Speciální nabídky ???

dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) Komentářů: 21CZ1
Ahojky všem, dají se nějak vypnout speciální nabídky, které mi chodí při každém přihlášení ?? Nejde to ani mazat a vždy to akorát zaspamuje poštu .....

device

Komentáře

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Nedajú.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Prezident Snow (SK1)Prezident Snow (SK1) Komentářů: 1,013SK1
    Bohužiaľ sa to nijako nedá ovplivniť 
    Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt goodgame empire person

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,024CZ1
    upraveno 21.08.2019
    To je dárek :D

To zavedli proto, aby tě srali celý den, páč si nic nekoupil.  :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 565CZ1
    upraveno 18.09.2019
    Evidentně to funguje   Dokáží s Tím *** hodně hráču :smiley:
    Post edited by Zoe on
  • Pepe6 (CZ1)Pepe6 (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Je načase ukončit hru.
    Zprávy byly to jediné co bylo jen o hře a ne o reklamách,
    Dobře to děláte GGS, asi už vám teče do bot:-))
  • TonikManager (CZ1)TonikManager (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    1) při přihlášení do hry jich nabíhá tolik, že zdržení je 1 - 2 minuty a to je v případě, že na tebe jde útok nebo je něco jiného urgentního docela průšvih
    2)  v poště to množství zabere 1 - 1.5 stránky !
    3) stejně to nečtu a nereflektuji na ně
    4) jsou to naprosto nesmyslné nabídky

Závěr: někdo zmagořil 
    TonikManager @ cs 1
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 713SK1
    Hneď ráno po zapnutí mi ich vyskočilo 8, pozrel som, odklikol a hra sa ďalej. Niektoré sa oplatí kúpiť, ak je zľava 75-85%.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • vlady (CZ1)vlady (CZ1) Komentářů: 8CZ1
    Bude vůbec tovaryšův stan?
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    vlady (CZ1) napsal(a):
    Bude vůbec tovaryšův stan?
    No minule taky hned nebyl...tak bych hádala, že se buď během večera, nebo zítra objeví.... :)

Pokud si potřebuješ zkontrolovat, že se ti připisují tovaryšské mince, lze to v přehledu hradu - přehled měn :)

• jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) Komentářů: 18CZ1
    Ty neodolatelný nabídky přes cekej monitor nám budou ztrpčovat hru jak dlouho?Bude se to nějak řešit?Blíží se den,že přestanu hrát,copak těm tupcům nevadí,že mapa je víc a víc prázdná.Dříve byl problém sehnat základnu a dnes je jich plná mapa
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,272CZ1
    jáá5 (CZ1) napsal(a):
    Ty neodolatelný nabídky přes cekej monitor nám budou ztrpčovat hru jak dlouho?Bude se to nějak řešit?Blíží se den,že přestanu hrát,copak těm tupcům nevadí,že mapa je víc a víc prázdná.Dříve byl problém sehnat základnu a dnes je jich plná mapa
    Problém je v tom, že to lidi stejně kupujou a to i přes to, že občas stejně nedostanou to co koupili a pak tu brečí na foru, že je GGS okradlo. Vždyť kupujou i vzhledy na hrad co nic nepřidávaj a vzhledy na sýpky co přidaj nula, nula nic VP...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) Komentářů: 32CZ1
    upraveno 15.09.2019
    Nejdřív obecně . Budu se opakovat . Mám potřebu to ventilovat , řešit , klidně to nechám přeložit
    do co nejhezčí Němčiny , když to někdo s kým ta banda v GGS komunikuje přepošle někomu 
    kdo se tomu bude věnovat . Je mi ale jasný jak to dopadne :smiley:

... mno nevim nevim , jistě se vždycky najde někdo kdo to zkusí začít hrát i někdo kdo si koupí kravinu
    a určitě i někdo kdo si jí koupí nechtíc . Nemyslim ale že je to udržitelný , že to bude stačit .
    Možná , ale to dost pochybuju , je moje mínění o lidech příliš vysoký ale jsem přesvědčenej ,
    že čím jsou nabídky předraženější , což jsou od počátku hry nemravně , a "hodnotnější" víc za víc ,
    tím se nakupuje né méně často ale mín' a čím je jejich způsob prezentace otravnější, což je čím dál víc ,
    tím spíš je ignorujeme , včetně těch který by jsme jinak zvažovali a možná na ně přistoupili .
    Soudím podle sebe . Opět jsem , nevím jestli je to podle síly nebo je to u všech , přišel o možnost
    koupit si lecos v rámci balíčku co se mi ještě jakž takž chtělo hned spotřebovat a tudíž využít .

