Diskuze k červencové aktualizaci

29

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 618CZ1
    upraveno 05.07.2019
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Mně třeba přijdou fajn ty nové bonusy v alianci, konečně mají exo surky využití..:)

No, taky sem na ně koukal, ale...
    Kde je k tomu nějaké povídání? Sem asi přehlíd:-)Třeba, za co a jak se budou získávat ty Dublony?
    Bude možnost koupit hned lvl5 třeba u zuřivosti, neboo jen postupně? Logika dává že hned, ale známe logické myšlenkové pochody GGS...

Oznámí nám to v den akce  Jen ted vymýšlejí pohádku do jaké to zakomponovat aby sme z toho všichni byli nadšení :D 
    Deti se teší min mesíc na Ježíška a to by nebylo prekvapení a radost kdyby vědeli dopredu co jim donese :D
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1
    Tvl, to je zas paskvil...
    Strad75 @ cs 1
    Než sem cokoli stih, sem o 3k obrany lehčí, neb nešla nastavit obrana:-)
    Strad75 @ cs 1
  • scalearmour (CZ1)scalearmour (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    Zdravím, mám jen dotaz.. už jste někdo zjistili jak probít ty hrady co mají 3k obrany ?
    scalearmour @ cs 1
  • mikekapo (CZ1)mikekapo (CZ1) Komentářů: 10CZ1
    jj už jo ;));))
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,589CZ1
    Já si myslím, nebo spíš doufám, že ceny ještě upraví, protože dát za 1 rychlopírko 200+200 ? ty tokeny taky přepal.. jako jo, odměny skvělý, ale ceny by měly být poloviční, ne-li nižší..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Obrana nastavit jde, ale zkus si se 3k bránit útok čertů s veloušem 160/160 +80% dvorek, to je skoro nemožný...

No a na hradě mají 3k deffu se stejně silnym kastíkem, to se dá opravdu v pohodě projet 4 vlnama ;)

Ale co, stejně odměny stojí za prd a jsou k ničemu, jediné co by stálo za to jsou ty 20tkové dílky na základní produkci, ale 300k symbolů a 200k těch medailí, to je moc a nevyplatí se to, takže můžem dál jezdit hezky tábory, a bohužel nám bude na mapě strašit 8malůvek k ničemu navíc :D

Jo, ale musíš nastavovat v době, kdy Ti nepřijde žádná nabídka, nedopadne Ti žádnej útok. Pak se Ti to totiž smaže a nastavit jde jen znovu puštěním obrany. No a když máš "štěstí" stihneš to za dobu útoku tak tak, nebo vůbec:-(
    Strad75 @ cs 1
  • kkscz (CZ1)kkscz (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    Jestli nebude odměna pro aliance a jezdíme, tak jste to hodně do....
    kkscz (CZ1) napsal(a):
    Jestli nebude odměna pro aliance a jezdíme, tak jste to hodně do....
    Odměny pro Ali sou. Sou to ty Dublony, co sou potřeba na bonusy v ali pokladně:-)
    Jen teda jich v odměnách moc není ani za 1. místo:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,265SK1
    Za tú námahu a straty vojakov a nástrojov sú tie odmeny dosť úbohé by som povedala.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) Komentářů: 125CZ1
    Kde je od GGS plánované bližší info o akci? Přijdu na hrad a vůbec se v tom nevyznám a nikde jsem nic nenašla... Kdyby někdo "po lopatě" mi vysvětlil akci tak bych byla ráda :D
    upraveno 05.07.2019
    Kerry, tak nějak se to dá pochopit z infa v Tábor šoguna/ i vpravo nahoře...
    No, zatím sem zjistil, že se oplatí jezdit Hrady 1. a 2. Pak max bránit Městečko 1. :-)
    Jen teda by mě zajímalo, zda se o půlnoci "vynuluje" čas napadení hradů:-)
    Strad75 @ cs 1
  • bodo01 (CZ1)bodo01 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    Mě by spíše zajímalo, kde kupuji ten matroš co hulí, poněvadž to musí být pořádná sila. Někdo ze zdravím rozumem by toto nevymyslel
    bodo01 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Kerry, tak nějak se to dá pochopit z infa v Tábor šoguna/ i vpravo nahoře...
    No, zatím sem zjistil, že se oplatí jezdit Hrady 1. a 2. Pak max bránit Městečko 1. :-)
    Jen teda by mě zajímalo, zda se o půlnoci "vynuluje" čas napadení hradů:-)
    Děkuji moc, už se s tím seznamuji :) Jinak jsem nevěděla co to jsou ty městečka, ale snad jsem na to přišla (místo hh jako v  chánovi bráním městečka) :) Já jsem takový ten typ, který se seznamuje s novými a složitými věcmi strašně dlouho a než se seznámí pořádně s jednou věcí tak v GGS vymyslí další :D 
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) Komentářů: 71CZ1
    No tak nám GGE přepracovali i samce. Stejně jsme si už několik měsíců říkali, že jednou k tomu dojde.
    Kolegyně v alianci sjela první hrad Daimjóú lvl3.

