Po aktualizaci opět spadla produkce

Znovu se po aktualizaci snížila produkce v průměru cca o 1K.To je už po nělkolikáté.A k nápravě nedošlo ( alespoň v mém v případě.)

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,141CZ1
    Znovu se po aktualizaci snížila produkce v průměru cca o 1K.To je už po nělkolikáté.A k nápravě nedošlo ( alespoň v mém v případě.)

Ahoj,

Nepostrádáš někde nasazené stavební díly na jídlo?

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • LegendaryAlice (CZ1)LegendaryAlice (CZ1) Komentářů: 14CZ1
    Ahoj.ne,stavební díly jsou na svém místě.Tohle se mi stalo už po třetí.Přijde aktualizace a produkce spadne.Na stejnou úroveň to pak pracně dostávám delší dobu a pak se zjeví další aktualizace a shodí mi to zas o 1K dolů.už je z toho poamalu tradice a že by se s tím někdo zabýval....asi mi není přáno.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,141CZ1
    Ahoj.ne,stavební díly jsou na svém místě.Tohle se mi stalo už po třetí.Přijde aktualizace a produkce spadne.Na stejnou úroveň to pak pracně dostávám delší dobu a pak se zjeví další aktualizace a shodí mi to zas o 1K dolů.už je z toho poamalu tradice a že by se s tím někdo zabýval....asi mi není přáno.
    No jestli to je tak a opakuje se to.... tak bych napsala na podporu s tím, aby ti to prošetřili. Uvidíš, třeba tam máš nějaký bug..

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • bukr (CZ1)bukr (CZ1) Komentářů: 8CZ1
    Ahoj
    ja teď pravě take řeším s podporou snižení produkce.
    Zjistil jsem že mi klesl veřejný pořadek a lelv vylepšených okras
  • bunnylis (CZ1)bunnylis (CZ1) Komentářů: 6CZ1
    ahojky mám stejný problém,vysyntézované okrasy které jsem měla hodně přes 500,některé i 560 mají ted třeba jen 330 nebo 310,produkce mi klesla a to dost razantně :(
    bukr (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    ja teď pravě take řeším s podporou snižení produkce.
    Zjistil jsem že mi klesl veřejný pořadek a lelv vylepšených okras
    ještě nic jsem s podporou neřešila,je to tam česky? je tam volba jazyka CS ale je u toho americká vlajka,takže jedině v angličtině? Mám zřejmě úplně stejný problém,poradíš mi prosím? děkuji
    bohužel v angličtině, ja sem použil překladač.
    odpověď odpodpory byla že jim mam napsat ktere okrasy klesly a okolik.
    jako kdybych si to každý den někam znamenal :-)
    no tak to je průšvih ani já si všechny nepamatuju to si ani nemůže nikdo pamatovat :(
    napsal jsem jim zhruba o kolik mi klesl veřejný pořadek celkově, některe okrasy ktere sem si pamatoval že měly levl nad 90 a okolik mi klesla produkce jidla
    tak snad si to propočitaji sami a něco vymyslí jak to napravit
    nejlepší by bylo kdyby to vrátili do stavu před aktualizací a dali si to pořádku a pak to udělali znova,jestli je to teda technicky možný.
    ono to nebylo touhle aktualizací, je to asi tak už tyden co sem si všiml ubytku produkce
    já to mám od včera,před tím jsem to měla v pořádku,každý den jsem dávala syntézu,takže jsem viděla,že tam mám okr.prvky 500 až 575 a včera do toho vlezu a z nich ani jeden nahoře,všechny dole všechny okolo 330,dokonce jsem na HH našla jednu bohyni přírody,která měla 130,to bych si nikdy na HH nenechala takovou chudinku,původně musela mít nejmíň kolem 300, takže všechny ty syntézy co jsem udělala jsou v háji,všechno zbytečný,vážně už uvažuju s hrou seknout :(
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) Komentářů: 17CZ1

Ahoj tak se obratte na podporu nebo na moderátoři od toho tu jsou.

pista2611709

zkusila jsi to poslat na tu podporu?
    nezkusila protože vůbec nevím které a o kolik okrasy spadly na nižší level,takže bych si akorát čísla vymýšlela,prostě si to nepamatuju :(
Sign In to comment.