Mluvím o možnosti navolit si balíček od nákupu 30k rubínů . V těch za 50k je toho sice víc 
    ale mnohdy pro mě o ničem . Prostředků na nehr cíle , že se mi budou válet ve skladu do příště , ok .
    Hodinovej bonus plně dostačující na to abych se s tou nudnou akcí nepáral čtvrt dne ,
    na to co ode mě kolektiv spoluhráčů očekává, už si ale koupit nejde. Můžu zvolit jen bonus na 3 hodiny .
    Na ten já ale kašlu ! Nechci v takovou chvíli hrát aktivně 3 hodiny a nevyužiju to a tudíž nekoupím nic .

Klidně budu svítit na hře 3 dny v kuse , průběžně to kontrolovat a sem tam sjedu spousty cílů ,
    kterejm se říká trefně nehráčský a jsou "trošku" nudný . Na rozdíl od utrácení za věci okamžitě použitelný
    v přímý konfrontaci se soupeři , který utrácejí taky ( za blbosti ) , si tady zaplatit něco co mě na to
    předpřipraví potřebuju a tedy chci v takovýhle míře naprosto vyjímečně . Po létech hraní a tom co jsem tu
    přeci jen už utratil dost , byt' vinou nešikovnýho a drze otravnýho způsobu vnucování se mi o trochu mín'
    než jsem chtěl a o dost mín' než si za takovou dobu můžu dovolit , vim co chci a co i kdy jako že potřebuju,
    Bohužel ale nabídek který by mi hraní opravdu zpříjemnili spíš úbejvá a já je v tý rostoucí záplavě kravin
    nemůžu včas najít ani nemám moc chut' se tim probírat a hledat je.

Dokážu ještě jakž takž pochopit , že někdo spoléhá na množství reklam a jejich neodbytnost 
    místo toho aby simpaticky prodával co nejkvalitnější produkt a dokážu i pochopit , že někdo 
    zkouší naprosto a zcela záměrně prodávat a do zblbnutí nabízet něco co nepotřebuju ani nechci
    ve snaze abych se spletl a koupil si to . Klíčem k úspěchu a většímu obratu to sice jistě není
    a pochybuju , že to stojí za poškozování značky který z toho plyne ale budiž ,

- Když už je prodejce tak marnej , že si potřebuje přilepšit , tím že se někdo splete nebo koupí
    něco o čem zákonitě musí záhy zjistit , že tohle opravdu nechtěl , považuju to sice za chybu a slabost
    ale může to bejt ve svý krátkozrakosti opodstatněný krátkodobým zvýšením zisku .
    Je ovšem naprosto zřejmý , že zvýšit prodej většího balení jde zvýhodněnou cenou ale zvýšit prodej
    dannýho produktu tím , že zruším úplně takový balení produktu které zákazník  chce a trvale vyžaduje ,
    to je naprostej nesmysl a zákonitě toho potom prodám mín' . 

Silová pruda a boj se zákazníkem má přeci zjevně tu slabinu , že at' je ta hra jak chce návyková ,
    agresivně propagovaná a otravným všude přítomným způsobem se prodává , vždy půjde hrát
    aspon' chvilku byt' hůř zadara , jinak by jí nehrál za peníze nikdy nikdo . Tak byla prostě vyvinutá .
    A samozřejmě vždy tu budou neskonale kvalitnější a návykovější hry .

Vývojaři GGE se nikdy nesnažili vyprodukovat tu nejúžasnější nejkvalitnější hru  ale a to jim povedlo
    vyprodukovat hru masově rozšířenou a dlouhodobě úspěšnou , která bude samozřejmě zisková .
    GGS ovšem neustále naprosto nešikovným a otravným způsobem jak za ní platit , jak kdy a kolik za kolik
    tu něčeho koupit , postupuje tak aby u hry vydrželo mín' lidí a ti za ni utratili v součtu mín' peněz .
    Jsem toho důkaz , Zase mě donutili utrácet mín' často a tedy mín' platit za běžnej provoz účtu .
    Při tom to kdy budu chtít utrácet hodně za " vážný" konflikty s protivníky nedokážou ovlivnit , stejně jako to
    kolik si takový množství zákazníků jaký potřebujou chce a může dovolit za tohle zaplatit .

