Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

198118

Komentáře

• ZlatáMuška (CZ1)ZlatáMuška (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Vzkaz od pmiki 

Už 2 týdny se mi nezobrazují moje príspěvky na foru  Podle moderátorky Je to chyba fóra  
    Podle mě Moje príspěvky nevyhovují někteřému modíkovi a blokuje je 
    Tak laskavě s tím něco udělejte  Nežijeme v v Koreji ale v demokratickém státe 
  • KPetra (CZ1)KPetra (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Ahoj, zdá se mi to nebo se nezapsalo hodnocení na vnějšku z pátku ? 
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,162
    KPetra (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, zdá se mi to nebo se nezapsalo hodnocení na vnějšku z pátku ? 
    Ahoj, nezdá. O chybě víme, měla by již být opravena. Takže dnes by to mělo být již v pořádku. Pokud by nebylo, prosím označte nás zde a my to urgentně předáme.
    nevím jak jako označit : )))  ale stále mám body ze čtvrtka : ( 
    KPetra (CZ1) napsal(a):
    nevím jak jako označit : )))  ale stále mám body ze čtvrtka : ( 
    myslím tady na foru  @  freya, nazaki, a další
    asi to bude chtít lepší popis prosím...netuším jak se označuje nebo kde
     : )
    KPetra (CZ1) napsal(a):
    asi to bude chtít lepší popis prosím...netuším jak se označuje nebo kde
     : )
    zmíníš nás se zavináčem @Freya takto. A mi to pak vidíme v upozorněních :)
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,742
    Do prde... bude tu někdy něco fungovat jak má? Že sou na prd hvězdičky u oblečků, to už si člověk zvyk. Že mi přede dvěma dny fouklo po dlouhé době dík bugu zas 27k medovin, budiž.  
    Že sem si koupil za +-30k rubínů celosezonní pas, když už ho skoro rok nekupuju, neb při nákupu rozšíření za povýšení se bez upozornění o nákupu rovnou kopupil ten celosezonní, nj, tak hold mám na měsíc po dlouhé době pas.
    Ale proč nefunguje posilnění hradu za rubíny? Rubíny to vezme, ale místo hradu 7k+ posilnění mám sračku s +-500...
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Do prde... bude tu někdy něco fungovat jak má? Že sou na prd hvězdičky u oblečků, to už si člověk zvyk. Že mi přede dvěma dny fouklo po dlouhé době dík bugu zas 27k medovin, budiž.  
    Že sem si koupil za +-30k rubínů celosezonní pas, když už ho skoro rok nekupuju, neb při nákupu rozšíření za povýšení se bez upozornění o nákupu rovnou kopupil ten celosezonní, nj, tak hold mám na měsíc po dlouhé době pas.
    Ale proč nefunguje posilnění hradu za rubíny? Rubíny to vezme, ale místo hradu 7k+ posilnění mám sračku s +-500...
    Ahoj, hraješ v klasickém režimu, nebo nové škálování událostí?
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,742
    Freya napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Klasiku, z asi 200 hradů 1. co měl víc jak 1.200 a pak tohle. Rubíny v řiti, hrad v řiti...
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Klasiku, z asi 200 hradů 1. co měl víc jak 1.200 a pak tohle. Rubíny v řiti, hrad v řiti...
    Kdybys to někdy zase plánoval použít.... dělej prosím screeny a pošli mi je pak.
  • jeslos123 (CZ1)jeslos123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    No Strade, přesně na tohle jsem se, poněkud nas... (rozhněván) ptal již 8.4. tohoto roku a ani po několika následných šťouchnutích jsem se bohužel odpovědi nedočkal, jak vidno, téměř půl roku fuč a docela zásadní problém už neskrývaného odsosávání rubek trvá dál. Držím palec, aby ses alespoň ty dočkal nějaké odpovědi (mne tehdy nikdo o screeny nežádal, dotaz zůstal zcela bez reakce, jsi na tom lépe  :p , a propos, dělat si screen každého cizáka na kterého vyjedu, jen tak pro případ, co kdyby byl potřeba, mi přijde trochu zvláštní).
  • El Lute (SK1)El Lute (SK1) SK1 Komentářů: 1,147
    upraveno 25.08.2022
    AQUA - nefunguje lupič a ani % na rabovanie. Dostat z 80 opevnenia toľko surovin a akvamarinu

https://prnt.sc/30PmczHQyrWN

je na zaplakanie
    jeslos123 (CZ1) napsal(a):
    No Strade, přesně na tohle jsem se, poněkud nas... (rozhněván) ptal již 8.4. tohoto roku a ani po několika následných šťouchnutích jsem se bohužel odpovědi nedočkal, jak vidno, téměř půl roku fuč a docela zásadní problém už neskrývaného odsosávání rubek trvá dál. Držím palec, aby ses alespoň ty dočkal nějaké odpovědi (mne tehdy nikdo o screeny nežádal, dotaz zůstal zcela bez reakce, jsi na tom lépe  :p , a propos, dělat si screen každého cizáka na kterého vyjedu, jen tak pro případ, co kdyby byl potřeba, mi přijde trochu zvláštní).
    No ono před půl rokem se to kvůli tomu dokonce stáhlo ze hry a opravovalo se to. To byl potvrzený bug. Zřejmě se to rozbilo opět :/ 
  • Spanky (CZ1)Spanky (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    Dnes se mi po přechodu na Horizont a zpět do Velké říše objevilo v levém dolním rohu kolečko Správa předvoleb. Je na hodně nevhodném místě a blokuje tak hlavní ovládání, překrývá se. Co to je zase za výmysl? 
  • jan94 (CZ1)jan94 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    tlačítko sprava předvoleb schovat to nebo to odstrante jen to blokuje místo človek se sotva podíva do žebřícku nebo do aliance.
  • ~Marténix~ (CZ1)~Marténix~ (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    upraveno 25.08.2022

Zase jedna z funkcí, které akorát otravují a ruší od hry...
    Začínám se obávat jestli se mi příště neobjeví něco přímo ve středu obrazovky.... :/
  • ~Marténix~ (CZ1)~Marténix~ (CZ1) CZ1 Komentářů: 44

Další skvěla funkce, aspoň nevidím jak jsem na tom bídně :smiley:
  • jeslos123 (CZ1)jeslos123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Freya napsal(a):
    jeslos123 (CZ1) napsal(a):
    No ono před půl rokem se to kvůli tomu dokonce stáhlo ze hry a opravovalo se to. To byl potvrzený bug. Zřejmě se to rozbilo opět :/ 
    No, dovolím si nesouhlasit, svůj dotaz jsem psal v době, kdy se to právě do hry vrátilo jako opravené a opravené to evidentně nebylo. Pokud si vzpomínám, tak výměna hradů byla stažena ze hry na řadu měsíců v loňském a na počátku tohoto roku. Průběžně jsem to vždy tak jednou dvakrát do měsíce (když byli krkavci nebo cizáci), od tohoto února až do současné doby, zkoušel a v klasickém režimu to zkrátka nefungovalo a nefunguje celý tento rok. A vzhledem k tomu, že na můj tehdejší dotaz se nikdo neobtěžoval ani zareagovat, natož na něj odpovědět, už jsem pak rezignoval, až do nynějšího Stradova dotazu.
Sign In to comment.