Představení

Po letech odpočinku se do hry vracím a se mnou přišel zákon. Ikdyž jak vidím můj hrad, tak zhruba za rok něco uhraju. :D Strašný.

Do toho mé revma a pomalu se rozkládající tělo, Alzheimer, Skleróza a plno dalších nemocí. Říkám si: Má to smysl? Ano má. Chyběli jste mi. :D

Pokud tu je někdo kdo si mne pamatuje tak ahoj. :D

Lord Ned Stark

Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život.

Šedý VLK
Winter Is Coming

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1

Po letech odpočinku se do hry vracím a se mnou přišel zákon. Ikdyž jak vidím můj hrad, tak zhruba za rok něco uhraju. :D Strašný.

Do toho mé revma a pomalu se rozkládající tělo, Alzheimer, Skleróza a plno dalších nemocí. Říkám si: Má to smysl? Ano má. Chyběli jste mi. :D

Lord Ned Stark

Ahoj, akorát jsem do tématu napsal že by ses mohl vrátit a pak vidím tohle :D 
     Tak vítej zpět a ať tu dlouho vydržíš..:)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Lord Ned Stark (CZ1)Lord Ned Stark (CZ1) Komentářů: 127CZ1

Ahoj v pohodě :) Jsem rád že aspon n někdo si mne matně pamatuje. :) Uvidím jak dlouho tu vydržím s tím mým hradem to bude těžký boj. Jsem šíleně pozadu. :D Ale děkuji. Ve hře písnu :D

Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život.

Šedý VLK
    Winter Is Coming
  • Rat Mlfoons (CZ1)Rat Mlfoons (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):

Lord Ned Stark

Tak vítej zpět a ať tu dlouho vydržíš..:)
    Možná není nejmladší ročník, ale na umření nevypadá, neboj!
    Kokar Piekan <3

• Lord Ned Stark (CZ1)Lord Ned Stark (CZ1) Komentářů: 127CZ1

Na umření nevypadám, ale někdy se tak cítím. Jsem ročník 86 :)

Šedý VLK
    Winter Is Coming
Sign In to comment.