Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

1328

Komentáře

• skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    nejste sami,ja je také nemám a psal mi spoluhráč,že je taky nemá. :-(((
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 236
    Co se týče toho že jsem kontaktoval podporu ohledně toho že mi osekali bonus na daně a jídlo o dva měsíce.Debily ať si dělaj laskavě ze sebe.V Červenci sem si to prodlužoval na 3 měsíce.A odpověď?Že sem si to prodlužoval prý v Květnu.Nevím co zkouší za papoušky tahle zlodějská společnost.Přeplatek za energie sem dostal před měsícem a ne v Květnu.Větší hovadinu vážně nemohli napsat.A včera to samí jak jsem psal na vnějším si kupuju ruble v akci a nepřipsalo mi to 80 k zlata.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • DominikusGamer (CZ1)DominikusGamer (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Dotaz tady nevidím, proto to rozvířím, jak a kdy se vrátí aliancím suroviny za města co zmizela k nenávratu a zda bude tedy k něčemu přispívat do ali pokladen , nemáme-li co jako aliance budovat, jak a co bude se hrou dál, posun je pomalý jak ve hře samotné tak v nových modelech, vnější království jsou ziskově mimo mísu. počítání bodů při útocích na cizáky- krkavce je zcela nepřehledné
    jen dovětek k přešlému kování za minimálně 80K zlaťáků , je minimálně přehnané, máme si všichni kupovat rubíny, jsem tu pro hru ne abych přispíval, pokud chcete dělat placenou hru, ukončete to a musíme si ji pokud budeme chtít hrát koupit přístup. jinak nenuťte hráče stále dokola  opakujícíma banerama na koupi toho či onoho množství rubínů 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,538
    Bude to OT, ale i tak to napíšu. Pro hrajícího hráče úrovně 70 a vejš by nemělo být problém udělat 80k zlatek na kování. To jsou 4 útoky na nomády, nebo 4 věže na ohni. 80k není za reliktní vybavení zas tak moc, zvlášť když vezmu v potaz, že se z něj dá postavit velitel i kastelán lepší, než je většina co prodávají za rubky a to i bez vylešení od relicuse. A pokud jde o alianční pokladnu, tak do té nic dávat nemusíte, ale dá se tam i tak vylepšit dost věcí, jako bonus na rab ve válce, rychlost vozejků, obranný a útočný bonus na sílu, slávu a bůh ví co ještě. Nějak pochybuju, že to ve 4 lidech máte všechno na max. :) Pokud nemáte kam cpát surky, tak doporučuji chytnout si monument a labky. :D Ale začal bych na vlastních hradech. Jinak GGS je firma, která musí nějak  vydělávat, i když způsob, jakým se o to snaží je dost na nic...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

0 děkuji ti za komentář, o vylepšování víme, číníme tak, pokud jde o množství útoků za 80K zlaťáků , chceš-li si jen chvilku odpočinout a ne hrát hodiny, tak i to mimo části kdy máš samuraje nebo nomády. Pokud jde o navracení surovin investovaných do ali měst, aby se dali užít právě na monu nebo labky a další, nevíme nikdo nic

Monum. a labky se bohužel/nebo bohu dík, těžko říct vylepšovat alianční pokladnou nedají. Musí se zavážet vozejkama. Rychlost vozejků se dá právě vylepšit v ali pokladně, aby to nejezdilo hodiny.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

to jestli jsem se nevyjádřil dost přesně( použít na vylepšení monu a labek, nebo jen na rychlost vojsk, kočárů atd), neřeší kam se poděli zdroje které se dají v aliancích použít jinak. Pokud toto víš řekni

to jestli jsem se nevyjádřil dost přesně( použít na vylepšení monu a labek, nebo jen na rychlost vojsk, kočárů atd), neřeší kam se poděli zdroje které se dají v aliancích použít jinak. Pokud toto víš řekni

Před nějakou dobou GGS tvrdilo, že to budou řešit, ale jak tak znám GGS, tak na to asi nedojde.  Navíc XXY aliancí co města měla se spojila, zanikla a tak dále, takže jak to pořeší netuším.

Jinak jsem sám, kdo má při rolování ve vybavení tenhle roztomilej zobrazovací bug? (když rolovat přestanu tak se to zobrazí normálně, ale když roluju a některé vybaveni se ukáže i 5x je to otravné...

• Furry Fox (SK1)Furry Fox (SK1) SK1 Komentářů: 32
    stavba relikvijného kameňolomu úrovne 1 trvá  17hod 25min - úroveň 20  trvá cca 43 hodín
    oproti tomu relikvijný drevorubač úroveň 1 trvá 30 min - úroveň 20 trvá 10 hod

• Josefko (SK1)Josefko (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Keď chcem poslať suroviny na svety, tak mi vyhodi toto : http://prntscr.com/oxuttj.
    Takisto aj nemôžem dať suroviny do ali pokladne
  • charisma (CZ1)charisma (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Nevíte proč mi zmizelo veškeré vylepšení okrasných prvků většinu jsem měl přes lvl80 na HH a mám opět to původní
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    Josefko (SK1) napsal(a):
    Keď chcem poslať suroviny na svety, tak mi vyhodi toto : http://prntscr.com/oxuttj.
    a máš dostatek surovin? 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    charisma (CZ1) napsal(a):
    Nevíte proč mi zmizelo veškeré vylepšení okrasných prvků většinu jsem měl přes lvl80 na HH a mám opět to původní
    to už se několika hráčům stalo...jediné co s tím můžeš udělat, je napsat na podporu ...

• vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,931
    dnes se nedá hrát hra se stále seká a to jsem hru nainstalovala znova pročistila PC i restart jsem udělala a nic nepomohlo :/
    Josefko (SK1) napsal(a):
    zkus nastavit posuvníkem počet surovin, které chceš poslat a pak kliknout -1 a pak by to mohlo jít poslat (mezi světy se mi tenhle problém ukazuje, když chci poslat plný sklad...

• Josefko (SK1)Josefko (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Josefko (SK1) napsal(a):
    zkus nastavit posuvníkem počet surovin, které chceš poslat a pak kliknout -1 a pak by to mohlo jít poslat (mezi světy se mi tenhle problém ukazuje, když chci poslat plný sklad...
    Asi s tým niečo robili, odvtedy ako som to nahlásil to už ide normálne, ale ak by to nešlo vyskúšam. Vďaka za radu.
  • Tuka_eXtreme (CZ1)Tuka_eXtreme (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Mám na hradě 2 buglé mincovny, které nejsou přesunout ani odstranit.

• Pepe6 (CZ1)Pepe6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Chci nahlásit chybu ve hře a to neustálé posílání speciálních nabídek do pošty.
    Zamyslete se,  jestli je to produktivní pro váš byznys......
    J. 
  • jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Pepe6 (CZ1) napsal(a):
    Chci nahlásit chybu ve hře a to neustálé posílání speciálních nabídek do pošty.
    Zamyslete se,  jestli je to produktivní pro váš byznys......
    J. 
    Podle mne tam jsou debilové ,kteří tuhle hru nehrají,jinak by nemohli posílat donekonečna ty posra..ý nabídky.když se podíváte na mapu je to hrůza, když jsem chtěl dříve nějakou základnu byl obrovský problém něco sehnat,dnes jich máme kolem hradu mraky a otázka je proč je tolik volných základen.Měli by si to ti blbou.i uvědomit a hru nekazit zbytečnostmi.Hraji to už mnoho let a vím ,že se nic nezmění,tyhle stížnosti zde jsou co pamatuji
Sign In to comment.