Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

12628

Komentáře

• hurvajs53 (CZ1)hurvajs53 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    u nás též sklad vykraden  :(
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,538
    upraveno 28.06.2020
    evidentně o to přišel každý kdo byl na Beri. Mrtvoly to mají OK co jsem zjistil.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 524
     Ahojte, co se týče skladu okras, je to nahlášené, prosím zatím vydržte, pokud budeme vědět něco víc, dáme vám vědět.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,538
    Osobně to vidím na restart serveru do stavu před chybou, takže dneska hrát nemá cenu. Naštěstí je venku hezky...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• niklacka (SK1)niklacka (SK1) SK1 Komentářů: 15
    tiez sklad vyprazdneny :/
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,931
    ve skladě  prázdno ,okrasy dostali nožičky a utekli . Hra jde do háje zeleného lépe bude na sluníčku venku .  B):):o
  • arctic2 (SK1)arctic2 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    je po 10h... hmmm... niektore dekoracie boli priamo ci nepriamo za rubiny cize za eura... som/sme platiaci zakaznik, chapem ze sa take daco moze stat, ale chcem informaciu co sa deje ci bude diat... idealne v hre, kludne anglicky... toto je hra na mrtveho chrobaka, v hre vyskakuju len ponuky na kupu/minanie rubinov aj ked ich je podozrivo menej... co by sa stalo keby vyskocilo info a ospravedlnenie??? :( 
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 62
    arctic2 (SK1) napsal(a):
    je po 10h... hmmm... niektore dekoracie boli priamo ci nepriamo za rubiny cize za eura... som/sme platiaci zakaznik, chapem ze sa take daco moze stat, ale chcem informaciu co sa deje ci bude diat... idealne v hre, kludne anglicky... toto je hra na mrtveho chrobaka, v hre vyskakuju len ponuky na kupu/minanie rubinov aj ked ich je podozrivo menej... co by sa stalo keby vyskocilo info a ospravedlnenie??? :( 
    Hneď ako budeme niečo nové vedieť, určite vám napíšeme ako sa veci majú  :) zatiaľ nám neostáva iné, len čakať 
  • Crimson guard (CZ1)Crimson guard (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Nezobrazuje se mi královská liga, vůbec tam nemám tu lištu ani berimond jsem tam neměla. Vůbec nevím jestli jsou nějaké jiné akce kromě nomádů. Nejde mi otevřít výprodej. Včera mi to nepřičítalo body v klání šlechticů. Na podporu jsem psala nikdo se neozval.
  • King Scorpion (CZ1)King Scorpion (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Mam dost !!!
    Ve vnejsim nefunguje jidlo mam nak HH 4 skleniky nalvl 4 pekarnu na lvl 4 dozorce na tyden atd. a nejde uzivit ani 1000 panaku porad musim dokupovat jidlo za ruble uz jsem do toho vrazil skoro 100$  a na noc jsem musel zrusit zkoro celou obranu jinak by to vsecko zdrhlo a diky tomu ze vtom mate bordel jsem prohral valku tak ze zase ztracene body je to od vas fakt hezke clovek do toho nacpe prachy aby ziskal nejake tokeny a pak dostanem pat tokenu jedeno kliknuti na zahradu a je po tokenech tak ze 100$ v prdeli zamyslete se uz konecne nad sebou gdyz uz neco delate tak to delejte poradne za chvili se na tu hru vseci fakt vykaslou abychu toho sedel cely den a jen hlidal jidlo tak to je fakt super zabava zacinam tu hru nesnaset je to hnus fialovy :(((((((((((((((((
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 524
    Nezobrazuje se mi královská liga, vůbec tam nemám tu lištu ani berimond jsem tam neměla. Vůbec nevím jestli jsou nějaké jiné akce kromě nomádů. Nejde mi otevřít výprodej. Včera mi to nepřičítalo body v klání šlechticů. Na podporu jsem psala nikdo se neozval.
    Ahoj liga je nově od legendárních levelů. 
    Co se týče ostatního dostala jsi automatickou odpověď? Ono to asi chvíli potrvá...než to prověří....

• vendelin56 (CZ1)vendelin56 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    U krkavců neukazuje jednotky na nádvoří ...nejen mě!!!
    vendelin56 (CZ1) napsal(a):
    U krkavců neukazuje jednotky na nádvoří ...nejen mě!!!
    Táto chyba je nahlásená. Zatiaľ treba pozerať rozloženie obrany cez špionáž, tam ukazuje aj typ a počet vojakov na nádvorí ako doteraz.
  • maslov (CZ1)maslov (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    ahoj, včera kolem sedmý večer jsem si za 8k rublů koupil vzhled +5 vln na 12 hodin, a ráno nikde. tak jak se jako počítají ty hodiny? jen do pulnoci? Nechápu. Navíc hra zasekána chybama.
    maslov (CZ1) napsal(a):
    ahoj, včera kolem sedmý večer jsem si za 8k rublů koupil vzhled +5 vln na 12 hodin, a ráno nikde. tak jak se jako počítají ty hodiny? jen do pulnoci? Nechápu. Navíc hra zasekána chybama.
    Nuž a kedy ráno si to pozeral? Lebo od siedmej večer je 12 hodín do siedmej ráno. Takže ak ti vzhľad zmizol pred siedmou ráno, obráť sa na podporu. Ak ti zmizol až potom, tak to znamená, že len uplynulo 12 hodín a vzhľad zmizol tak ako mal.
  • maslov (CZ1)maslov (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    brzo ráno. ale to je už jedno. hlavně at začnou něco dělat s hrou. včera jsem ani nemohl převvlíkat velitele nešla sundat zbroj, kolotoč nešel přepínat na profi režim a to že mi nehráčské cíle jednou hoří a pak nehoří a spousta jiných věcí nejde, jsem si jaksi asi musel zvyknout.
  • MravenecWarrior (CZ1)MravenecWarrior (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Zmizela mě studna u HH, kterou jsem měl aktivní :-(( Takže rubíny pryč, to je tedy nádhera :-((
  • Schweiser (CZ1)Schweiser (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    nepřičetli se body v plné výši pro alianci, místo dvounásobku jen 1/4, viz přílohy

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 147
    Schweiser (CZ1) napsal(a):
    nepřičetli se body v plné výši pro alianci, místo dvounásobku jen 1/4, viz přílohy

asi máte maximální alianční úroveň (50) ... existuje maximální množství bodů co může ali v danou dobu mít.. tak je možné, že to z toho tvého útoku to vzalo tolik aby měla aliance nejvyšší možné množství
  • Crimson guard (CZ1)Crimson guard (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    V královském trhu mám VIP úroveň 5 a měla bych mít volné jedno výrobní a jedno verbovací místo a nemám.
Sign In to comment.