Diskuze k červencové aktualizaci

139

Komentáře

• scalearmour (CZ1)scalearmour (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    Janko GGS nás může nutit jezdit s reliktníma velitelama ale když jsem je já a pár lidí z ali zkoušeli na těch samících tak jsme dopadli stejně a samíci ty útoky i odbránili.. takže ani ti reliktní velitelé na to nestačí 
    scalearmour @ cs 1
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 70CZ1
    Janko GGS nás může nutit jezdit s reliktníma velitelama ale když jsem je já a pár lidí z ali zkoušeli na těch samících tak jsme dopadli stejně a samíci ty útoky i odbránili.. takže ani ti reliktní velitelé na to nestačí 
    Já vím, kamaráde.
    Asi to bude chtít zaměřit se na ty rektální oblečky. Přiřadit jim větčí prioritu.
    Dají se z nich složit i velmi dobré sety.
    Ale fakt by to chtělo nějaké figuríny, kde si je budeme postupně kompletovat.
    Větčina hráčů (myslím větčina průměrně aktivních, v průměrných aliancích) má prostě ve skladu nepřeberné množství harampádí, a ne a ne z toho poskládat užitečnej set.

Já třeba jsem už starej dědek, a do palice se už těžko ukládám kterej xichtík jsem to vlastně chtěl dát ke kterému setu pro jednotlivé akce...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,589CZ1
    Takže:
    Sníží ty nesmyslný ceny odměn které se dají koupit ?
    Udělají tu akci tak, aby jste nemuseli dva týdny po akci jen verbovat ?

Za mě je nápad fakt dobrej, něco podobného u samíků chybělo, ale rozhodně né v provedení, v jakém to momentálně je..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,297CZ1
    Co to dopr... Bylo?? To myslej jako fakt?

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1
    Jůůů, to brzo nemusím na hoodně dlouho řešit jídlo. 3 x obrana a -5k obránců.
    Útoky na 1. a 2. Hrady v pohodě, 3ka jakž takž ale 4, to je žůžo labůžo:-)

Strad75 @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1
    Co to dopr... Bylo?? To myslej jako fakt?

Si vyhrál, tak si nestěžuj:-)
    Já prohrál, přišel o 3k obrany a ještě nic nezískal:-)
    Strad75 @ cs 1
  • gogo00 (CZ1)gogo00 (CZ1) Komentářů: 98CZ1
    upraveno 05.07.2019
    Se vykašlete na rektální velitele, jedu s fenixem obrana hradu vybitá a ztráty do 50 u levelu 1
    gogo00 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 695CZ1

Tak to gratulujem :-))

Mik Mak
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 617CZ1
  • zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) Komentářů: 128CZ1
    bodo01 (CZ1) napsal(a):
    Mě by spíše zajímalo, kde kupuji ten matroš co hulí, poněvadž to musí být pořádná sila. Někdo ze zdravím rozumem
    by toto nevymyslel
    cusky
    taky sem na to koukal ,, a dle meho soudu huli matrošky  , jsou delane s pekne tvrdeho dreva ktere zanechava dojem ABSURDISTANU-GGS

a jinak vsem peknou dovolenou :smile:

Martas
    zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
  • zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) Komentářů: 128CZ1
    KerryMary (CZ1) napsal(a):
    Nejsou ti noví samíci hráčské cíle (myslím něco jako cizáci) ? Kdyby to byly nehráčské cíle tak by mě tam útok pustil i kdybych měla holuba. S holubem na ně nemůžu ani jet a ani bránit to městečko.
    asi mas spatnyho holuba :) draku
    zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
    http://prntscr.com/ob3qvn
    utok s fenixem  střed a křídlo  

prostředky jen v 1 vlně ze střelcema 
  • Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) Komentářů: 52CZ1
    zeropepe (CZ1) napsal(a):
    Nejsou ti noví samíci hráčské cíle (myslím něco jako cizáci) ? Kdyby to byly nehráčské cíle tak by mě tam útok pustil i kdybych měla holuba. S holubem na ně nemůžu ani jet a ani bránit to městečko.

bacha, mají tam BUG. přišel sem o 2 měsíčního holuba, neboť mě to neupozornilo, že nemohu toto provést, že o něj přijdu. v případě mého útoku to upozorní, v případě obrany, vyslání na mě, respektive městečko to neupozorní.
    Jenom nakouknu, pokrmím obranu a testnu co ta nová aktualizace, co nového a co ne, co mu a co ne atd... chyba, neměl sem spoléhat na dobře odvedenou práci GGS, protože poserou vždycky něco!!!
    GGS je jedna banda neumětelů a telat, kteří neudělaj nic pořádně. Není aktualizace, která by byla bez chyby.