A ted' konečně k těm nepřipsanejm věcem na naše účty . Komunikovat s GGS je k jejich hanbě
    taková otrava , že se na to většinou vykašlu . Vyplnovat něco a pak čekat až a jestli vůbec mi odpoví
    mě nebaví . Navíc hrozí , že odpověd' mě fakt urazí a naštve . Pokud na to máte nervy tak vás obdivuju
    a děkuju , že tím aspon' trochu kompenzujete můj nedůslednej přístup . Spíš než ovce
    nebo tvrdohlavej beran budu tedy spíš starej osel jaký GGS chce a potřebuje . Vydržim toho a unesu
    strašně moc až do chvíle kdy se mnou ani největší silák nehne protože už nechci :wink:
    Je to velice nepříkladný ale to , že se mi občas něco nepřičte řeším tim , že akorát tak nadávám
    a potom se to většinou konečně vyloupne na mým účtu . Např když si koupim něco na vnějším
    většinou se to tam oběví s takovým zpožděním , že si stihnu zanadávat opravdu hodně a děkuju
    i těm nejzarputilejším protivníkům , kterejm se po nepřipsání něčeho , co si zasloužili nebo koupili ,
    podařilo z těch legračních lidí , co to mají na starosti , vymoct nákou kompenzaci . Já už to párkrát vzdal .

Post edited by RUBINOVYHOST (CZ1) on
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
  • RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) Komentářů: 32CZ1
    upraveno 15.09.2019
    Tonik21 (INT3) napsal(a):
    1) při přihlášení do hry jich nabíhá tolik, že zdržení je 1 - 2 minuty a to je v případě, že na tebe jde útok nebo je něco jiného urgentního docela průšvih
    2)  v poště to množství zabere 1 - 1.5 stránky !
    3) stejně to nečtu a nereflektuji na ně
    4) jsou to naprosto nesmyslné nabídky

Závěr: někdo zmagořil 
    tak je jistý , že z obchodního hlediska je to trochu kontraproduktivní . Všechny to otravuje .
    Asi jde o snahu vychovat si ideálního zákazníka , nechat si ovce a ostatních se zbavit .
    S tim , že mi tu hru budou zpomalovat a kazit vyskakovací okna s nabídkama jsem se smířil .
    Normální by samozřejmě bylo mít místo mnoha ikon nabídek jednu , ta by např změnila barvu
    kdykoli by se oběvilo něco novýho , takže by ti v podstatě blikala furt do ksichtu  
    a kdykoli by za třeba 2 minuty končilo něco rádoby strašně výhodnýho tak by ikona začala
    třeba jako že hořet a hlavně bys měl možnost odemknout a zamknout- vypnout to vyskakování
    oken s nabídkama . To se ale jistě nestane .

Doufám ale , že časem soudruzi i při svým okouzlení kapitalizmem zavedou kategorii v poště
    jen pro nabídky . Možná se teda otevře první a pak teprve budeš moct přejít do archivu , odeslaný
    a hlavně doručený pošty jako jsou výpisy z bojů , SZ a HZ .
    - Počítám ale , že jestli tuhle kategorii v poště pro v podstatě spam vůbec zavedou , bude to trvat
    hodně dlouho . Zatim jim to jistě přijde tak jak to je úplně výborný a to že hodně moc lidí kvůli tomu
    přestalo hrát jim asi vůbec nevadí . Kdo to nezkousne neni dobrej zákazník :D  

malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
  • Jirka263Gamer (CZ1)Jirka263Gamer (CZ1) Komentářů: 119CZ1
    Tonik21 (INT3) napsal(a): při přihlášení do hry nabíhá tolik nabídek, že zdržení je 1 - 2 minuty a to je v případě, že na tebe jde útok nebo je něco jiného urgentního docela průšvih tak je jistý , že z obchodního hlediska je to trochu kontraproduktivní . Všechny to otravuje .
    Asi jde o snahu vychovat si ideálního zákazníka , nechat si ovce a ostatních se zbavit .
    S tim , že mi tu hru budou zpomalovat a kazit vyskakovací okna s nabídkama jsem se smířil .
    Normální by samozřejmě bylo mít místo mnoha ikon nabídek jednu , ta by např změnila barvu kdykoli by se oběvilo něco novýho , takže by ti v podstatě blikala furt do ksichtu  a kdykoli by za třeba 2 minuty končilo něco rádoby strašně výhodnýho tak by ikona začala třeba jako že hořet a hlavně bys měl možnost odemknout a zamknout- vypnout to vyskakování oken s nabídkama . To se ale jistě nestane .

