Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

1109118

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,162
    Dobrý den u přepsání předvolby se mi ukazuje: předvolbu nelze použít na podpůrné nástroje. Ale jám nastavenou pouze vojáky. Co s tím mám dělat?
    Ahoj, zkus to udělat takhle.... odznač všechny vlny - nastav tu vlnu, kterou budeš chtít uložit - označ ji - ulož
  • Florius III (CZ1)Florius III (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Díky už to fungujee
  • LUDVIK Veliký (CZ1)LUDVIK Veliký (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    ahoooj nevím kam to napsat, nejde mi pozvat kámošku . zadám jejího meila , jméno a nic. vůbec to nereaguje :((( to už se s dalšími hráči nepočítá ??? :(((

ahoooj nevím kam to napsat, nejde mi pozvat kámošku . zadám jejího meila , jméno a nic. vůbec to nereaguje :((( to už se s dalšími hráči nepočítá ??? :(((

dívala se do spamu?
  • El Lute (SK1)El Lute (SK1) SK1 Komentářů: 1,147
    upraveno 02.12.2022
    Ale teraz to gge už totálne pohnojilo. Po utoku ked som dal otvorená brána, mi zmizli všetky prostriedky čo som mal na základni.....Tak toto je už neskutočne svinstvo od nich.
    Post edited by El Lute (SK1) on
    upraveno 02.12.2022
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Ale teraz to gge už totálne pohnojilo. Po utoku ked som dal otvorená brána, mi zmizli všetky prostriedky čo som mal na základni.....Tak toto je už neskutočne svinstvo od nich.
    jako komplet plné sloty?  + prosím promaž cache, zda se opět nezviditelní... abychom vyloučili, že to nebylo jen vizuální, než to nahlásím jako "nevizuální chybu"....
    Skusil som a zmizli komplet všetky, ostalo mi len 101 horiaca priekopa. Všetko čo som mal na hradbach aj v sklade a nebolo toho málo, čas dopadu utoku bol 23:50 a zakladňa Hirošima. Riadne ma to prekvapilo a aj nasralo.....
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Skusil som a zmizli komplet všetky, ostalo mi len 101 horiaca priekopa. Všetko čo som mal na hradbach aj v sklade a nebolo toho málo, čas dopadu utoku bol 23:50 a zakladňa Hirošima. Riadne ma to prekvapilo a aj nasralo.....
    Ok. Díky za info. Předám 
    Jinak nástroje určitě budeš chtít zpět...neváhej  zkontaktovat podporu.
    Jo, anglicky neviem a ak im to napišem po slovensky, tak na to zvysoka seru jak na placaty kameň, Takže dostanem naspeť asi veľke howno.......
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Jo, anglicky neviem a ak im to napišem po slovensky, tak na to zvysoka seru jak na placaty kameň, Takže dostanem naspeť asi veľke howno.......
    Pokud bys potřeboval pomoci, napiš mi do SZ co jim chceš napsat....
    Freya napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):
    A načo????  Už som raz od teba chcel s niečim pomôcť, ani si sa neunuvala odpisať?????
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):
    A načo????  Už som raz od teba chcel s niečim pomôcť, ani si sa neunuvala odpisať?????
    uh... možná jsem to přehlédla....každý den mám poměrně dost zpráv... Můžeš to prosím napsat znovu?
  • eso7 (SK1)eso7 (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Ahojte, po prehranej obrane základne zmizlo hráčke macka204 všetko náradie na hradbách aj v sklade.screen z utoku s časom aj polohou základne prikladám  https://prnt.sc/TEsM1NYCZGQB   Dakujem Freya za snahu to tu riešit, ale hlavou mur neprerazíš a ggs si ide tvrdo za svojim cielom a tým su len peniaze :(  Nejaký hráčsky zážitok ako píšu je im u prdele.
    eso7 @ sk 1
    eso7 (SK1) napsal(a):
    Ahojte, po prehranej obrane základne zmizlo hráčke macka204 všetko náradie na hradbách aj v sklade.screen z utoku s časom aj polohou základne prikladám  https://prnt.sc/TEsM1NYCZGQB   Dakujem Freya za snahu to tu riešit, ale hlavou mur neprerazíš a ggs si ide tvrdo za svojim cielom a tým su len peniaze :(  Nejaký hráčsky zážitok ako píšu je im u prdele.
    Ahoj, je mi  líto, ale bohužel je pravděpodobné, že do pondělí oprava nebude...jelikož se teprve dnes zjistilo, že ta chyba existuje :/ 