GUxtpng 830631

Dobrý. Nechala tam celej full útok.
    Za akci si dovolí takhle utratit 3 full útoky. 
    Když bude jezdit jen takovéto NPC.

Jela s čarodějkou. S imperiálama. Střed a jedno křídlo.
    Samec bránil rektálním kastíkem 130/130.
    -----------------------------------------------
    GGE nás postupně směruje k tomu, aby jsme akce jezdili s rektálníma velitelama. A bránili rektálníma kastelánama.
    Nekritizuji. Konstatuji.
    Znovu si vzpomínám na Crackiho nápad s figurínama:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/346900/zmena-setu-vybaveni-figuriny-budouci-zvazeni
    (Cracki byl vizionář. A né že ne!)
    Prostě potřebujeme (hlavně pro kastelána) speciální obleček pro tuto akci.
    -----------------------------------------------
    Onehdá mi kamarádka ukazovala konkurenční online hru.
    Staví domečky, několik dní verbuje vojsko pro sjetí jedné NPC.
    A jinak jejich aliance soutěží.
    Po několika dnech verbování sjede jednoho "barona", a verbuje zas. 
    A mezitím aliance soutěží....

Donedávna tady v Empire jsem to vnímal obráceně. Barony a cizáky jsem moc neřešil, ztráty vojáků byly malé.
    Pořádný útok jsem potřeboval hlavně proti hráčům.
    Těmato samcema se dostáváme tam, kde je větčina onlajnovek. Budeme shánět armádu hlavně na ježdění takovýchto "akcí". A pak pár dní verbovat. Aby jsme měli dost vojáků na sjetí další NPC.

Vyjimečnost GGE se vytrácí. Je z ní podobná onlajnovka, jakých sou na netu desítky....
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • markykoralek (CZ1)markykoralek (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    upraveno 05.07.2019
    kde se dá zjistit co je potřeba za suroviny a nyní i ty dublony na navýšení bonusu pro alianci
    upraveno 05.07.2019
    Nejsou ti noví samíci hráčské cíle (myslím něco jako cizáci) ? Kdyby to byly nehráčské cíle tak by mě tam útok pustil i kdybych měla holuba. S holubem na ně nemůžu ani jet a ani bránit to městečko.
  • scalearmour (CZ1)scalearmour (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    KerryMary (CZ1) napsal(a):
    Nejsou ti noví samíci hráčské cíle (myslím něco jako cizáci) ? Kdyby to byly nehráčské cíle tak by mě tam útok pustil i kdybych měla holuba. S holubem na ně nemůžu ani jet a ani bránit to městečko.
    To je divné ale neměly by být jelikož tě to na ně pustí maximálně s 4 vlnama i když jich máš více
    scalearmour @ cs 1
Sign In to comment.