Draxon @ cs 1
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Holuba už nemám, zkoumala jsem to, když je to NPC, zkusila jsem tedy útok a nesundal se mi, ale při obraně už jo takže to je takový mimoň mezi hráčem a nehráčem :)

Jinak někdo porazil lv 4 když se přehoupne na úroveň 117? Pak má:
    165/165
    105 k bojové síle na nádvoří
    140 k ochraně hradeb
    115 k ochraně brány
    --------
    Já vyšlu maximálně 1500 (zhruba) a on má 3500 obrany :D Zajímal by mě velitel kterým to jde sundat ( screen) :)
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Draxon (CZ1) napsal(a):

bacha, mají tam BUG. přišel sem o 2 měsíčního holuba, neboť mě to neupozornilo, že nemohu toto provést, že o něj přijdu. v případě mého útoku to upozorní, v případě obrany, vyslání na mě, respektive městečko to neupozorní.
    Jenom nakouknu, pokrmím obranu a testnu co ta nová aktualizace, co nového a co ne, co mu a co ne atd... chyba, neměl sem spoléhat na dobře odvedenou práci GGS, protože poserou vždycky něco!!!
    GGS je jedna banda neumětelů a telat, kteří neudělaj nic pořádně. Není aktualizace, která by byla bez chyby.

Jo to je pravda, já jsem sice do toho šla s tím, že buď se sundá nebo ne (fakt mě zajímalo co to je ten nový samuraj vlastně zač), ale vtipné bylo, že mi to hlásilo u útoku jako splašený, že o holuba přijdu, ale nepřišla jsem :D. Útočit s holubem jde i přes výstrahy. No a u obrany to nehlásí a sundá se to. Pochopila bych kdyby to bylo myšleno jako hráčská postava (tam podpory nejsou možné), ale u nehráče mi to přijde divné. Kdyby to bylo jako u chána tak to chápu, ale takhle je to takový nedodělek, navíc to uplně blbě hlásí kdy se holub sundá a kdy ne :). O tom, že je uplně nesmyslnné vyslat jen určitý počet obrany na takové mlátičky anebo jet útok do zdi radši ani nepíšu. Kdysi chán jel taky jako prase, ale přepracovali to, divím se, že jich to netrklo i zde u samurajců.
    O5 vymysleli nějakou blbost a ted vyhodnocují co vše jim z toho projde  

odměny drahé a ty jejich slavné Dublony (kdy jen vítezná Ali vyjede na max posílení 
    zurivost a prodlevu na chána a to jen na 24h ) mužou strčit někam :smiley:
    Holuba už nemám, zkoumala jsem to, když je to NPC, zkusila jsem tedy útok a nesundal se mi, ale při obraně už jo takže to je takový mimoň mezi hráčem a nehráčem :)

Jinak někdo porazil lv 4 když se přehoupne na úroveň 117? Pak má:
    165/165
    105 k bojové síle na nádvoří
    140 k ochraně hradeb
    115 k ochraně brány
    --------
    Já vyšlu maximálně 1500 (zhruba) a on má 3500 obrany :D Zajímal by mě velitel kterým to jde sundat ( screen) :)
    Možná za chvílku takovej spešl bude možno koupit za 500 000rubínu :D 

je to trochu ujeté a svedčí to o demenci GGS 

Cizáka nenajdeš silnejšího jak s 2k obranou i s posílením za ruble a ted dají hrad damjou s 3500 obranou Asi vážně tam hulej silnej matroš :D 
    Tak za takovou blbost jim nedám ani korunu 
    Draxon (CZ1) napsal(a):

Jo to je pravda, já jsem sice do toho šla s tím, že buď se sundá nebo ne (fakt mě zajímalo co to je ten nový samuraj vlastně zač), ale vtipné bylo, že mi to hlásilo u útoku jako splašený, že o holuba přijdu, ale nepřišla jsem :D. Útočit s holubem jde i přes výstrahy. No a u obrany to nehlásí a sundá se to. Pochopila bych kdyby to bylo myšleno jako hráčská postava (tam podpory nejsou možné), ale u nehráče mi to přijde divné. Kdyby to bylo jako u chána tak to chápu, ale takhle je to takový nedodělek, navíc to uplně blbě hlásí kdy se holub sundá a kdy ne :). O tom, že je uplně nesmyslnné vyslat jen určitý počet obrany na takové mlátičky anebo jet útok do zdi radši ani nepíšu. Kdysi chán jel taky jako prase, ale přepracovali to, divím se, že jich to netrklo i zde u samurajců.

A jako vždy dají novinku na víkend, kdy není support  a tak nebudou řešit problémy, prostě fakt ubožáci!!!
    Mít takovou firmu, tak se za ni stydím. nic neudělají pořádně, každá novinka vykazuje spousty chyb, nic neodladí, nevyzkouší.. a jak tu někdo psal, tak tam musí opravdu hulit silný matroš :-(.
    Všechno prostě odfláknou, hlavně že se hrnou prachy, milááššciii !!!

Omlouvám se, raději bych diskutoval k akci jako takové, tzn. jak a co jezdit pod, ale prostě sem zase nasranej, protože je to opravdu banda nemožných břídilů a neschopných amatérů!!!

Draxon @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,297CZ1
    upraveno 05.07.2019
    Vysvětlí mi někdo, tak mi přes reliktního kastelána+ rubkové OP a rubkové vojáky prošel podřadnej velitel s verbovanýma vojákama co měl 80b/80d??? S touhle verzí jsem skončil...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

upraveno 05.07.2019
    mě to pro změnu zase nejde jezdit, odeslat útok a prostě seznam chyb, která by popisovala co sem udělal špatně , tak ten hold nemám.

Chyba errorCode: 324: INVALID_LOOT_PRIORITY

Draxon @ cs 1
Sign In to comment.