Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

18488

Komentáře

• piqik (CZ1)piqik (CZ1) CZ1 Komentářů: 102
    Lilith napsal(a):
    Belgarad (CZ1) napsal(a):
    po dnešním ukončení ostrovů se mi nevrátila na HH armáda, zřejmě v bouři ztratili kompas - jestli se vrátili prostředky, to bohužel nejsem schopný zjistit

těžko říct, jestli je to chyba nebo jen neoznámený záměr....
    Ahoj. Nemohlo sa stať to, že príjazd na hrad mali až po konci ostrovov? Prípadne skús premazať prehliadač, cookie, cashe a obnoviť hru. Možno sa na hrade objavia.
    Ahoj u nás se to stalo minimálně jednomu hráči také, jednotky a nástroje se po konci ostrovů nevrátily na HH v Zelené říši. Vzhledem k tomu, že nástrojů bylo cca 6k (štíty), rozhodně to nebylo tím, že by spolu s jednotkami byly na ostrovech ještě někde na cestě při jejich skončení.
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 636
    piqik (CZ1) napsal(a):
    Lilith napsal(a):
    Belgarad (CZ1) napsal(a):
    po dnešním ukončení ostrovů se mi nevrátila na HH armáda, zřejmě v bouři ztratili kompas - jestli se vrátili prostředky, to bohužel nejsem schopný zjistit

těžko říct, jestli je to chyba nebo jen neoznámený záměr....
    Ahoj. Nemohlo sa stať to, že príjazd na hrad mali až po konci ostrovov? Prípadne skús premazať prehliadač, cookie, cashe a obnoviť hru. Možno sa na hrade objavia.
    Ahoj u nás se to stalo minimálně jednomu hráči také, jednotky a nástroje se po konci ostrovů nevrátily na HH v Zelené říši. Vzhledem k tomu, že nástrojů bylo cca 6k (štíty), rozhodně to nebylo tím, že by spolu s jednotkami byly na ostrovech ještě někde na cestě při jejich skončení.
    Ak neboli nástroje a vojaci na ceste, tak odporúčam kontaktovať podporu.

• GreatMartin7 (CZ1)GreatMartin7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Muže mi někdo říct kde jsou odměny s Vnějšího které měli příjd hned ukončení .Tohle se mi nestalo po prvé už mě to nebaví
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 402
    Muže mi někdo říct kde jsou odměny s Vnějšího které měli příjd hned ukončení .Tohle se mi nestalo po prvé už mě to nebaví
    Tohle vnější bylo mlžné, tam se lze umístit jen do 6000. místa.. jsi si jistej, že ses tam vešel ? :D Jinak také se mi to jednou stalo, že přišli asi až v 6 ráno... ale přišli..
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 2,171
    občas to trvá déle.. dokonce je ve hře přímo napsáno, že je na to až 10 dní.... Ale kdyby náhodou nedorazily ani v dalších dnech, písni prosím na podporu...
  • Belgarad (CZ1)Belgarad (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    odměny za měsíční turnaj za top250 byly jiné, než deklarované. Předpokládám, že se mám opět obrátit na podporu....
  • alisek1984 (CZ1)alisek1984 (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    taky sem nedostala co sem měla dostat chybí mi ta okraska stala se někde chyba nebo co to :)
    upraveno 03.12.2021
    Ahojte o dekoraci víme, dostali jsme místo toho navíc top 5 odměny, zrovna se to řeší... prosím vydržte.
  • merlin (SK1)merlin (SK1) SK1 Komentářů: 1
    Ahojte. Po ukončení mesačnej udalosti som bol na 8. pozícii a nedostal som ozdobný predmet. Je to len chyba a mám čakať, alebo boli odmeny zmenené?
    merlin (SK1) napsal(a):
    Ahojte. Po ukončení mesačnej udalosti som bol na 8. pozícii a nedostal som ozdobný predmet. Je to len chyba a mám čakať, alebo boli odmeny zmenené?
    Ahoj, víme o tom, bude to všem, kteří na ni měli nárok automaticky připsáno. Není třeba kvůli tomu kontaktovat podporu. :)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,872
    upraveno 04.12.2021
    Nebylo tam náhodou včera něco o nějakých vlnách navíc, tuším na 28dní? Vymazal jsem paměť prohlížeče a zkusil i jiný a nic tam není...  

A ten zimní věnec má taky nějaký divný popis..
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,187
    https://prnt.sc/21t5yib

Já to tam mám :-))

ale chci se zeptat obchod Talisman zimovratu u mistra kováře   se po 5 dnech vyresetuje nebo zmizí ?? 
    Zdá se mi to nelogické když oslava slnovratu trvá 27 dní a za top 250 jsou taky talismany 
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    https://prnt.sc/21t5yib

Já to tam mám :-))

ale chci se zeptat obchod Talisman zimovratu u mistra kováře   se po 5 dnech vyresetuje nebo zmizí ?? 
    Zdá se mi to nelogické když oslava slnovratu trvá 27 dní a za top 250 jsou taky talismany 
    Za 5 dní se klasicky resetuje kovář (v pátek). Myslím, že by to mělo být tak jako s výroční akcí, že bude kovář s vánočními tokeny k dispozici ještě i chvíli poté co měsíční akce skončí, ale zítra to ověřím..
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,187
    Děkuju :-))

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 402
    Dnes dopoledne jsem měl ligu už jen na 8 dní, teď zas na 15... tak jak to je ? :D Nebo sami GGS nevědí? Mám za to, že se tu někde psalo, že je zkrácená..
    Bylo to vráceno zpět na původní délku.
  • bety21 (CZ1)bety21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Stále jsem nedostala dekoraci to se to pořád řeší
    bety21 (CZ1) napsal(a):
    Stále jsem nedostala dekoraci to se to pořád řeší
    To je zvláštní, včera již byly připisovány... Mohla by jsi se prosím obrátit na podporu?
  • bety21 (CZ1)bety21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Tak to je super zase se nic nevyřeší to už mě vážně nebaví
  • chlebicek (CZ1)chlebicek (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    to je pěkný ,taky jsem nic nedostal :(((((
Sign In to comment.