Diskuze k červencové aktualizaci

179»

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,296CZ1
    ¨Kde najdu parametry té Císařské osobní strážkyně? Nikde to nemůžu najít:(
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 612CZ1
    Musíš čekat na nějaké oficíální ozámení kde možná okrem jejich pohádek a žvástu se objeví i parametry :-)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,033CZ1
    upraveno 03.08.2019
    Já už ignoruju skoro všechno. Jen hledám cesty, jak se z toho spamu co nejrychleji dostat. A posléze si některých věcí všimnu odjinud. Až tak protivný ten spam je. Už se kolikrát bojím, že mi to vyskočí před tím, než nastartuju prohlížeč..
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Jo všiml jsem si. Podpora  v našem jazyce zrušená. Modíci tu taky moc času netráví (né, že bych se divil a vyčítal jim to), mapy poloprázdné a skoro mrtvé a jediné co nám napíše GGS je kopa hovadin. Zkoušel jsem to najít i na netu, ale nenašel.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• AngelAn (CZ1)AngelAn (CZ1) Komentářů: 146CZ1
    upraveno 05.08.2019
    tělo
    Post edited by AngelAn (CZ1) on
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,588CZ1
    spartaku ta zbroj jako set je k ničemu jediný dobrý z toho je pár drahokamů co hodíš na jinyho velitele..:)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

upraveno 04.08.2019
    Díky. Dobré vědět. :D Momentálně žádného holého nemám, takže to asi nevyužiju. :)

• Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    ahoj.

Tak sem z toho volako zmeteny ;-) a potřeboval bych poradit, za což předem díky.
    Vyprovokování městeček je typ hráčský nebo nehráčský? Chán je nehráčský.
    útok na hrady daimjóů je hráčské nebo nehráčské?

Díky za správné odpovědi, jsou-li již známé.
    Sem hledal a zatím nenašel. Návody k akci jsou přeškrtnuté, tedy nedodělané.

Draxon @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,588CZ1
    Ahoj Draxone,

Jak na obranu tak na útok se počítají bonusy na nehráče, ovšem jestli to opravdu funguje tak jak má o tom by se dalo polemizovat.. Ale "oficiálně" by to mělo být oboje nehráčské.:)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Maty, díky.. snad nepřijdu o holuba nebo mě z GGS už fakt trefí :-dDD
    Posledně sem si psal o vrácení holuba zpět, protože útoky šli posílat , nebylo žádné hlášení a najednou bum  a holub fuč :-D.

díky
    Draxon @ cs 1
    .. tak útok na hrady Daimjóů OK, holub drží ;-)
    Draxon @ cs 1
Sign In to comment.