Zatim jim to jistě přijde tak jak to je úplně výborný a to že hodně moc lidí kvůli tomu přestalo hrát jim asi vůbec nevadí . Kdo to nezkousne neni dobrej zákazník :D  

To vyskakování nabídek je skutečně výchova zákazníka. Otázkou je - jakým směrem?
    Jirka263Gamer @ cs 1
  • Jirka263Gamer (CZ1)Jirka263Gamer (CZ1) Komentářů: 119CZ1
    Můžeme být ještě rádi, že ty vyskakovací okna na nás hupnou pouze 1x po přihlášení. Teď si představte, že by se to v průběhu hry třeba po 20 minutách opakovalo. To by byla teprve mela.
    Jirka263Gamer @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 968Moderator
    Nejdřív obecně . Budu se opakovat . Mám potřebu to ventilovat , řešit , klidně to nechám přeložit
    do co nejhezčí Němčiny , když to někdo s kým ta banda v GGS komunikuje přepošle někomu 
    kdo se tomu bude věnovat . Je mi ale jasný jak to dopadne :smiley:

... mno nevim nevim , jistě se vždycky najde někdo kdo to zkusí začít hrát i někdo kdo si koupí kravinu
    a určitě i někdo kdo si jí koupí nechtíc . Nemyslim ale že je to udržitelný , že to bude stačit .
    Možná , ale to dost pochybuju , je moje mínění o lidech příliš vysoký ale jsem přesvědčenej ,
    že čím jsou nabídky předraženější , což jsou od počátku hry nemravně , a "hodnotnější" víc za víc ,
    tím se nakupuje né méně často ale mín' a čím je jejich způsob prezentace otravnější, což je čím dál víc ,
    tím spíš je ignorujeme , včetně těch který by jsme jinak zvažovali a možná na ně přistoupili .
    Soudím podle sebe . Opět jsem , nevím jestli je to podle síly nebo je to u všech , přišel o možnost
    koupit si lecos v rámci balíčku co se mi ještě jakž takž chtělo hned spotřebovat a tudíž využít .

Mluvím o možnosti navolit si balíček od nákupu 30k rubínů . V těch za 50k je toho sice víc 
    ale mnohdy pro mě o ničem . Prostředků na nehr cíle , že se mi budou válet ve skladu do příště , ok .
    Hodinovej bonus plně dostačující na to abych se s tou nudnou akcí nepáral čtvrt dne ,
    na to co ode mě kolektiv spoluhráčů očekává, už si ale koupit nejde. Můžu zvolit jen bonus na 3 hodiny .
    Na ten já ale kašlu ! Nechci v takovou chvíli hrát aktivně 3 hodiny a nevyužiju to a tudíž nekoupím nic .

Klidně budu svítit na hře 3 dny v kuse , průběžně to kontrolovat a sem tam sjedu spousty cílů ,
    kterejm se říká trefně nehráčský a jsou "trošku" nudný . Na rozdíl od utrácení za věci okamžitě použitelný
    v přímý konfrontaci se soupeři , který utrácejí taky ( za blbosti ) , si tady zaplatit něco co mě na to
    předpřipraví potřebuju a tedy chci v takovýhle míře naprosto vyjímečně . Po létech hraní a tom co jsem tu
    přeci jen už utratil dost , byt' vinou nešikovnýho a drze otravnýho způsobu vnucování se mi o trochu mín'
    než jsem chtěl a o dost mín' než si za takovou dobu můžu dovolit , vim co chci a co i kdy jako že potřebuju,
    Bohužel ale nabídek který by mi hraní opravdu zpříjemnili spíš úbejvá a já je v tý rostoucí záplavě kravin
    nemůžu včas najít ani nemám moc chut' se tim probírat a hledat je.

