny o stojící skleníky přijdeš. 
    Po dobytí základny skleníky zůstanou původnímu majiteli. Uloží se do skladu budov. Jejich úroveň zůstane a na nové základně jen vybereš místo a je to :)

V citovaném vláknu se psalo o bourání skleníků. To jsem nezkoušel.

Ono pozor! je velký rozdíl mezi opuštěním základny (tam probíhá i text s upozorněním, že se nic nevrací) a dobytím základny jiným hráčem. V případě dobytí základny jiným hráčem by se měl sklaník vracet do skladu.

Sign In to comment.