nedostala jsem odměnu

Ahoj, byla jsem samuraích na 1 místě a jako odměna tam bylo 10000 rubínů. Dostala jsem pouze pagodu a stavební dílek. Kde je tedy odměna za 1 místo?

Komentáře

• Maila6 (CZ1)Maila6 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Že by se někdo z podpory ozval a začal řešit? To mám bezesné noci pro udržení, kupování štítů i žebříků u toho zloděje a nedostanu právoplatnou odměnu, která mě podle pravidel patří? Neustále se po každé údržbě objeví něco, co je kravina a zase a dodržet další věci zpoplatněné rubínama. Možná by neškodilo povzbudit hráče a né je odrazovat. Je tu mraky hradů v ruinách a kdo začne hrát skončí, protože není motivace hrát.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,141CZ1
    Maila6 (CZ1) napsal(a):
    Že by se někdo z podpory ozval a začal řešit? To mám bezesné noci pro udržení, kupování štítů i žebříků u toho zloděje a nedostanu právoplatnou odměnu, která mě podle pravidel patří? Neustále se po každé údržbě objeví něco, co je kravina a zase a dodržet další věci zpoplatněné rubínama. Možná by neškodilo povzbudit hráče a né je odrazovat. Je tu mraky hradů v ruinách a kdo začne hrát skončí, protože není motivace hrát.
    Když jsi psala na podporu, dostala jsi tu automatickou odpověď? 

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    Ne.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,141CZ1
    Maila6 (CZ1) napsal(a):
    Ne.
    Tak ta by ti měla přijít hned po odeslání ticketu....koukni zda to nemáš ve spamu, občas se to stává...

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
    nemám a za 1 místo v mém tehdy ještě menším lv jsem nic nedostala a ani po těch odstávkách. Pak se nedivte úbytku hráčů, když je oberete na počátku. Mě tady udržela jen bezva aliance. Je to hrubost a neomalenost, tak okrádat hráče. Napiš mě konstruktivně. Na tyto všeobecné odpovědi a alibismus nemám chuť. Jé to pro mě podvod a okradení.
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,556CZ1
    Maila6 (CZ1) napsal(a):
    nemám a za 1 místo v mém tehdy ještě menším lv jsem nic nedostala a ani po těch odstávkách. Pak se nedivte úbytku hráčů, když je oberete na počátku. Mě tady udržela jen bezva aliance. Je to hrubost a neomalenost, tak okrádat hráče. Napiš mě konstruktivně. Na tyto všeobecné odpovědi a alibismus nemám chuť. Jé to pro mě podvod a okradení.
    Možná se hodit trošku do klidu. Já vím, že to zamrzí, naštve, ale co třeba to zkusit řešit jinak než vyléváním zlosti zde, kde to navíc nemá žádnou cenu ? Pokud ti odpověď nepřišla, možná bys to měla zkusit ještě jednou. V GGs pracuje sice banda neandrtálců, ale většinou ti vrátí to, o co přijdeš.
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Rat Mlfoons (CZ1)Rat Mlfoons (CZ1) Komentářů: 22CZ1
    Maila6 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, byla jsem samuraích na 1 místě a jako odměna tam bylo 10000 rubínů. Dostala jsem pouze pagodu a stavební dílek. Kde je tedy odměna za 1 místo?
    jen se třeba prvně ujisti, jestli jsi to vyhrála. jaká to byla kategorie?
    Kokar Piekan <3

27 lv
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) Komentářů: 84CZ1
    maila5 nebo maila6 už zase v akci
Sign In to comment.