Liga

Nevím jak ostatní ale já nejsem v lize v žádné skupině mezi hráči.. :)
scalearmour @ cs 1
«1

Komentáře

• Azu (CZ1)Azu (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    no já tam taky nejsem:-))máte to nějaký pokažený:-)liga nefunguje nějak:-)
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 67CZ1
    Ahoj.
     A Vás překvapuje, že něco nefunguje, mne už ani ne.
    Executioner @ cs 1
  • zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) Komentářů: 120CZ1
    Cusky busky draci :)

mozna Vas to prekvapi ale ja jsem docela rad co GGS predvadi :)

Clovek nevi ani minutu zda bude tohle ci wono nebo tamto , pripadne uplne neco noveho fungovat/nefungovat ... ma to byt zabava a GGS se snazi seč může Nám to zprijemnit 

Stava se z toho takova strategie (mozna i RTS) :) 

jdu tedka zalejt zahradku a pak mozna na ryby ... tam ma aspon jistotu ze kdyz nahodim tak do wody .....

pevne nervy a zadnej stres s pozdravem Martas
    zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
  • mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) Komentářů: 96CZ1
    Liga nefunguje,hrady krkavcu trvají hodně dlouho než se oběví  nový místo poraženého.
    mafiozo @ cs 1
  • kkscz (CZ1)kkscz (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    hodnotijou podle mě jak vyrovnat hraní hráčů a pak to rozdělit nevím esi po každým prvním dnu nové akce a nebo jen na startu........
  • piqik (CZ1)piqik (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    upraveno 09.07.2019
    kkscz (CZ1) napsal(a):
    hodnotijou podle mě jak vyrovnat hraní hráčů a pak to rozdělit nevím esi po každým prvním dnu nové akce a nebo jen na startu........
    Ahoj, no hodilo by se nějaké oficiální info. o tom, jestli je to takhle, nebo jinak, nebo jestli světe div se je něco v nepořádku, body které lidi najeli v krkounech se nepočítají do ligy a dojde k hotfixu po kterém lidi zjistí, že najeli třeba půl mega bodů v krkounech a ty se jim nepočítají do ligy...atp? 
    kkscz (CZ1) napsal(a):

nikdy nehodnotily první den ligy tě to hned hodilo do nějaké skupiny a pak až akce skončila jsi byl v jiné s jinýma ted to mají nějaké podělané a žádné info od modíků nikde co s tím hodlají dělat a kdy to spraví
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 49CZ1
    Pass koupeny liga nikde klasika:-)
  • skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) Komentářů: 33CZ1
    Přihlášení stálo hromadu rublú,tak doufám,že o ně nepřijdu.:-((
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    Neproběhlo žádné info ohledně beri, včera začalo klání ali a taky nic, liga se taky nehlásila a k tomu je uplně dodrbaná :D Dřív to bylo omluv,  od července prostě jsme jim uplně u pr... a nehlásí radši už vůbec nic ani  v ten den kdy akce začíná :D
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 46CZ1
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    skokanka (CZ1) napsal(a):
    Tak tomu říkám "výhodně investované rubíny".

No nedalo mi to. Utratit rubíny za něco co nefunguje. Vědomě. 
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
    Danny21 (CZ1) napsal(a):

a vyjádření modíků stále nikde ani info v ofiku že s tím je problém a že se na opravě pracuje opět nic nevíme
  • jajinka7 (CZ1)jajinka7 (CZ1) Komentářů: 97CZ1
    já tam jako nejsem a nikdo se mnou, otevře se mi jen prázdná stránka, v čem je problém???
    jajinka7 (CZ1) napsal(a):
    já tam jako nejsem a nikdo se mnou, otevře se mi jen prázdná stránka, v čem je problém???

problém je u GGS jako vždy:-))a nic se neděje:-)
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 652CZ1
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Danny21 (CZ1) napsal(a):

přesně Janko....není nic lepšího než si koupit něco o čem vím že zatím nefunguje :D :D :D
    Mik Mak
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) Komentářů: 49CZ1
    Danny21 (CZ1) napsal(a):

přesně Janko....není nic lepšího než si koupit něco o čem vím že zatím nefunguje :D :D :D
    jj pass jsem koupil nez naskocily krkavci a pak jsem jen cumel:-)))prisel jsem uz o vic nooo:-))ted jeste ke vsemu cekam jakou dobu nez se objevi krkavci znovu:-(
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,556CZ1
    To, že je to rozbitý a že tam GGS udělalo X změn o kterých nenapsali (odměny, ali liga), to bych ještě bral, ale jak je možný že to nefunguje od 10:00, je běžný pracovní den a oni neposkytnou ani info ? Chápu, že to třeba hned neopraví, ale ani žádný oznámení, nic?...
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    To, že je to rozbitý a že tam GGS udělalo X změn o kterých nenapsali (odměny, ali liga), to bych ještě bral, ale jak je možný že to nefunguje od 10:00, je běžný pracovní den a oni neposkytnou ani info ? Chápu, že to třeba hned neopraví, ale ani žádný oznámení, nic?...
    Já se taky divím, liga nejde nikde ani na mobilu a GGS asi spí nebo nevím co mají tak důležitého na práci že nedají info ani do hlavních serverů ze kterých jim padá nejvíc peněz.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 854CZ1
    upraveno 09.07.2019
    Danny21 (CZ1) napsal(a):
    Danny21 (CZ1) napsal(a):

jj pass jsem koupil nez naskocily krkavci a pak jsem jen cumel:-)))prisel jsem uz o vic nooo:-))ted jeste ke vsemu cekam jakou dobu nez se objevi krkavci znovu:-(
    Pas se oplatilo, a věřím, že stále oplatí, koupit později, cena se snižuje :-) A odměny vyjeté za titul se pak přičtou zpětně:-)

Teda, tak to fungovalo ještě minulou ligu...
    Strad75 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 513CZ1
    KerryMary (CZ1) napsal(a):
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Já se taky divím, liga nejde nikde ani na mobilu a GGS asi spí nebo nevím co mají tak důležitého na práci že nedají info ani do hlavních serverů ze kterých jim padá nejvíc peněz.
    Možná hlavní Boss GGs vyhodil všechny zaměstnance a jen vrátnej spouští akce :smiley:
Sign In to comment.