Kvůli ztrátě nástrojů neváhejte kontaktovat podporu. O problému ví, takže věřím, že budou nástroje vráceny.
    upraveno 02.12.2022
    jj to nie je pre nich priorita, ale ak by mali hráči nejaku výhodu a gge na tom tratilo, to by hned promptne opravili. a zas dostaneme nejaku sračkovu odmenu? ale asi ani to, 
    vdaka gge mi zmizli nastroje
    cenu kušostrelca elitnej stráže neopravili od augusta, asi to tiež nie je priorita, a kolko minci ma okradli? 9 000 0000 ??????? 
    su to obyčajní, prachsprostí  ,,Z L O D E J I,, >:) 
    yaponec (SK1) napsal(a):
    jj to nie je pre nich priorita, ale ak by mali hráči nejaku výhodu a gge na tom tratilo, to by hned promptne opravili. a zas dostaneme nejaku sračkovu odmenu? ale asi ani to, 
    cenu kušostrelca elitnej stráže neopravili od augusta, asi to tiež nie je priorita, a kolko minci ma okradli? 9 000 0000 ??????? 
    je to priorita... ale teprve dnes dopoledne byli schopní reprodukovat bug a pak to předali dál aby byl nalezen problém... je smůla, že se to stalo v pátek před víkendem :/
    Freya napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):
    je to priorita... ale teprve dnes dopoledne byli schopní reprodukovat bug a pak to předali dál aby byl nalezen problém... je smůla, že se to stalo v pátek před víkendem :/
    Kedy bola aktualizacia? Včera? Tak to vedia od včera, lebo sa to objavilo včeara!!!!!

A nahradia všetky škody čo vznikli hráčom???????  Hovno nahradia!!!!!!!!!!!!!!!

A tým pádom su to zasraní Z L O D E J I   

Hráči su poškodení, okradnutí, nedaju sa hrat akcie, vlastne nielen nomadi, po nich ani vrany, cudzinci, samuraji, vlastne nič, ani body do ligy, mesačnej, nech idu do piče s ich výhovorkami, o mesiac zistime, že to neni bug, ale že to tak má byť?????? Len som skutočne nasraty.......

yaponec (SK1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Kedy bola aktualizacia? Včera? Tak to vedia od včera, lebo sa to objavilo včeara!!!!!

A nahradia všetky škody čo vznikli hráčom???????  Hovno nahradia!!!!!!!!!!!!!!!

A tým pádom su to zasraní Z L O D E J I   

Hráči su poškodení, okradnutí, nedaju sa hrat akcie, vlastne nielen nomadi, po nich ani vrany, cudzinci, samuraji, vlastne nič, ani body do ligy, mesačnej, nech idu do piče s ich výhovorkami, o mesiac zistime, že to neni bug, ale že to tak má byť?????? Len som skutočne nasraty.......

Ne opravdu se to od včera nevědělo.... až tvoje nahlášení chyby, které jsme předali a bylo prověřeno odhalilo, že opravdu existuje bug...
    Neverim im, presvedčil som sa že ľudia klamu aj ked nemusia. Ked sa to deje tu tak by to malo byt aj na inych serveroch..................
    Nech idu s tymi kecami tam odlial ludom vychadzaju exkrementy.
    no napisal som to slušne.....
Sign In to comment.