Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

229

Komentáře

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 236
    Druide tady posílám tu jejich zlodějskou šmelinu.A nejsem blbej natož slepej.Měl sem to mít ještě 2 měsíce.Jestli takhle očurávaj víc hráčů tak už by tahle společnost vážně zasloužila nakopat pardon do prdele.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    upraveno 14.08.2019
    Mě to tam ukazuje stále že mi to dojde za týden. A to je teda záhada když sem si to prodlužoval minulí měsíc na 3 měsíce.

můžeš, až bude zase nabídka, udělat screen na jak dlouho dozorce máš, a potom, že jsi to koupil a jak to ukazuje potom?? zatím to nikdo jiný nehlásil
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Master69 (CZ1)Master69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Některé poražené věže svítí jako kdybych je neporazil, to stejné se mi děje na zeleném s barony...
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 911

Druid Komentářů: 922 Moderátor ›
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    NEFUNGUJE HTML5   

Je to dost strohé ? 

strohé je to dostatečně, jen to ne zcela definuje problém, jak nefunguje???

Druide já si myslel že to predáváš dál do GGS (proto jsem to napsal tak stroze jak to žádali )

Problém je celkově s HTML Seká se to Někdy to vypadne i 5x za 30 min 
    A problém není v mém PC
    Současne s hrou koukám na O2 Tv a pouštím si i you Tube  (mám 2 monitory )

Když mám spuštenou jen hru v HTML tak to stejně padá 

Skoušel jsem spustit Vnejší ve Flashi a Normál hru v HTML  a tam to vypadne během pár min 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,542
    upraveno 14.08.2019
    To, že mám v SZ Speciální nabídky, staré 24 hodin a nejdou smazat je chyba, vtip, nebo zlej sen? Nejsem si jistý...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,192
    upraveno 14.08.2019
    Já bych chtěl říct, že už dlouhodobě mám předsevzetí, že chybu neoznámím. A zejména, kdy to navazuje v dobrém pro hráče...
    Co se týče nabídek "nevymazatelných", tak to se mi stává, že je tam nám i v počtu víc jak deset. A dokud je nerozkliknu, neběží mi lhůta na jejich povolený výmaz.

Úžasné..
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Druide posílám dvě fotky ode dneška prodloužená produkce jídlo na 3 měsíce a výběrčí daní na 3 měsíce.Do 15 Listopadu.
    KingDiamond2 @ cs 1
    takže už je to v pořádku? 
    Dneska sem si za rubíny opět prodloužil produkci jídla a výběrčího daní na 3 měsíce.Stejně tak sem to udělal před měsícem na 3 měsíce.V tom to případě bych to měl mít podle správnosti do Ledna 2020.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Dneska už tu nebudu,jedu daleko na koncert,vracím se až zítra ráno.Ale Pátek prospím.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Dneska už tu nebudu,jedu daleko na koncert,vracím se až zítra ráno.Ale Pátek prospím.

tohle je prý individuální a máš kontaktovat podporu....
  • hainburg (SK1)hainburg (SK1) SK1 Komentářů: 4
    Dobre som sa dnes pobavil, msím to dať sem pretože tak kreatívnu lož nevymyslí ani malé dieťa.

Na vonkajších svetoch avizovali ako odmeny napríklad prevažne stavebný kameň na produkciu jedla úrovne 15. A nabehla aká úroveň ? Správne, nabehla 10 !

Boli tam aj denné úlohy a úplne logicky sa odmeny ODOMYKAJÚ POSTUPNE. Čiže hráč pstupne odomyká ďaľšie a ďaľšie. Ale realita je iná, nabehne iba odmena za najvyšší odomknutý level, nie však za tie skôr odomknuté. Opticky to sľubuje dať všetko, ale nedá.

A teraz zlatý kliniec programu. Odpoveď supportu je, že to je oukej, to je IBA VIZUÁLNY BUG. Čiže klamanie hráčov je odteraz vizuálny bug. Sľubuje sa niečo, dostanete iné. Pre support je to iba vizuálny bug.

Ak teda náhodou zaplatíte nekrytou kreditkou, odpovedzte na reklamáciu supportu, že to je ... iba vizuálny bug ... a je to oukej, viac nepošlete.  .)
  • bypalin (SK1)bypalin (SK1) SK1 Komentářů: 4
    Dobry vecer , chcela by som podotknut jednu vec....ked sa objavia ponuky ,zrazu sa myš teda kurzor objavi poza mapu a neda sa ovladat ,musim sa restratnut a potom sa to napravi....mohli by ste to opravit budem velmi povdacna

• bypalin (SK1)bypalin (SK1) SK1 Komentářů: 4
    dotatok ta ponuka je pre mna konkretne
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,007
    Druide, tak 1., abych byl v rámci vlákna in:-) Stále nefunguje CITOVAT...

Jinak...
    bypalin SK1bypalin (SK1) Komentářů: 4
    Dobry vecer , chcela by som podotknut jednu vec....ked sa objavia ponuky ,zrazu sa myš teda kurzor objavi poza mapu a neda sa ovladat ,musim sa restratnut a potom sa to napravi....mohli by ste to opravit budem velmi povdacna

bypalin, nemusíš restartovat, stačí se přepnout na jinej svět:-) Kurzor sic lítá mimo mapu, ale naštěstí se s ním dá najet na Výběr pozice vpravo dole:-) Jak se přepneš, zas Ti bude kurzor fungovat tak, jak má...
    Strad75 @ cs 1
    Další šméčko. GG my na vnějším nepřičetlo 80 000 k zlata+4 levly na víc.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    KingDiamond2 (CZ1) Komentářů: 209
    Další šméčko. GG my na vnějším nepřičetlo 80 000 k zlata+4 levly na víc.

Teda ty si stěžovatel... Pořád něco. Netvrď mi, že máš vše zabugovaný. Napiš přímo do Hamburku, třeba ti helpnou:-)
  • DarkGoldtown (CZ1)DarkGoldtown (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    kde jsou odměny za ligu ,vůbec jste nic neposlaly za umístění v divizi  byl jsem na 200 místě ,nechci nic než co nám patří ,odměnu nedostalo více hráčů ,tak s tím něco udělejte ,platit 17000 rubínů za pass a potom 4 dny čekat na spuštění a ještě nedostat odměny za hru to je trochu moc i na hráče co to zde léta hrají a do hry investovali nemalé prostředky a tím i peníze pro GGS tak s tím něco udělejte Ihned.Děkuji 
  • devo (CZ1)devo (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Tak to jsme na tom stejně, sice jsem nebyl 200, ale odměny jsem taky nedostal :-(
Sign In to comment.