kralovsky dar

Dobry den.Od vcerejska je darek na posileni sezonnich bodu.Vcera jsem ho vecer v nabidce videl,ale nevyzvedl a dnes ho uz nemam.To je zas nejaka chyba nebo co? dekuji za odpoved

Komentáře

• Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 68CZ1
    Musíš ho vybrat do určitého času. Pak zmizne.

Exe
    Executioner @ cs 1
  • socka (CZ1)socka (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    a to ten cas ma kazdy jiny? co si pamatuji tyhle typy darku byli na vyzvednuti do 24h a co sem se ptal tak nekteri hraci ho jeste v nabidce stale maji.
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    Ahoj,
    tento dárek byl k vyzvednutí pouze včera, o půlnoci vypršel... chce to koukat na ten čas co tam je..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

A jakto,ze tedy dneska jeste v poledne kdyz sem se ptal u nas v ali nekteri ten darek jeste mohli vyzvednout?

Hele já nevím, buďto ti neřekli pravdu a nebo v tom má GGS zas bordel, já jen vím, že tam byla "časomíra" na výběr která končila o půlnoci..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

tak potom ma GGS bordel :) sem u kamose a on ho pred chvili vyzvedl.cas do konce mu to psalo 3minuty
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 534CZ1
    Já to vyzvedl dnes ráno tesně pred skončením  Byl tam čas ale jak jsem psal v jiném vlákne GGS mělo uvedeno datum do 29srpna   Mají v tom bordel jak ve všem 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,993CZ1
    Vaše Danajské dary si strčte do dámského přirození.
    Vraťte nám hratelnost. Nebo to ukončete..
    Lien Rag

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,237CZ1
    Kolega z aliance ho tam má ještě dneska, tak nevím...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Tak to vypadá tak, že ten dárek se vám začne odpočítávat od doby kdy se přihlásíte..

MATY2000, CZ1

• AngelAn (CZ1)AngelAn (CZ1) Komentářů: 146CZ1
    kdo pozdě chodí... :-))))
    takovyhle darky jsou o nicem.Me jen zajimalo jak to tedy je,v emailu je datum do kdy plati a cas,jak pisete i vy ostatni,mel kazdy jiny.A nekdo ani nevedel,ze jsme takovy darek dostali a ani se jim nedivim,uz to pomalu neni ani o hrani,ale o odklikavani vselijakych nabidek,ktere neustale vyskakuji
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,152CZ1
    Dárek je aktivní 24 hod od přihlášení do hry.

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    Email s infem jdem dostal kolem 13h,ale na hre jsem byl prihlasen od rana,i kdyz sem nehral.A druhy den kolem 9h jsem uz ten darek nenasel.Takze v kolik darek tedy zacal?
    a jak uz jsem v prispevku pred tim,uz to pomalu prestava byt hra a spis je to jen odklikavani nspousty nabidek,ktere naskakuji kazdou chvili
Sign In to comment.