Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

11184

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,857
    Malé úrovně mají ve hře chybu, kdy jim nomádi nenaskočili. Vyšším úrovním nomádi fungují, proto systém posílá zprávy. Nic se s tím nedá dělat, jen počkat na opravu.
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• player591774113 (CZ1)player591774113 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Dobry den, jen chci upozornit ze Valka risi Hrady nejdou, ikdyz skocili do zpravy ze jsou zahajeny. Pisou akce probehla
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    Dobry den, jen chci upozornit ze Valka risi Hrady nejdou, ikdyz skocili do zpravy ze jsou zahajeny. Pisou akce probehla
    o chybě víme, pracuje se na tom
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,960
    Ahoj , zdravím Vás všechny u nás je to stejné  Válka říši nejede. Tato hra začíná být nehratelnou.Je dobrá akorát tak na pokec s kamarády a s kamarádkami .  :D
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    upraveno 02.12.2019
    No bože. Tak zas něco nevyšlo. Jakobyste nebyli zvyklí? :)

Jen je zajímavé, že kdyby ty šipky nabídek  do stran nebyly, zabralo by to na výšku možná i dva monitory. Je vidět, že jsou sebevědomí ;)
      Já bycxh narhnul, aby se nabídky zobrazovaly jen uprostřed obrazovky. Šipky do všech stran. A když to náhodou pofičí, dá se kupovat napříč spektrem.

To byl jen sarkasmus a držím palce s rychlou opravou ;)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    proč nezmrazí jídlo? ...je to jejich chyba......pěkný bordel jako vždy....
    Messaroš (CZ1) napsal(a):
    no, spoléhat na jídlo na cizáky je hodně odvážné...
  • Player074152500 (CZ1)Player074152500 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Psát na fórum blbosti prime time máte všichni čas, ale dělat něco pro opravu chyb, který mnoha hráčům znechutily hru už totálně, na to čas není. Ani žádná omluva a satisfakce. Němčouři jsou jsou zvyklí od válek, že se jim všechno promine a tak se chovají jako prasata a my jim to žereme. A ti co to s nima táhnou jsou stejní zločinci. Hraju různý hry už 10 let, ale tohle a další bordel, jsem ještě nezažil. A to jsem tu jen pár týdnů.
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,960
    Druid napsal(a):
    Messaroš (CZ1) napsal(a):
    no, spoléhat na jídlo na cizáky je hodně odvážné...
    vyjezdi si loupeživé barony do nejvyšší úrovně a jídla budeš mít dostatek.  
    Psát na fórum blbosti prime time máte všichni čas, ale dělat něco pro opravu chyb, který mnoha hráčům znechutily hru už totálně, na to čas není. Ani žádná omluva a satisfakce. Němčouři jsou jsou zvyklí od válek, že se jim všechno promine a tak se chovají jako prasata a my jim to žereme. A ti co to s nima táhnou jsou stejní zločinci. Hraju různý hry už 10 let, ale tohle a další bordel, jsem ještě nezažil. A to jsem tu jen pár týdnů.
    o chybách jim píšeme stále, ale, bohužel, český server je jeden z nejmenších. A pokud nezačnou velmi hlasitě protestovat hráči ze silných serverů, tak je to velmi obtížné, aby nás poslouchali
  • makak35 (CZ1)makak35 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Druid napsal(a):
    Mě to tam ukazuje stále že mi to dojde za týden. A to je teda záhada když sem si to prodlužoval minulí měsíc na 3 měsíce.

můžeš, až bude zase nabídka, udělat screen na jak dlouho dozorce máš, a potom, že jsi to koupil a jak to ukazuje potom?? zatím to nikdo jiný nehlásil
    Ahojky chci se zeptat zmizlo mi 20 000rubinů jak je to možne budou mi vrácené? děkuju za odpověď
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 389
    makak35 (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    Mě to tam ukazuje stále že mi to dojde za týden. A to je teda záhada když sem si to prodlužoval minulí měsíc na 3 měsíce.

můžeš, až bude zase nabídka, udělat screen na jak dlouho dozorce máš, a potom, že jsi to koupil a jak to ukazuje potom?? zatím to nikdo jiný nehlásil
    Ahojky chci se zeptat zmizlo mi 20 000rubinů jak je to možne budou mi vrácené? děkuju za odpověď
    zmizly ti jen tak ?? Nevylepšil si omylem nějakou rubínovou budovu nebo něco jiného ??

s tím by ses měl obrátit na podporu
    upraveno 09.12.2019
    Druid napsal(a):
    o chybách jim píšeme stále, ale, bohužel, český server je jeden z nejmenších. A pokud nezačnou velmi hlasitě protestovat hráči ze silných serverů, tak je to velmi obtížné, aby nás poslouchali

Někteří nachápou ani to, že to modíci dělaj zadarmo. Aspon teda na CS foru. Když nemáme ani československy mluvící support. Marné, je to marné... je to marné.. je to marné...
    a
    Asi tak marné, jako vysvětlovat někomu, že ikdyž posloucháš Trance styl, existují i akustické verze skladeb
    Ale odsoudit to je snadnější...
     A proto, že tu je moderátorka i Zoe tak něco jen pro ni...

Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

dev1ce (CZ1) napsal(a):
    makak35 (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):

zmizly ti jen tak ?? Nevylepšil si omylem nějakou rubínovou budovu nebo něco jiného ??

dev1ce (CZ1) napsal(a):
    makak35 (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):

napsal bych na podporu ,ale je to v anglině což neovládam psaní
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 389
    makak35 (CZ1) napsal(a):
    napsal bych na podporu ,ale je to v anglině což neovládam psaní
    jestli chceš tak mi na hře napiš zprávu co bys jim chtěl napsat a já ti to do angličtiny přeložím
  • sonea (CZ1)sonea (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    nepřipisují se body v lize
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,214
    sonea (CZ1) napsal(a):
    jezdíš berimond?

gamina (CZ1) napsal(a):
    sonea (CZ1) napsal(a):
    jezdíš berimond?

Ty to stále hraješ Gami?.Pěkně, sem rád...
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,214
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    sonea (CZ1) napsal(a):
    jezdíš berimond?

Ty to stále hraješ Gami?.Pěkně, sem rád...
    no jo ...vypadá to :D  ale to ty evidentně také :D

Sign In to comment.