Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

18388

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 2,189
    jan06 (SK1) napsal(a):
    prosím  o radu stratila sa mi polovica zvedov
    co tím přesně myslíš? Nejsou nikde na cestě, když se podíváš do přehledu přesunů? A po promazání mezipaměti také to samé?
  • jan06 (SK1)jan06 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    nie sú nikde na ceste a ani po vymazaní medzipamäte sa neobjavili,stratili sa asi po špionáži na berimonde
    jan06 (SK1) napsal(a):
    nie sú nikde na ceste a ani po vymazaní medzipamäte sa neobjavili,stratili sa asi po špionáži na berimonde
    uff...co jsi špehoval, věž, nebo tábor? Můžeš mi prosím do soukromé zprávy poslat screen, kde bude vidět, že máš při špehování pouze půlku špehů a nic není v přesunech? Díky moc....
  • Rýzmburk (CZ1)Rýzmburk (CZ1) CZ1 Komentářů: 12

Asi se to úplně nehodí do tohoto vlákna, ale nevěděl jsem kam jinam bych to měl napsat.

Nevím jak si to mám vysvětlit. Možná ho to smazalo za porušování pravidel, nebo on sám požádal o smazání? Žádné lepší vysvětlení mě nenapadá.

Rýzmburk (CZ1) napsal(a):

Asi se to úplně nehodí do tohoto vlákna, ale nevěděl jsem kam jinam bych to měl napsat.

Nevím jak si to mám vysvětlit. Možná ho to smazalo za porušování pravidel, nebo on sám požádal o smazání? Žádné lepší vysvětlení mě nenapadá.

je to záznam z 1.11. Není v tuto chvíli ten hráč v ruině? Případně (teď opravdu jenom hádám) nemohl to být stínový útok/ útok ze sběratelské události?

No, na záznam jsem se kouknul hned potom co mi přišel a už tehdy tam byl ten smazaný hráč. Nejspíš to byl opravdu útok v rámci akce, jen nevím, proč se tam nezobrazil název nějak spojený s tou akcí, ale smazaný hráč.

A ještě jedna věc. Nikde jsem si jídlo nekoupil a ani mi ho nikdo neposlal. Stalo se mi to už podruhé, vždy potom co skončila akce Vnější království ( tam jsem ale měl malou kapacitu skladu, takže kdyby mi to jídlo po skončení akce přišlo do hradu od tamtuď, tak by ho stejně tolik nebylo ) a ať jsem hledal jak jsem hledal, nikde jsem nenašel, že by odměna po skončení této akce byla zdvojnásobení jídla na skladě.

Možná, že to s Vnějším královstvím vůbec nesouvisí, a proto by mě zajímalo, jestli s tím nemáte nějakou zkušenost, nebo lepší vysvětlení.

Rýzmburk (CZ1) napsal(a):

A ještě jedna věc. Nikde jsem si jídlo nekoupil a ani mi ho nikdo neposlal. Stalo se mi to už podruhé, vždy potom co skončila akce Vnější království ( tam jsem ale měl malou kapacitu skladu, takže kdyby mi to jídlo po skončení akce přišlo do hradu od tamtuď, tak by ho stejně tolik nebylo ) a ať jsem hledal jak jsem hledal, nikde jsem nenašel, že by odměna po skončení této akce byla zdvojnásobení jídla na skladě.

Možná, že to s Vnějším královstvím vůbec nesouvisí, a proto by mě zajímalo, jestli s tím nemáte nějakou zkušenost, nebo lepší vysvětlení.

Ahoj, to jenom znamená, že ti s vojáky z vnějšího království přišlo i jídlo. Máš ho v tu chvíli "nad kapacitu skladu".  Měla by to být dávka min, na 6 hod. Je to víceméně prevence proti tomu, aby to někomu způsobilo okamžitou dezerci ve chvíli , kdy dorazí vojáci z vnějšího. :) 

Jo takže jak byla odměna za Vnější království ti vojáci, tak jsem společně s tím dostal i jídlo abych je uživil.

To mě ani nanapadlo. Díky za vysvětlení.

• Miky 11 (CZ1)Miky 11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 80
    Ahoj, před týdnem bylo vyhlášení soutěže "kolko tekvíc", ale odměny stále nikde... Dočkáme se těch odměn?   

Miky 11 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, před týdnem bylo vyhlášení soutěže "kolko tekvíc", ale odměny stále nikde... Dočkáme se těch odměn?   

Určitě dočkáte, buďte prosím trpěliví... Lilith to opět připomínala.
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 402
    V kováři chybí plamenomety.. veteránský tam jsou, klasický už ne :disappointed:

dev1ce (CZ1) napsal(a):

Ahoj, víme. Už je to nahlášené :) 
    Freya napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):

Ahoj, víme. Už je to nahlášené :) 
    tak už jsem je našel :D Jsou z nějakého důvodu za zlaté mince..

Klání šlechticů rozdává úplně jiné odměny než má :)

1. odměnu jsem dostal děsy 
    2. odměnu obléhací věže s pytlem (farmářské nástroje)
    a 3. viz screen

upraveno 27.11.2021
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Klání šlechticů rozdává úplně jiné odměny než má :)

1. odměnu jsem dostal děsy 
    2. odměnu obléhací věže s pytlem (farmářské nástroje)
    a 3. viz screen

Promaž cache a měl bys vidět skutečné odměny v klání...
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,317
    Ten bug s jídlem, kdy si to ukazuje co chce, je uznáno opravdu jako bug v GGS? A můžu to dostat nějak písemně? 
    Strad75 @ cs 1
  • alisek1984 (CZ1)alisek1984 (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    upraveno 30.11.2021
    po dnešní aktualizaci chyb mám problém s pobřeží čepelí před aktualizací sem měla cca 400 vojska na pobřeží a po aktualizaci pouze 80 a stany mám naopak stále ve stejném počtu ale prostě víc jak 80vojska mi tam nejde poslat

po restartu už to funguje 
    Post edited by alisek1984 (CZ1) on
  • Belgarad (CZ1)Belgarad (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    po dnešním ukončení ostrovů se mi nevrátila na HH armáda, zřejmě v bouři ztratili kompas - jestli se vrátili prostředky, to bohužel nejsem schopný zjistit

těžko říct, jestli je to chyba nebo jen neoznámený záměr....
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 643
    Belgarad (CZ1) napsal(a):
    po dnešním ukončení ostrovů se mi nevrátila na HH armáda, zřejmě v bouři ztratili kompas - jestli se vrátili prostředky, to bohužel nejsem schopný zjistit

těžko říct, jestli je to chyba nebo jen neoznámený záměr....
    Ahoj. Nemohlo sa stať to, že príjazd na hrad mali až po konci ostrovov? Prípadne skús premazať prehliadač, cookie, cashe a obnoviť hru. Možno sa na hrade objavia.

Sign In to comment.