Dokážu ještě jakž takž pochopit , že někdo spoléhá na množství reklam a jejich neodbytnost 
    místo toho aby simpaticky prodával co nejkvalitnější produkt a dokážu i pochopit , že někdo 
    zkouší naprosto a zcela záměrně prodávat a do zblbnutí nabízet něco co nepotřebuju ani nechci
    ve snaze abych se spletl a koupil si to . Klíčem k úspěchu a většímu obratu to sice jistě není
    a pochybuju , že to stojí za poškozování značky který z toho plyne ale budiž ,

- Když už je prodejce tak marnej , že si potřebuje přilepšit , tím že se někdo splete nebo koupí
    něco o čem zákonitě musí záhy zjistit , že tohle opravdu nechtěl , považuju to sice za chybu a slabost
    ale může to bejt ve svý krátkozrakosti opodstatněný krátkodobým zvýšením zisku .
    Je ovšem naprosto zřejmý , že zvýšit prodej většího balení jde zvýhodněnou cenou ale zvýšit prodej
    dannýho produktu tím , že zruším úplně takový balení produktu které zákazník  chce a trvale vyžaduje ,
    to je naprostej nesmysl a zákonitě toho potom prodám mín' . 

Silová pruda a boj se zákazníkem má přeci zjevně tu slabinu , že at' je ta hra jak chce návyková ,
    agresivně propagovaná a otravným všude přítomným způsobem se prodává , vždy půjde hrát
    aspon' chvilku byt' hůř zadara , jinak by jí nehrál za peníze nikdy nikdo . Tak byla prostě vyvinutá .
    A samozřejmě vždy tu budou neskonale kvalitnější a návykovější hry .

Vývojaři GGE se nikdy nesnažili vyprodukovat tu nejúžasnější nejkvalitnější hru  ale a to jim povedlo
    vyprodukovat hru masově rozšířenou a dlouhodobě úspěšnou , která bude samozřejmě zisková .
    GGS ovšem neustále naprosto nešikovným a otravným způsobem jak za ní platit , jak kdy a kolik za kolik
    tu něčeho koupit , postupuje tak aby u hry vydrželo mín' lidí a ti za ni utratili v součtu mín' peněz .
    Jsem toho důkaz , Zase mě donutili utrácet mín' často a tedy mín' platit za běžnej provoz účtu .
    Při tom to kdy budu chtít utrácet hodně za " vážný" konflikty s protivníky nedokážou ovlivnit , stejně jako to
    kolik si takový množství zákazníků jaký potřebujou chce a může dovolit za tohle zaplatit .

A ted' konečně k těm nepřipsanejm věcem na naše účty . Komunikovat s GGS je k jejich hanbě
    taková otrava , že se na to většinou vykašlu . Vyplnovat něco a pak čekat až a jestli vůbec mi odpoví
    mě nebaví . Navíc hrozí , že odpověd' mě fakt urazí a naštve . Pokud na to máte nervy tak vás obdivuju
    a děkuju , že tím aspon' trochu kompenzujete můj nedůslednej přístup . Spíš než ovce
    nebo tvrdohlavej beran budu tedy spíš starej osel jaký GGS chce a potřebuje . Vydržim toho a unesu
    strašně moc až do chvíle kdy se mnou ani největší silák nehne protože už nechci :wink:
    Je to velice nepříkladný ale to , že se mi občas něco nepřičte řeším tim , že akorát tak nadávám
    a potom se to většinou konečně vyloupne na mým účtu . Např když si koupim něco na vnějším
    většinou se to tam oběví s takovým zpožděním , že si stihnu zanadávat opravdu hodně a děkuju
    i těm nejzarputilejším protivníkům , kterejm se po nepřipsání něčeho , co si zasloužili nebo koupili ,
    podařilo z těch legračních lidí , co to mají na starosti , vymoct nákou kompenzaci . Já už to párkrát vzdal .

přeložím to a předám...
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • PLOSTINA (INT3)PLOSTINA (INT3) Komentářů: 3INT3
    Můžeme být ještě rádi, že ty vyskakovací okna na nás hupnou pouze 1x po přihlášení. Teď si představte, že by se to v průběhu hry třeba po 20 minutách opakovalo. To by byla teprve mela.

Hrádeček777 @ cs 1
  • PLOSTINA (INT3)PLOSTINA (INT3) Komentářů: 3INT3
    Pozor, ale to se děje !!   Aspoň mně, několikrát během hry, samozřejmě když se to nejmíň hodí.
    Hrádeček777 @ cs 1
  • TonikManager (CZ1)TonikManager (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    "Nejlepší" je to když stavíš útok nebo na poslední chvíli obranu. A většinou se ti sesype aj to už nastavené a musíš začít znova. 3-4 minuty zpoždění jsou mnohdy osudové.

P.S. Všimli jste si, že když vám umřou vojáci hlady, tak první jde obrana a ti za rubíny ?!?   Proč pak asi?
    TonikManager @ cs 1
Sign In to comment.