Ako utratit samurajske body?

Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
to mozem este 5 hodin a potom uz mam smolu? alebo obchod bude aj neskorsie? a co sa vlastne oplati kupit?
vie mi niekto poradit?
ja som myslel kupit hviezdicove hroty  na poslinenie blizkarov obrancov
ma vyznam kupovat vesnicke zetony? alebo sa to neoplati?
kto poradi ale podla moznosti este dnes .....

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    Ahoj,
    Ano, nakupovat můžeš do doby než stan nezmizí. Ale o samurajské symboly nepřijdeš, zůstanou ti do další akce, takže pokud něco nutně nepotřebuješ, kupovat nemusíš.
    Co koupit ? To je dost na tobě.. Někdo si koupí vojáky, buďto kvůli pevnostem, nebo aby doplnili stav. Někdo koupí hroty, aby měl čím bránit. Někdo žetony, aby si koupil a vylepšil soukromé vesnice.. Je to vážně na tobě :)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 174INT3
    upraveno 09.07.2019
    dalsi problem spociva v sezonnych bodoch
    za kazdych utratenych 220 samurajskych bodov dostanem 3 sezonne body
    lenze ked si kupim nieco za 2200 sam bodov tak nedostanem 30 sezonnych bodov ale opat len tri
    a zasa naopak nemozem to dat do jedneho balicka cize ked si kupim 3 hviezdice a 4 sipy tak nedostanem ani bod hoci dokopy je to viac ako 220
    proste dalsi odzub na hracov, normalne to nastve takyto pristup

vie mi niekto normalne poradit?
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    Takhle je to prostě nastavený, nemůžeš to nijak obejít.... 

A nevím, co jiného potřebuješ za radu.. potřebuješ vojáky, kup vojáky. Potřebuješ prvky na obranu, kup hroty. Potřebuješ okrasné prvky, kup okrasné prvky. Potřebuješ soukromé vesnice? Kup žetony.. 
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

no nejde len o to co potrebujem ale co sa oplati (trebars co nezozeniem inde)
    napriklad hroty sipov moc nema zmysel pretoze su len 50% zatialco strielne maju 70% dialky
    Hviezdice by boli super pretoze nemam nic na posilnenie blizkarov ale prave kvoli tomu som sa v inej teme pytal ze ako to funguje  ci teda hviezdice realne maju zmysel ale nikto mi neodpovedal
    neoplatia sa viac vapenne bomby ? (a tym padom hviezdice stracaju zmysel)
    takze stale neviem ze co a ako ...
    a mozno sa viac oplati tak nakupit aby som ziskal sezonne body a cenu tam ,,,,
    no a presne o tom to je .... ta moja otazka
  • ChilliconCarlos (INT3)ChilliconCarlos (INT3) Komentářů: 663INT3
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    dalsi problem spociva v sezonnych bodoch
    za kazdych utratenych 220 samurajskych bodov dostanem 3 sezonne body
    lenze ked si kupim nieco za 2200 sam bodov tak nedostanem 30 sezonnych bodov ale opat len tri
    a zasa naopak nemozem to dat do jedneho balicka cize ked si kupim 3 hviezdice a 4 sipy tak nedostanem ani bod hoci dokopy je to viac ako 220
    proste dalsi odzub na hracov, normalne to nastve takyto pristup

vie mi niekto normalne poradit?
    nakupuj vždy jen tolik věcí abys dosáhl toho limitu ...tak se ti budou efektivně počítat body do měsíčního turnaje. Samozřejmě u věcí které stojí více máš smůlu...rozdělit to nejde a započtou se ti jen 3(případně 6 když máš puštěný dortík) bodů.  
    Mik Mak
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Vápenné bomby i vrhací hroty (ty hvězdice) jsou uplně to samé. Není v nich žádný rozdíl (akorát jsou dostupné každý v jiné akci a mají jiný "obrázek"). Pokud máš dost vojáků tak kupuj ty hvězdice na posílení obránců na blízko nebo žetony na soukromé vesnice. Pokud nemáš dosud ani bomby ani ty hvězdice tak bych určitě začala tím. Sice radím asi pozdě, jelikož na CZ už samurajci nejsou, ale úplný základ je se vybavit bombami či těmi hroty. Většinou se kupují právě u samurajců jelikož u nomádů jsou korouhve (posilují body slávy jednak pro akce i pro normální boje) a hodně hráčů kupuje spíš ty korouhve než bomby. 
    upraveno 09.07.2019
    Vápenné bomby i vrhací hroty (ty hvězdice) jsou uplně to samé. Není v nich žádný rozdíl (akorát jsou dostupné každý v jiné akci a mají jiný "obrázek").
    rozdělit to nejde a započtou se ti jen 3(případně 6 když máš puštěný dortík) bodů.  

skoda ze som toto nevedel skor, lebo vojaci boi aj budu, ale hviezdice ci bomby sa tak lahko zohnat nedaju
    na INT3 samuraji neboli viac ako pol roka :-( a neviem kedy zasa budu
    samozrejme body mi ostavaju ale inde sa uz pouzit nedaju - az pri dalsej akcii (o pol roka ? o rok ???)

v akej akcii su vlastne dostupne vapenne bomby?
    a este by som rad vedel co pomaha utocnikovi proti vapennym bombam a hviezdiciam

kedze proti strielnam a sipom moze pouzit stity
    vies mi niekto vysvetlti ako posobia prostriedky proti sebe?
    doteraz som to chapal takto

ide na mna utocnik s rebrikmi (ktorych protiklad je kamen alebo smolna tryska cize posilnenie hradieb) navzajom sa vyrusia
    ak ma utocnik viac rebrikov ako ja mam hradby tak o ne pride ale nevyuzije ich potencial cize prepadnu
    teda ak mam hradby 60% a on ma desat rebrikov tak 4 z nich priniesol zbytocne a pride o ne, ale nezvysi bonus utocnikov

Zasa na druhej strane proti sebe stoja strielne a stity, kde stity posilnuju utocnikov a strielne(pripadne zapalne sipy) obrancov
    Moja otazka mozu sa navzajom elimimovat rebriky a strielne? alebo stity a hradby(smolne trysky)
    lebo ja to chapem tak ze ked na mna ide s rebrikmi a ja dvihnem dialkarov a dam strielne tak su mu jeho rebriky nanic
    alebo opacne ak ma stity a ja zrusim strielne a dvihnem hradby tak opat su mu zasa pre zmenu nanic tie stity 

dalsia otazka Stity eliminuju obrancov dialkarov len do vysky bonusu? (cize hradby plus bonus kastelana) alebo dostatok stitov eliminuje dialkarov aj ako obrancov az na nulu ?
    Takze napriklad ked ma niekto hradby 100% plus bonus kastelana pre dialku 19% (samurajovia standard) tak mi staci dat 24 drevenych stitov (-120%) 
    alebo ked dam viac tak znizim schopnost dialkarov bojovat uplne? 
    alebo naopak ked dam viac tak len mrham prostriedkami ?
    Ako je to vlastne?

a tretia otazka
    ked mam specialny bonus len pre blizkarov (ocelove hroty) (samuraji) tak ich nemozem eliminovat ani rebrikmi ani stitmi? cim sa to potom eliminuje?

.....
    alebo je to vsetko inak a stale to zle chapem?

podla na su to zakladne veci ale zial v FAQ som to vysvetlene nenasiel
Sign In to comment.