Domů Technické problémy & bugy Problémy s platbami

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nedostal som odmenu

Dobrý deň.

Po dlhšom čase som si zapol hru cez mobil, a kúpil som si rubíny. Platil som kartou. Stiahlo mi to z účtu, ale na hru mi neprišli rubíny ani odmeny. Ani na mail mi neprišlo nič.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    upraveno 13.11.2019
    jak už jsem psal do vlákna odměny . Dnes jsem si koupil 63k rubínů co jsem nepotřeboval ,
    mám jich ještě dost a vzhledem k ... vystačím už i s tím co vyjezdím. Neměl jsem ale čas
    hrát a udělal jsem to jen kvůli balíčku - bonus na berimor atd abych to dohnal .
    Ruble se připsali a odměny ne . Dělejte si co chcete , Já na podporu psát a vysvětlovat jim
    co , kdy a za kolik - nejdu . Vzhledem k trvalýmu dojmu , že GGS je naprosto neseriozní , 
    že by mi odpověděli doplnujícíma otázkama kdo ví kdy , zdržovali mě né jen od hraní
    a na konec mi možná dali něco co jsem nechtěl a nepotřebuju  , jsem si jistej , že by to vedlo
    jen k tomu abych konečně reagoval jak se má a odpověděl jim jak si zaslouží . 
    To znamená žádostí o zrušení účtu . Volim tedy druhou variantu a od ted' už jim nikdy!!!!
    nedám ani halíř . Pokud , což je velice pravděpodobný , tu hru budou dál jenom mrvit 
    vymejšlením kravin jak z nás dostat prachy a bude v přímý konfrotaci hráčú čím dál mín' hratelná
    ( přesně to co se s ní už roky děje ) místo hraní zadara , na který striktně najíždim
    právě od ted' , prostě přestanu hrát úplně . Každopádně gratuluju soudruhům v Hamburku .
    Po věčnosti kdy pro to dělali všechno možný se jim konečně podařilo ztratit dalšího zákazníka .

Mno , původně jsem chtěl udělat opravu , nák to zredukovat nebo si to , že po dnešku nezaplatim
    už nikdy za tuhle hru ani korunu , nechat pěkně pro sebe . Jen at' to tu ale straší  . 
    Když vidim , že jsemn už stihnul vyfasovat další LOL a je to hned zodpovězený klasikou - napiš na podporu,
    tzn počkej si na odpověd' a už už ti to bude dávno jedno , bude po beri v kterým si chtěl pořešit prachama
    nedostatek času můžeš vyžadovat na podpoře náký ... Děkuju moc . S někým kdo má podle mě morální kredit
    asi jako majitel "výherních" automatů a jeho zaměstnanci si vyřizujte reklamace laskavě vy .
    Vydělám 500,- rychleji než si ( beztak na dvakrát ) psát s ............  Znovu ho ale zkusit vrazit do hry ,
    která nemaká jak má opravdu často a kde bez toho abys vypláznul mín' než 1700,-  porazíš leda začátečníka ,
    úplný máslo , toho kdo právě prohrál všude nebo tu nebyl tak dlouho , že mu to všude zdrhlo :smiley: ? Ne !

Komu poděkovat za hodnocení a oznámit mu např , že jeho máma je LOL nvm ale může se stavit na mým hradu.
    Aspon' bude komu nabančit . Najdeš mě na hře . Na forum už kašlu . Sejně mě tu 9 z 10 informací otráví
    nebo naštve . Nepotřebuju vědět s předstihem , že jakmile konečně něco opraví nebo zlepší hned toho zas
    další spoustu dodrbou .  
    Post edited by RUBINOVYHOST (CZ1) on
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 798
    jak už jsem psal do vlákna odměny :wink: dnes jsem si koupil 63k rubínů co jsem nepotřeboval ,
    mám jich ještě dost a vzhledem k ... vystačím už i s tím co vyjezdím. Neměl jsem ale čas
    hrát a udělal jsem to jen kvůli balíčkům - bonus na berimor abych to dohnal atd .
    Ruble se připsali odměny ne . Dělejte si co chcete , Já na podporu psát a vysvětlovat jim
    co , kdy a za kolik - nejdu . Vzhledem k trvalýmu dojmu , že GGS je naprosto neseriozní , 
    že by mi odpověděli doplnujícíma otázkama kdo ví kdy , zdržovali mě né jen od hraní
    a na konec mi možná dali něco co jsem nechtěl a nepotřebuju  , jsem si jistej , že by to vedlo
    jen k tomu abych konečně reagoval jak se má a odpověděl jim jak si zaslouží . 
    To znamená žádostí o zrušení účtu . Volim tedy druhou variantu a od ted' už jim nikdy!!!!
    nedám ani halíř . Pokud , což je velice pravděpodobný , tu hru budou dál jenom mrvit 
    vymejšlením kravin jak z nás dostat prachy a bude v přímý konfrotaci hráčú čím dál mín' hratelná
    :smiley: což je přesně to co se s ní už roky děje - místo hraní zadara na který striktně najíždim
    právě od ted' prostě přestanu hrát úplně . Každopádně gratuluju soudruhům v Hamburku .
    Po věčnosti kdy pro to dělali všechno možný se jim konečně podařilo ztratit dalšího zákazníka .

ani jsi nevyzkoušel napsat na podporu a brečíš tady kde ti stejně nikdo nepomůže a hlavně je každému jedno jestli od teď budeš platit nebo přestaneš hrát  :D:D:D

nikdo si nedělá screeny toho co kupuje....ale kdybys udělal screen těch nabídek s tím že bys popsal vše co sis zadal do odměn a popsal cos nedostal a co ano, myslím že by to pomohlo...a čím dříve se to udělá tím lépe  ;)

bouchat do stolu, mávat rukama a zbytečně se rozčilovat nebo nadávat ti odměny nepřipíše 
    Mik Mak
    Karle , já tady nebrečim i když mě to dožralo , moderní obraty o pláči si strč někam .

1. ani jsem si moc nezanadával i když je to jediný co s tim zmůžu ,
    jestli totiž zejtra nebo pozejtří nákej debža co má žaludek pro ně makat
    něco "vyřeší" :smiley: je mi úplně jedno .

2. a to hlavně jsem měl potřebu tu nechat varovný (!)ování , že když si koupíš něco
    co chceš hned taky můžeš dostad prd a dohaduj se potom s nákým alemánem .
    To možná kdybych si koupil kvůli Očistě výprodej a 2x bych ho nedostal :wink:

Vzhledem k tomu , že mě ukázkově a hlavně opakovaně lecos utvrzuje , že se nepletu
    - když už od tý doby co jsem znovu začal myslim vím úplně přesně
    kam tahle hra směřuje :. Jestli někdo po prvním měsíci hraní ještě věří ,
    že v kterýkoli hře od týhle společnosti jim jde aspon' trochu o to aby jsme se kvalitně bavili
    - tak je - to jeho věc.  Stejně jako je moje věc , že tomu dávno ani trochu nevěřim .  
    Proto komunikuju jedině na hře a tady . Nic neřešící korespondence s jejich  zaměstnanci
    jsem si užil dost už když jsem to hrál poprvý . Nijak mi to nikdy nepomohlo 
    ani dokud měli Českou podporu . Ted' se to má změnit ?

Brečet se tu dá leda smíchem pokud náhodou neni zrovna hráč moc otrávenej a vzteklej .
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 129
    Karle , já tady nebrečim i když mě to dožralo , moderní obraty o pláči si strč někam .

1. ani jsem si moc nezanadával i když je to jediný co s tim zmůžu ,
    jestli totiž zejtra nebo pozejtří nákej debža co má žaludek pro ně makat
    něco "vyřeší" :smiley: je mi úplně jedno .

2. a to hlavně jsem měl potřebu tu nechat varovný (!)ování , že když si koupíš něco
    co chceš hned taky můžeš dostad prd a dohaduj se potom s nákým alemánem .
    To možná kdybych si koupil kvůli Očistě výprodej a 2x bych ho nedostal :wink:

Vzhledem k tomu , že mě ukázkově a hlavně opakovaně lecos utvrzuje , že se nepletu
    - když už od tý doby co jsem znovu začal myslim vím úplně přesně
    kam tahle hra směřuje :. Jestli někdo po prvním měsíci hraní ještě věří ,
    že v kterýkoli hře od týhle společnosti jim jde aspon' trochu o to aby jsme se kvalitně bavili
    - tak je - to jeho věc.  Stejně jako je moje věc , že tomu dávno ani trochu nevěřim .  
    Proto komunikuju jedině na hře a tady . Nic neřešící korespondence s jejich  zaměstnanci
    jsem si užil dost už když jsem to hrál poprvý . Nijak mi to nikdy nepomohlo 
    ani dokud měli Českou podporu . Ted' se to má změnit ?

Brečet se tu dá leda smíchem pokud náhodou neni zrovna hráč moc otrávenej a vzteklej .
    Ty seš jak ten šašek KingDiamond2. Pořád kupuje, ač pořád říká, že už nekoupí, poněvadž vždy něco nedostane. U něj vím, kdy přesně koupil, protože hned na foru píše, že mu to nedošlo... Proč do toho cpeš prachy, když tě to sejří? Všichni známe GGS, ani korunu si nezaslouží. Však jim taky píšu, že nic nekupuju.
    když myslíš - já jen nasr oznámil , že jestli jsem doted' platil málo , vzhledem k tomu v jak silný ali hraju ,
    prostě z naprosto zjevnenejch důvodů - jak se o nás a"kvalitu"hry GGS stará-jsem kupoval mnohem mín'
    než bych jim klidně dal , nebejt to úplný ....
    Tak , že po včerejšku , kdy už ani nákup neproběhl jak měl a krom rubínů jsem nic nedostal
    i když jsem s tim celý berimor počítal a jen kvůli bonusu jim ty prachy poslal , prostě už nic nekoupim
    nikdy a basta a s podporou se s křížkem po funuse fakt dohadovat nebudu kvůli posr 500,- 
    :)) cokoli by mi za to dneska poslali už si totiž můžou strčit někam . Hodili mi vidle do akce co je jednou
    za měsíc . Debžové .  
Sign In to comment.